Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.624
Primetio sam jedan jako bitan detalj kod Pantera. Mozda 5 ili 7 promaseni sut u nizu,Zek hvata skok i poentira a Kevin steze pesnicu...jako bitan detalj po meni da ga ne bije kompleks. A za sut ne sumnjam da ce ga krenuti kada najvise bude trebalo. Mozda ga i drma pritisak kapitena.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Kako je Željko sa dva treninga postavio doktorsku odbranu na najboljem strelcu lige Raselu , da ga je već posle 10 minuta uveo u nervozu da nije mogao čak ni bacanja da pogodi.
To nam je omogućilo utakmicu bez nervoze.
Raduje i igra Nanelija koji ima strašnu ruku, Zek i Andjušić takodje sipaju .
Panter je rodjeni strelac i neće tu biti problema siguran sam.
Četvrtak težak meč sigurno nas čeka , tim koji dobije Barsu ima kvalitet sigurno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Šta bi sa Avramovom kontrolom?
Zar nije to juče trebalo da bude?
Hoće li da skida gips?
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
376
Reaction score
2.334
Локација
Kraljevo
Pozdrav, da li može neko da napiše kratku analizu Žalgirisa (ključni igrači, roster, povrede, tim i ambicije u odnosu na prethodne sezone, itd.). Planiram da pogledam njihov meč protiv Barselone, pa me je zanimalo na koga valja obratiti pažnju.
Smatram da nam je ovo jako bitan meč, pa želim i ja da se spremim za njega :D
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Napisao već neki lik kako treba igrati Pantera +poene.

Ne znam lika ( ;) ;-);) ;-) ) ali to mi je prvo prošlo kroz glavu. I jedva čekam četvrtak kad krene tekma, pa kad uđe prva. Pa prvi Egzumov prodor i kucanje. A Lesorove blokade se podrazumevaju.

Dodamo na to Anđušino epizodno sipanje, energiju Zeka i Madarovo (nadam se ovaj put uspešno!) kucanje levom rukom, dobijete odgovor zašto 3 ortaka i ja nismo mogli da se setimo redosleda dolazaka i odlazaka trenera na našoj klupi u poslednjih 5 godina. Zato što izgleda kao da je Želimir tu oduvek. Ili što bi rekao ortak - poslednjih 30 godina naši treneri: Željko - Dule - Željko.

Lepota.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.624

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.979
Локација
Beograd
Pozdrav, da li može neko da napiše kratku analizu Žalgirisa (ključni igrači, roster, povrede, tim i ambicije u odnosu na prethodne sezone, itd.). Planiram da pogledam njihov meč protiv Barselone, pa me je zanimalo na koga valja obratiti pažnju.
Smatram da nam je ovo jako bitan meč, pa želim i ja da se spremim za njega :D
E jbg, banovan je najveći stručnjak foruma(Bogu hvala), pa ćeš ostati uskraćen za to saznanje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Kad sam cuo koliko ovaj njihov daje poena, nije mi bilo svejedno, ali cim je pocela utakmica vidjelo se da cemo odmoriti zivce (iako smo nekako brzo i izgubili tu prvu veliku prednost) ovaj put.
Svaka cast na pripremi utakmice i realizaciji. Meni jos odzvanjaju u glavi one Zeljkove rijeci sa konferencije o tome kako su nam izgledale pripreme jer nismo imali plejeve. Tako da ce tek biti zestoko. Ovo ce nam mozda biti samo bljeskovi onog sto ce tek da se pokaze.

Naravno, i ja moram napisati koliko su Grobari dole ucinili da bude kao da je domaci teren. Bravo!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Ne podnosim ove cigane i slepce sa Arene, ali lično ću slaviti kada budu ugasili ovaj ološ i :picka-ciganska: sa SportKluba
Da ima neki košarkaški novinar, pa i blizu neutralnosti, napisao bi nešto koliko na Pantera ne utiču promašaji, što je mnogo bitnije, čovek je u svaki šut ušao normalno, kao da nije bilo prethodnih x, radovao se tuđim poenima, nema sujete.
Što bi rekao Kobi parafraziram "ako promašim 6 znam da sedmi ulazi sigurno, ako promašim sedmi, mora ući osmi itd".
Naravno nije nas bacio u kontraritam promašajima niti smo izgubili. Ali za novinare bugarcigana georgijeva to je viša matematika jer košarku prate od kada je sns na vlasti.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Iskreno, ocekivao sam da ce u nekom trenutku poceti da pizdi i bas sam pratio njegove reakcije - zrelo i kapitenski. Promasi, trci nazad u odbranu, rasporedjuje saigrace, spusta se u stav i pegla jace nego do tad. Nema tu nikakvih problema, jebace ih jace nego prosle godine.
Cini mi se da je i proslu sezonu nesto ovako poceo, pa poslije podizao procente...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.166
Reaction score
3.693
Panter je i dalje najbolji igrac Partizana. Super je to sto i Naneli ima nekako dobar stav, pored dobre igre, tako da uvijek imamo dobar kosgeterski backup.
Znaci Mornar, u gostima, prakticno bez Pantera u ofanzivi, lagano i bez stresa.

A ciganski mediji.. da je Panter ubacio 10 poena, bilo bi Lesor u krizi, Glas izbacen iz tima, ili slicne gadosti koje im pristaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top