Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.673
Nadam se da niko nece napisati Nuneli i Exum odlicni, Panter slab. Tuzno je kada grobari imaju pileci mozak i pamcenje od jedne utakmice.
Igra je bila odlicna. Djeluje mi da Zeljko jos uvijek uigrava neke spec. postavke(konkretno Tristan na 5) sto me raduje.
Mi moramo nauciti da razmisljamo kao silan tim. Ne zato sto imamo dobru igru, vec sto imamo odlicne igrace. Zato je napad odlican, dok odbranu jos uvijek uigravamo. Dobar balans jungeri-dzombe, malo ispadanja pod kosem i slabije branjenje 'zagrijane' ruke..
Vidim napredak u odbrani.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Gledao pola tekme na autoputu... ne znam šta se desilo neki lik sleteo avionom sve zaustavili... samo poslednju gledao u stanu i pošto na oanovu nje ne mogu mnogo da kažem...reći ću samo bravo momci idemo dalje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.786
Bravo momci na pobjedi! Rekao bih da smo ovo odigrali bez nekog pretjeranog naprezanja, kao fudbal juce. Termin je bio ocajan i zato poseban naklon za one koji su bili u hali.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Nema potrebe da od obicnog loptanja pravimo ezoteriju. Nije to neka atomska fizika pa kao eto ne razume se svako da vidi kakva je igra bila. Izgledamo dosta zabrinjavajuce i sa najjacim igracima na terenu. Dobili smo na cistu razliku u kvalitetu i nista drugo.

Napad solidan. Samo da Bog cuva Exuma. Odbrana katastrofa i dalje. Lesor i Koprivica ce oterati Zeljka u grob. Ili mene.

Sa ABA se ne smemo zajebavati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
Nadam se da niko nece napisati Nuneli i Exum odlicni, Panter slab.
No problemo. Iliti na Srpskom: А што не би могло! Nuneli i Exum odlicni, Panter slab. :D

Egzum igračina, Nuneli haubica, ovi ostali...i tako i tako...
Posle Cibone u ABA ligi ,,nakantali,, smo i MZT i to je nešto zbog čega smo svakako i zadovoljni i srećni, i nadamo se da ćemo svakoga tako u ABI...ali...nisam siguran koliko su Cibosi i MZT jaki protivnici pa da prosudim i kakva je naša snaga...

Bilo je dosta nekih početničkih grešaka, jasno je meni da je početak sezone, da forma treba da bude najbolja na kraju a ne na početku, al' opet...
Madar je reprezentativac Izraela, već je drugu sezonu kod nas, a daje neke amaterske pasove koji su pročitani k'o bukvar...Lesor ne zna šta su koraci, naklon do poda za njegovo požrtvovanje, ali stvarno nekad ide k'o muva bez glave, Koprivica igrao letos nešto tamo u USA, ali da li je danas bio bolji u našem dresu nego prošle sezone - nije, Zek baca čistu loptu u aut, skoro ceo tim nam gazi aut-liniju, ne vide gde su, ne paze gde su, Tristan ima meku ruku, ali šta još, Panter ima dozvolu da prangija, ali lošiji procenat šuta od ovih što nemaju tu dozvolu, MZT imao ,,1000,, otvorenih šuteva, nego ne znaju da pogode, itd...

Nije da bih da mračim, al' nekako sam pred početak sezone imao veća očekivanja od ovog tima, nego što mi se čini da ih takve (zasad) vidim na terenu u ovim prvim utakmicama...
Ali, ajde, stvaranje tima je proces, razvoj mladih igrača je proces, ulazak u formu je proces, podizanje procenata šuta je proces...

Ima još da se igra ihaha.

:napred-partizan:
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Gledao pola tekme na autoputu... ne znam šta se desilo neki lik sleteo avionom sve zaustavili... samo poslednju gledao u stanu i pošto na oanovu nje ne mogu mnogo da kažem...reći ću samo bravo momci idemo dalje.
Izvinjavam se za off ako se misli na autoput iz pravca novog sada isto sam bio zaglavljen ali sam mislio da je zbog ovih dojava o bombi
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Izvinjavam se za off ako se misli na autoput iz pravca novog sada isto sam bio zaglavljen ali sam mislio da je zbog ovih dojava o bombi
Da, nisma imao pojma lik iza mene išao napred i kao neko trebalo da sleti... moguće je da je zbog tih dojava...znači sat i po od posla do stana... bar sam gledoa malo dok smo stajali.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Malo stucamo, malo kucamo. Bice ovo dobro.
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Otvoren šut i rupe u odbrani nekako i mogu da prešutim, igramo protiv profesionalaca isto, nema neobrazovanih protivnika više, svi igraju košarku.. Ono što me jede je loše građenje pod košem, kad vidim ofanzivni skok na neku cigletinu dođe mi da oči iskopam sebi golim rukama :mad:
Mr. Papapetrou prelijep igrač, uživanje je gledati ga u našem dresu
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Šteta što i njima nismo ubacili stotku, ali idemo dalje. Plaši što i jebeni MZT fura pick n roll non stop i mi ni protiv njih preuzimanja ne uspevamo da branimo. Nema šta, rutinska pobeda, a u petak da se pobijemo kako treba, nije problem ni ako se izgubi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
U ABA ligi je prvo bitno osvojiti to prvo mesto u regularnom delu kako bi obezbedili domaći teren do kraja jer videli smo u prošlosti koliko ono mnogo znači.
Realno mi ćemo se i ove sezone boriti sa FMP-om i moramo prvi pre njih u regularnom delu.

Rutinska pobeda danas na kraju. Prva četvrtina odigrana baš kako treba, angažovano i u odbrani i napadu i laganih +16. U drugoj četvrtini odbrana ipak nije bila na nivou ali smo zadržali prednost. Isto tako ni u drugom poluvremenu nismo odigrali na nekom noivou što se odbrane tiče (42 primljena poena) ali je napad bio korektan i održali smo tu prednost do kraja (najviše smo imali +21). Nakon ostvarene razlike posle prve četvrtine oni najbliže što su došli bilo je početkom drugog poluvremena kada su stigli do -10 ali kao mi u Berlinu protiv Albe tako i oni sad protiv nas - nisu mogli bliže od toga. Naneli, Exum i Lesor predvodili danas ekipu dobrim partijama, solidni su bili Madar, Ledej i Anđušić i dobra rola Tristana... Panter nešto slabiji danas. Jovanović se jedini nije upisao.


9:2523:2320:2122:23

Igrači - poeni:

17 poena - Exum i Naneli
12 poena - Madar
8 poena - Lesor i Anđušić
7 poena - Vukčević
6 poena - Trifunović
5 poena - Koprivica, Panter i Papapetru
2 poena - Ledej
0 poena - Jovanović

Timska statistika + igrači:

za bacanja 19/22 (86,4 %) - Lesor 4/4, Exum 3/3, Ledej, Panter i Madar po 2/2, Kopriva, Trifa i Anđuša po 1/1, Naneli 2/4, Papapetru 1/2
za dva poena 20/32 (62,5 %) - Exum 4/4, Vukčević, Papapetru i Madar po 2/2, Naneli 3/4, Lesor 2/3, Trifa 1/2, Koprivica i Anđušič po 2/5, Ledej 0/1, Panter 0/2
za tri poena 11/26 (42,3 %) - Naneli 3/3, Anđušić 1/1, Exum 2/3, Vukčević 1/2, Madar 2/6, Trifa 1/3, Panter 1/5, Ledej, Papapetru i Jovanovič po 0/1

Skokovi (ukupno 33, 22 defanzivna + 11 ofanzivna) + pojedinačno igrači:

7 - Lesor (6+1)
6 - Koprivica (1+5)
5 - Ledej (2+3)
4 - Naneli (3+1)
3 - Exum (3+0)
2 - Vukčević 2 (1+1), Anđušić i Madar po (2+0)
1 - Panter i Trifa (1+0)

Asistencije (ukupno 19) + pojedinačno igrači:

4 - Naneli
3 - Madar
2 - Ledej, Lesor i Anđušić
1 - Vukčević, Kopriva, Panter, Papapetru, Exum i Trifa

Ukradene lopte (ukupno 7) + pojedinačno igrači:

2 - Panter i Lesor
1 - Papapetru, Exum i Naneli

Izgubljene lopte (ukupno: 16) + pojedinačno igrači:

3 - Exum, Naneli i Lesor
2 - Madar
1 - Ledej, Kopriva, Panter, Jovanović i Trifa

Index:

20 - Naneli
19 - Lesor
18 - Exum
10 - Vukčević i Madar
8 - Ledej i Anđušić
7 - Koprivica
6 - Papapetru
5 - Trifunović
0 - Panter
-2 - Jovanović
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Odbrana stuca ali verujem da ce se kockice posloziti kako vreme prolazi, napad solidan ali moze i to jos bolje.
Odlepili smo se od samog pocetka i zatim odrzavali smo dvocifrenu razliku svo vreme.
Navijanje ovako sa licu mesta mogu reci solidno ali i to bi bilo bolje da smo imali bubanj :D Ovako samo srce, ruke i glas (moj je potpuno pukao ) ali mislim da se nismo osramotili.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Utakmica dobijena na suv kvalitet ali tako i treba da se dobije ovakva utakmica.
Elem što se tiče odbrane kada se igra utakmica na puno poseda ne znači nužno da je loša odbrana samo zato što si primio puno poena pogotovo sa ovoliko garbage vremena gde se igralo i pokušavalo, bitno je koliko ih primiš po posedu. Ali MZT svakako nije reper ničega.
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Ljudi kakva smo mi samo veličina od kluba,pa koliko je samo grobara iz Makedonije samo došlo da podrži momke,svaka im čast.Znas da si veliki klub kad toliko navijača okupiš na gostovanju u Skoplju.Ajmo mi⚫️⚪️
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top