Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Ovo kurcu ne valja... Igraci pogubljeni, u grcu, umesto da napreduju svi nazaduju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nama su sledeće dve tekme u EL prekretnica da vidimo šta igramo do kraja sezone.

Imamo win-win situaciju. Ako izgubimo, ekipa više nema EL ambicije i svaku tekmu igraju potpuno rasterećeno i bez ikakvog pritiska. EL će biti trening za ABA ligu. U toj situaciji tek postajemo opasni i pravimo velika iznenađenja. Ako ipak nekim čudom dobijemo - biće te PREOKRET sezone u svakom smislu i opet smo na dobitku.

Šta god da radimo, od ovoga sigurno ne može da bude gore. U tom smislu možemo očekivati samo bolje stvari od večeras. Meni je EL draža i više bih voleo da tamo nešto napravimo ali je prevelik zalogaj izgleda ali se još uvek nadam...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Za ovaj pristup bi zaista morao da radi trening u 7 ujutru i sastanci kao nekada.

Uporediti Belićev start sa ovim i sve je jasno.

Baš otužna i evidentna bolikurcija večeras.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Уф, горе сам скењан него после Басконије. Шут за три 4/19. Пантер свега 2 поена! Искрено, после овога нисам оптимиста пред Армани који нам долази из пораза на домаћем терену у ЕЛ. Балша је очигледно назадовао. Мадар од сјаја на ЕП до очаја у Партизану. Лесор, чињеница да је најефикаснији у последња два меча, али он нема знање. Кад прими лопту испод коша увек иде на куцање. Он нема игру под кошем да исфинтира чувара и да шутира о таблу, користи висину и иде с две руке на обруч. Не памтим када смо имали лошијег првог центра. А памтим још од кад је Жоц био играч.

Што је неко рекао, да смањимо очекивања. Гледано сад из ове перспективе, да не доживљавамо убедљиве поразе у ЕЛ и да на крају лигашког дела не будемо последњи, бар испред цигана.

Нека нам је Бог у помоћ, с обзиром на дугу и напорну сезону.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jako losa energija kako na tribinama tako i na terenu. Gledam ljude oko sebe niko nije nasmejan, niko se ne zabavlja, svi nesto smrknuti i gundjaju, niko nije zadovoljan ovim sto se vidi na terenu. Ipak imam razumevanje, cetiri gostovanja za redom plus igranje produzetka je ostavilo malo energije nasoj ekipi, ali mladi moraju u ovakvim utakmicama da povuku, a ne da ovi iskusniji igraju po 25+. Iskreno ubedjen sam u pobedu protiv Armanija, ima Arena da prokljuca
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.243
Reaction score
15.914
Локација
Beograd
Izveštaj sa utakmice.
Naneli iskulirao klinca za fotku na 13:42, nešto je neraspoložen ili šta već. :confused-smiley-013:

 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
978
Локација
JNA
Sta radi Gordan u utorak. Ako ima malo vremena da svrati da opsuti malo igrace... Mi smo individualno najkvalitetnija ekipa u ovoj ligi, ali da li strah od Zeljkovog imena da li pritisak napravljen na ekipu preveliki, ukoceni svi, plasticni smo... Atmosferu nemamo ni na tribinama a izgleda ni u timu.
Nekada su kamermani na kosarci hvatali krupne kadrove do pojasa golih navijaca ili mokrih majci vise od igraca a danas fenseraj sam u areni, bice arena najjace mesto za izlazak u grad...
Bog neka nam je upomoc.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Eto me sada iz Arene... danas sam prešao 300+km da bih ispratio prvu kući i sastavio i ovu utakmicu sa dve evroligaške, kontao sam prva pa iako podiže te neke troškove produženog boravka ipak sam želeo i da uživo vidim taj govor tela i sinergiju između igrača (o tome malo kasnije).

Jako sam razočaran posetom, došao sam ubeđen da će nas lagano biti 10000+ večeras...

Dobar deo onih redovnih navijača su cene sezonskih oterale na nivo 400, to je opšte mišljenje družine oko mene. Nekako najbolje popunjeni su bili centralni delovi nivoa 400...

Na poluvremenu smo se prebacili dole na nivo 200, mnogo praznih mesta a bez mogućnosti kupovine dnevnih karata za ista...

Igra... imam mnogo zapažanja, kasnije ili sutra u zasebnom postu...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sve je to očekivano i nzm sta vas čudi. Ljudi biraju utakmice. Kad je duplo kolo jasno da ako moraju da biraju da će preskoče ovu.

Neko pomenu Madara u Izraelu i ovde.
Problem je što je tamo bio šuter. Ovde nam treba plej. A to mu zasad ne ide.


Raduje što se Papapetru pojavio među živima.
Andjusic razocaravajuce.

Steta sto je Lessor morao ovoliko minuta. Da je Smajli zdrav...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ljudi sada vi preterujete. Momci odigrali produžetke pre 48h + putovanje do BG-a + emocionalno pražnjenje. Za mene je ovo mučenje potpuno očekivano.

Ovo je samo dokaz da nećemo dugo igrati na dva fronta. Očekujem da se vrlo brzo odreknemo svake ambicije u EL jer nam je roster kratak za oba takmičenja.
Boli me kurac za to ,za to su placeni i to solidno. Ima da igraju kao i svi...na dva dana- na dva dana
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Kako ove igrace naterati da igraju odbranu... neverovatno koliko nemaju kosarkaske inteligencije,motivacije, jedino su sposobni za divljanje u napadu.
Razmisljam, Zoc nam je trener,uigrace ih,motivisati da na svakoj utakmici daju sve od sebe, ali ne vredi, igraju sa minimumom truda,samo da odrade ugovor i uzmu lovu.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
stvarno sram bilo Zoca i igrace sto posle jedva 48h od jedne bas lagane utakmice tu na 30 km od Beograda, u Vitoriji, nisu izasli napaljeni, odmorni i zgazili ovu boraniju sa 40 razlike…
do trenera je sigurno, nije osvojio ni 10 evroligi sta on zna
a poseta je katastrofalna bila kao i atmosfera, dugo ne pamtim kad sam celu utakmicu Partizana presedeo na stadionu ili hali/areni
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.728
Reaction score
22.803
Локација
Beograd
7000 za 21h u nedelju je što se mene tiče, a protivnik sve, samo ne zvučan ili zanimljiv, fantastična poseta.
Pa na fudbalskoj temi bi pao kolektivni svrš da je toliko ljudi bilo na stadionu.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Stvarno mi se sere od nerealnih očekivanja, 7 hiljada ljudi došlo da gleda protiv studentskog grada, nije dovoljno. Pobeda od 10 razlike, nije dovoljno. Naneli se nije slikao sa navijačem, Željko se dere, imamo mnogo pomoćnog osoblja, igrač šutnuo loptu u publiku, šta se desilo sa navijačima Partizana?!?
Koj vam je kurac, ne mogu da verujem da se pred našim očima uništava jedna dobra priča, najveći trener u istoriji ovog sporta se vratio u klub koji voli, gledam ga danas na konferenciji, ubija ga stres i sam ne mogu da verujem da je on podložan tom stresu nakon ovoliko godina rada na tom nivou. Mi stvarno nismo normalan narod, nama nema pomoći, mi ne znamo da volimo ono što je istinsko i pravo, i nije samo vezano za košarkaški klub, danas na fudbalu prazne tribine, nakon onakve utakmice mi imamo prazne tribine, mi smo sjebani da sjebaniji ne možemo biti.
Zajebite telefone i socijalne mreže, samo ljubav prema Partizanu, što sam danas pročitao o Željku i košarkašima zgadilo mi je projekciju o navijaču Partizana ili onima koji se tako predstavljaju. Ima one reči iz pesme da ljubav prema klubu ne može da prestane , sve da izgube ove i naredne godine, da se Željko samospali na sred arene, ja ću da ga podržim. Tako smo odustali od Duleta, sećam se kako su ovde na forumu botovali da on mora da ode, da je pametnije poslušati kafe kuvarice pa nam se desio potop.
Mi nemamo drugi izbor nego podržati Željka i igrače, te priče da ga je pregazilo vreme koje madera pokušava da nam proturi preko socijalnih mreža su priče za malu decu, čuveni Profa je bio u svojim sedamdesetim kada je pomagao Željku da osvoji Evropu, takve ljude vreme ne gazi, oni su uvek ispred svog vremena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top