Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.527
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ali, kada pogleda čovek, Željko je osvojio sve što je mogao, a Trinkijeri je osvojio kurac.
Znam da će ovo zvučati kao blasfemija, ali mislim da je izgledalo bolje jer Trinkijeri u tim okvirima budžeta ima više iskustva. Što je takođe i razlog što nije osvajao trofeje.
Da me ne razume neko pogrešno, ja smatram najbolje trenere one koji osvajaju trofeje i ne verujem u one mantre "s tim igračima bih i ja osvojio" jer su dobri igrači jako teški za kontrolisanje, plus Željko je osvojio bar 2 titule sa PAOm kada nije bio ni u top 5 favorita po kvalitetu tima. Samo postoji razlika između nivoa i kvaliteta igrača.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.609
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nisam razmišljao na taj način, ali ima itekako smisla. Meni je Dule najbolji trener na svetu, ali činjenica je da njemu način funkcionisanja u CSKA nije odgovarao (pored jezičke barijere), dok je sa Partizanom, imam utisak, mogao i NBA da osvoji.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
166
Reaction score
988
Локација
JNA
Samo da se osvrnem na jedan detalj juce iz hale , koji je meni licno onako ostao najupecatljiviji !
Na poluvremenu dok Zeljko krece ka svlacionici Grobari pevaju uzmi Zeljko evrotitulu , onako fanaticno , odzvanja , a Zeljko spustio glavu ide onako maksimalno koncentrisano ,
da kaze igracima sta ima, jer utakmica jos traje , postuje se protivnik , nema euforije nikakve , ali pri samom ulasku , covek se tako nasmejao i odreagovao gestikulacijom glavom ,
neko bi protumacio to sa vi ste ludi ne moze bas to, a ja sam protumacio onako Grobarski kako mi znamo , ma dacu sve od sebe , moram da je uzmem !
Sto se tice same utakmice , ovakve ekipe mora da se rutiniraju i da se ekipa uigrava previse smo individualno kvalitetniji od svih protivnika iz Abe a ne od Mzt-a , mora das se radi na timskoj uigranosti na ovakvim mecevima, protoku lopte , jacanju odbrane , i kapiten mora prvo sebi da ne dozvoli da potceni nikog i da se opusta kada vidi da je lagano a onda i da prenese to na ceo tim.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.853
Utakmica protiv onakvog protivnika uz duzno postovanje nije za komentarisanje ( iako kao makedonski tim i ja zelim da se zadrze u Aba ).

Baskonia, prilika da se uhvati zalet i da se na krilima te pobede, doma pod moranjem dobiti manekeni i Skariolov odvratni tim.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Na poluvremenu dok Zeljko krece ka svlacionici Grobari pevaju uzmi Zeljko evrotitulu , onako fanaticno , odzvanja , a Zeljko spustio glavu ide onako maksimalno koncentrisano ,
da kaze igracima sta ima, jer utakmica jos traje , postuje se protivnik , nema euforije nikakve , ali pri samom ulasku , covek se tako nasmejao i odreagovao gestikulacijom glavom

I ja samo primetio taj diskretan ali iskren Zeljkov osmeh, ko zna sta se coveku promotalo u glavu tog trenutka.
Mozda jebote ovi su ludji i od mene :D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Znam da će ovo zvučati kao blasfemija, ali mislim da je izgledalo bolje jer Trinkijeri u tim okvirima budžeta ima više iskustva. Što je takođe i razlog što nije osvajao trofeje.
Da me ne razume neko pogrešno, ja smatram najbolje trenere one koji osvajaju trofeje i ne verujem u one mantre "s tim igračima bih i ja osvojio" jer su dobri igrači jako teški za kontrolisanje, plus Željko je osvojio bar 2 titule sa PAOm kada nije bio ni u top 5 favorita po kvalitetu tima. Samo postoji razlika između nivoa i kvaliteta igrača.

Sve se slažem, samo bih se nadovezao zbog onih koji potcenjuju uspehe sa jakim i skupim timovima.
Da bi neko došao, a pre svega se zadržao duže vremena (u ovom slučaju višedecenijski) na tom nivou, potrebno je imati znatnu dozu kvaliteta i uopšte umeti vladati situacijom.
Određeni broj ljudi zanemaruje tu činjenicu.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Veliki gospodin, veliki grobar, sjajan covek i da, clan je ovog foruma* (zato ga i pominje). :icon-smile:
Velika je cast poznavati ga licno. :)

Otac mi je jbg, naravno da ga znam licno :D







*forumski nadimak poznat je urednistvu. :D
a ti si ovaj sto je postao clan sd partizan nakon 5 sati od rodjenja? :D hahaha! kako jaka stvar. brate, ja bih to u CV stavljao. inace, pitao sam za nadimak na forumu cisto da se ne bi desilo da se nekad sa njim raspravljam oko necega, iz postovanja. makar i ako ne mislim tako, da cutim.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
a ti si ovaj sto je postao clan sd partizan nakon 5 sati od rodjenja? :D hahaha! kako jaka stvar. brate, ja bih to u CV stavljao. inace, pitao sam za nadimak na forumu cisto da se ne bi desilo da se nekad sa njim raspravljam oko necega, iz postovanja. makar i ako ne mislim tako, da cutim.
Za to da sam postao clan Partizana prvog dana rodjenja i mnogih dogodovstina prateci Partizan sam pisao ranije u drugoj temi
Post in thread 'Uvek pamtim onaj lepi dan...'
https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/uvek-pamtim-onaj-lepi-dan.2440/post-800076

A za ovo drugo, vidi ako se o necemu ne slazes sa nekim i tvoju tvrdnju pokrijes tacnim argumentima niko ti nece nista zameriti. Retko pise ovde, ali kad pise ne ponasa se nezrelo i ne govori “sa visine”, vec vise pise u stilu jedan od svima nama omiljenih forumasa - Gorana Tomica :D
Samo ne toliko duge postove, ali voli da prica u romanticnom tonu kako je bilo 70tih i 80tih. Takva su se deca radjala 60tih godina proslog veka, sta ces.:icon-smile:

@Silvija Mizdrak imas puno pozdrava od nas dvojica. ;) ;-)
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Статус
Затворена за писање одговора.
Top