Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Na konto price o zeljkovom ponasanju...moram reci da je mnogo nervozan i to izgleda ubija igrace da su stalno u grcu,strahu...razumem kada je nesto lose pa na tajm out-u ih cepaj,ali brdo situacija kada uradimo nesto dobro krene da pizdi i besni na odredjenog igracam koji je odigrao dobru odbranu ili dao kos,sem na pantera naravno jer njemu evo drugu godinu nikad nije prigovorio ...zasto to nije mi jasno
Ponekad treba biti i motivator kada je nesto lose i podici igraca,a ne zakucati na klupu
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Nemamo para za pleja i centra,moramo da biramo jednu poziciju,ja sam za centra.
Centar je pod moranje. Plej bi vise znacio ako bi Smajli bio u ekipi, ali on pitanje kakav ce se vratiti i kad ce biti u formi. Do tad ce nam i Lesor se povrediti sa ovoliko igranja, i onda ce nam trebati dva centra za majske utakmice. Centar odmah bez sumnje. I to odmah. Sad bi nam i Miletic znacio.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Utisak sa basketa - konfuzno, loše, neuigrano, atmosfera loša jer su ljudi dolazili sa fuce pa je neko vreme bilo kao u pozorištu.

Sve u svemu, start 3:0, nije bila neizvesna završnica, da se arhivira i da se zaboravi.

Protivnik i utakmica su bili takvi da ni ne možeš mnogo da dobiješ, samo da izgubiš, a ni neka (realna) sliku o stanju ekipe ne može da se pravi posle ovakve tekme.

Tako da, teraj dalje, pobeda se piše, u utorak sve mora desetak puta bolje i to je to. Uključujući i navijanje.

Idemo dalje! :pfc:
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Jako sam razočaran posetom, došao sam ubeđen da će nas lagano biti 10000+ večeras...
Na moj ogroman užas, nama preti 'pacifizacija' i 'mejnstrimizacija' tribine/publike. 11k sezonskih ništa ne govori o podršci koja je po meni veći problem nego sam br, a on sam po sebi i nije bilo loš sinoć, ni za Arenu. Loša je bila atmosfera.

Struktura publike koja je ušla u tih 11k, bojim se, nije ona koju svi očekuju i pamte. Ni organizovani, sva 74-ica, ni neorganizovani-veterani, koji bi i navijali, da nisu razdvojeni džepovima nekih kokičara, mrtvaka-analitičara i influenserki.

Košarkaške utakmice KKP, naročito evropske, su nova 'alternativna' mesta za izlazak za pozere i ove gadljive na dim baklji što su na Kelnu razapinjali jedino normalno izdanje juga u zadnjih pet godina. Zato nema publike na stadionima...koji smrde...i kad ima rezultata, i kad je džabe.

Izvućiće se KKP igrački, pre ili kasnije, naučiće da brane za tri, Ameri da naprave faul 5sek pre kraja, možda Lesor i nauči da ubode slobodno, ili da ne skidaju s kurtza nešto što im se peva (i bez zasluge)...''volim ga, k'o oka dva'', ali mi je ogroman strah da ceo fazon oko ovog sporta vuče i KKP u neku drugu stranu i da se nikada neće vratiti oni dani..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ljudi, stanite malo, spustite loptu... Jeste loše odigrana utakmica sa naše strane, jeste da imamo mnogo problema u samoj igri, jeste da mladi igrači za sada ne mogu da se nose ni u ABA ligi, da ni neki nosioci ne blistaju... ali odigrana su tek 3 kola ABA lige i 2 kola Evrolige i dosta vas je već otpisalo ovu sezonu koja je tek započela. Dajte bre iskulirajte malo. I meni uliva pesimizam ova igra i nervozan sam ali i dalje VERUJEM u ovu ekipu i Željka.

Prvo, poseta je bila sasvim solidna, skoro 7,000 ljudi protiv SC Derbija nikako nije loša poseta. Pune tri ipo četvrtine SC Derbi je držao egal sa nama i to na domaćem terenu. Nije opravdanje ali činjenica je da smo samo dva dana pre sinoćne utakmice imali izuzetno naporan i dug meč na gostovanju u Španiji, da smo izgubili dobijenu utakmicu tamo i da su se igrači vratili nazad pomalo poljuljani nakon takvog poraza. Umor nakon tog iscrpljujućeg meča i vruća glava koja je i dalje bila nakon tog šokantnog poraza sigurno je imala uticaja na našu sinoćnu igru. Nakon svega toga najbitnija je sama pobeda i skor od 3-0 u ABA iz tri utakmice. Željko je otvorio utakmicu sa mladim snagama, hteo je tako da odmori bitnije igraše ali i da ukaže šansu ovim mladima, ali nije išlo. Prvo Koprivica brzo ulazi u problem sa faulovima, Madar dosta greši, Glas maši neke šuteve... postepeno su sve više ulazili oni iskusniji igrači. Na kraju Koprivica je odigrao malo kako zbog loše igre tako i tih brzih faulova kao i Glas koji posle više nije ni ulazio. Tristan i Trifa su igrali više gde se ovaj prvi opet sasvim solidno pokazao. Madar je imao čak 4 izgubljene lopte ali osim toga nije bio toliko baš tragičan, nije puno šutirao ali je imao 6 skokova i 2 asistencije uz index od 13. Lesor, Exum i Ledej su nas predvodili i odigrali dobro sinoć. Papapetru i Tristan solidni... Anđušič je bio najgori a ni Panter se nije proslavio. Igrali smo sa 11 igrača u rotaciji, od toga sa malom minutažom Glas i Koprivica... dakle, manje više 9 igrača u rotaciji su izneli ovu utakmicu. Lesor je igrao skoro pola sata i pred meč sa Milanom gde ovi imaju opasnu trojicu centara on mora verovatno sam protiv njih... i sve razumem, pitanje budžeta koliki nam je ali da fali centar - fali. Koprivica realno još ne može to da iznese... u ABA ponekad i donekle ali u Evroligi teško. Čekamo Smajli da se vrati a i on kako igra i u kojoj će biti formi sve je to upitno. Anđušić poslednje dve partije vrlo slab. Nije puno igrao u Španiji ali sinoć očajan, imao je za tri 0/4. Videćemo kako će dalje ovo ići ali slede nam dva evroligaška meča kući i ne bi valjalo da oba izgubimo. Puna podrška u utorak i četvrtak pa kako nam Bog da. Verujem da možemo bar do jedne pobede ako ne i obe ali pod uslovom da krenemo da igramo košarku kako znamo a ne sumnjam u to.

Statistički ovako stoje stvari:

Partizan - SC Derbi 91:82 (23:17, 21:26, 20:21, 27:18)

Timska statistika:

šut za dva: 24/40 (60%)
šut za tri: 4/16 (25%)
bacanja: 31/36 (86,1%)
skokovi: 31 (22 defanzivna + 9 ofanzivna)
asistencije: 21
ukradene lopte: 5
izgubljene lopte: 13

Pojedinačna statistika:

VUKČEVIĆ /11 poena/ (odigrao: 22:47 min - za dva: 2/3 - za tri: 1/3 - bacanja: 4/4 - skokova: 1 - ukradene lopte: 2 - izgubljene lopte: 1 - INDEX: 10
LEDEJ /15 poena/ (odigrao: 20:20 min - za dva: 4/5 - za tri: 1/1 - bacanja: 4/4 - skokova: 3 - INDEX: 18
KOPRIVICA /2 poena/ (odigrao: 06:53 min - za dva: 1/2 - skokova: 2 - asistencija: 1 - INDEX: 7
PANTER /2 poena/ (odigrao: 21:25 min - za dva: 1/3 - za tri: 0/2 - skokova: 4 - asistencija: 4 - ukradene lopte: 1 - INDEX: 7
PAPAPETRU /12 poena/ (odigrao: 24:19 min - za dva: 6/10 - bacanja: 0/1 - skokova: 4 - asistencije: 3 - izgubljene lopte: 3 - INDEX: 13
EXUM /13 poena/ (odigrao: 21:29 min - za dva: 2/4 - za tri: 1/2 - bacanja: 6/6 - skokova: 3 - asisitencija: 7 - INDEX: 21
GLAS /2 poena/ (odigrao: 04:53 min - za dva: 0/2 - bacanja: 2/2 - izgubljene lopte: 1 - INDEX: -1
LESOR /19 poena/ (odigrao: 29:22 min - za dva: 4/7 - bacanja: 11/13 - skokova: 4 - asistencija: 2 - izgubljene lopte: 1 - INDEX: 26
TRIFUNOVIĆ /4 poena/ (odigrao: 15:46 min - za dva: 2/2 - za tri: 0/2 - skokova: 2 - asistencija: 2 - ukradene pote: 1 - izgubljene lopte: 1 - INDEX: 7
ANĐUŠIĆ /4 poena/ (odigrao: 14:21 min - za dva: 1/1 - za tri: 0/4 - bacanja: 2/4 - skokova: 2 - izgubljene lopte: 2 - INDEX: -3
MADAR /7 poena/ (odigrao: 18:25 min - za dva: 1/1 - za tri: 1/2 - bacanja: 2/2 - skokova: 6 - asistencija: 2 - ukradene lopte: 1 - izgubljene lopte: 4 - INDEX: 13
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Svi igraci koji su dosli i mozda im smeta sad sto je Zeljko ovakav.. pa nije on sad to postao… on je takav oduvek… sad je mozda vise emotivno ukljucen zbog samo kluba… tako da manite me tih prica grc i sliccno
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ono što zaključujem na ovih par utakmica u poređenju sa svim prethodnim sezonama, a što niko ne komentariše, a bitna je stavka, je da smo poprilično popravili procenat slobodnih bacanja. I to na prilično velikom uzorku.

Ono jeste da je najbitnije u dosadašnjem toku sezone promašeno, ali nek se nastave samo ovi procenti
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Mene je fascinirala Andjusiceva kurcobolja, a on bi, bolje od svih igraca morao da zna sta je Partizan.
Evidentno je da su jedini igraci koji su u formi, Lesor i Exum (on moze i mnogo bolje).
Bio je ovo pokusaj da se utakmica dobije sa pola gasa, a pretvorio se u mucenje do kraja, mada nisam imao utisak da je pobeda bilo u kom trenutku dosla u pitanje.
Prosle godine nas je ovakav pristup doveo do poraza od mege na domacem terenu, a sto je za posledicu imalo gubljenje domaceg terena u plej ofu.
Mi ne smemo u ABA ligti gubiti "male" utakmice jer plasman se nece resavati u derbijiima, vec upravo na takvim mecevima.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Kolektivni harakiri da izvrsimo,kolektivno naricanje standardno posle jedne sasvim obicne utakmice koje se i dobijaju na misice inace,sto zbog umora,odmornog protivnika koji je max motivisan. Ja se slazem da je igra mogla biti bolja,leprsavija ali ono najbitnije je odradjeno,pise se pobeda i to je sve oko ove utakmice.

Poseta sramna? Dolslo 7k ljudi skoro u nedelju u 21h ! Bas sramna. Amosfera nikakva?! A kad je bila bolja u obicnim utakmicama aba lige? Evo ja se ne secam,a igralo se u pioniru koji je mnogo pogodniji za pravljenje atmosfere nego ova vila promaja. Druga je stvar sto ce takva biti mozda i u EL jer svo ono jezgro iz pionira dok je bila dominacija je zavrsilo gore na 400 jer nemaju ljudi po 500, 700 pa i 1000 evrica da izdvoje za gledanje kosarke pored svega neophodnog u zivotu jednog obicnog coveka.

Tako da spustite malo loptu,pise se pobeda i to je valjda najbitnije. I smanjite malo ocekivanja ako mozete,svi volimo da pobedi nas KK,ali ne igramo samo mi kosarku,i drugi se nekad malo piataju
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Jeste, drugacija je struktura navijaca Partizana sa sezonskim od one na koju smo navikli sa časova ljubavi, ali vreme ide. Sport se menja, društvo se menja. Oni koji mogu sebi da priušte normalan život su oni, koji moraju da budu nosioci ekonomske stabilnosti kluba. Bez tih ljudi nema materijalnog opstanka ili čak održanja ovog stanja u kom se nalazimo. Jbg! Nema od nostalgije ništa. Takođe, verujem i da su mnogi naši sa foruma u IT sektoru ili u finansijskom sektoru. Ljudi sebi mogu da priušte sezonske, putovanja na gostovanja, što to da ne urade. Nisu oni ništa manji grobari... Ako ništa drugo, verujem da taj svet nije sklon da baca predmete na teren, ako ništa drugo. Duletovo doba se neće vratiti ni u navijačkom ni u košarkaškom smislu. Zato treba prihvatiti ovo danas i naći svoje mesto u tome i doprineti izgradnji nečeg novog. Ko to ne može da prihvati u svom gunđanju će prosto biti preskočen od strane evolucije cele priče, koja svakoko ide dalje i ne zavisi od malibrojnih nostalgičara... Kao Vlada Kuzmanović i njegova Beodanka, gde se nekad davno igrala 'prava košarka' pod Darkom Rusom...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Atmosfera. Bilo bi drugacije da je u pitanju Pionir. 7000 grobarskih dusa bi tu jako zvucalo. Arena mnogo veca + los termin + fudbal.. nije moglo bolje.

Igra. Ocekivano losa, ali pobjeda nije dolazila u pitanje. Problemi. Nas tim je izuzetno bipolaran. Imamo EL nivo i one kojima je ABA izazov. Nema sredine. Da bude gore, jedini koji mogu da igraju u oba sastava(Avram i mozda Alen) su povredjeni pa izgleda kao da ima dva tima. Ovo sigurno frustira drugopozivase pa su frustrirani. Tu nema opravdanja za Trifu ali razumijem ono ispucavanje.

J.b.s statistiku. Vidimo sam mnogo losih izdanja nasih kosarkasa. Medjutim, ovakav horor sto je priredio Madar jos nisam. Balsa dekocentrisan.
S druge strane Tristan je u kontinuitetu dobar.

Odbrana. Bar 5 puta smo ispali na sutu za 3P i to cak na drugo dodavanje. Mada, ovo pripisujem umoru nasih glavnih igraca.

Najveci problem je sto mnogo trosimo prvu petorku. Ovo sa SCD nije islo glatko i protiv Armanija ulazimo naceti. Bio sam optimista za pobjedu, ali sada je 40:60 za njih.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
igra je posledica emotivnog praznjenja i nesrecnog poraza u petak...
Ova recenica je u rangu one ,,teske noge posle priprema"
Kakvo emitovno praznjenje oni su profesionalci koji su tu za pare dovedeni da igraju.
To im je posao, raspored je takav da se igra na svaka 3 dana. Sta to znaci emotivno praznjenje, oce onda svaku drugu utakmicu biti emotivno ispraznjeni.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
U jednom trenutku sam se pribojavao da se ne ponovi Mega iz prosle sezone.

Andjusic uopste nije napredovao od prva dva mandata, meni je bilo zaista nestvarno da Zeljko njega dovede u Partizan.

Lesor nastavlja gde je stao prosle sezone, istina nije top kalibar centar, ali decko je maksimalno motivisan i borben, sto je za svaku pohvalu.

Na Pantera sam ja ocito bacio magiju, svaki drugi post pre sezone mi je bio da je on nas najbolji igrac i lider, mora da krenem da kontram, kako bi se kapiten vratio u formi.

Od mladjariju pohvale samo Tristanu, bice on dobar igrac.

Sutra Milano, razum kaze nervoza, mucenje, grizanje noktiju, psovanje, a srce kaze ma dobijamo bez razliku ko je sa druge strane parketa!

20,000 sutra, ali ukljuceni u utakmicu, mobilisani i svi kao jedan.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
U jednom trenutku sam se pribojavao da se ne ponovi Mega iz prosle sezone.

Andjusic uopste nije napredovao od prva dva mandata, meni je bilo zaista nestvarno da Zeljko njega dovede u Partizan.

Lesor nastavlja gde je stao prosle sezone, istina nije top kalibar centar, ali decko je maksimalno motivisan i borben, sto je za svaku pohvalu.

Na Pantera sam ja ocito bacio magiju, svaki drugi post pre sezone mi je bio da je on nas najbolji igrac i lider, mora da krenem da kontram, kako bi se kapiten vratio u formi.

Od mladjariju pohvale samo Tristanu, bice on dobar igrac.

Sutra Milano, razum kaze nervoza, mucenje, grizanje noktiju, psovanje, a srce kaze ma dobijamo bez razliku ko je sa druge strane parketa!

20,000 sutra, ali ukljuceni u utakmicu, mobilisani i svi kao jedan.
Bolja opcija je bio marinkovic umesto andjusica
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slažem se potpuno sa kompletnim upisom Micun samo bih se i malo nadovezao...

Nama je prekinut kontinuitet učešća u EL i to ne za nekakvo kratko vreme već za punih 8 godina. Mi smo imali pre 2013. godine ogroman kontinuitet. Svako ko prati košarku ili se bavi košarkom profesionalno, istu je zavoleo, upoznao i počeo igrati pre svega gledajući Partizan. Ta nekakva "baza" domaćih igrača je bila u neposrednoj vezi sa Partizanom. Hoćeš karijeru u košarci? Imaš talenat? Pa gde ćeš u kurac ako ne u Partizan? E taj se momenat prekinuo, tu se tendencija izmenjala drastično.

Nama je dolazak Željka Obradovića kao poklon od Boga. To je jedini način da se stvari postave na svoje mesto. Samo se plašim da čovek ne izgubi strpljenje sa nama/njima. Jeste me pogodio poraz od Baskonije ali treba razumeti /samome sebi to kažem pre svega/ da je EL takođe promenila sistem takmičenja - igra se na ligaškom principu "svako sa svakim" i shodno tome se menja i ponašanje timova ali i promena u pogledu procene šta je uspeh a šta neuspeh.

Alba i Baskonija će biti donji dom, ubeđen sam u to na kraju balade. Jeste propuštena prilika da se napravi neka pobeda u gostima. Međutim, niko nije dovoljno slab da se protiv njega mogu unapred upisati bodovi na strani. Treba braniti DOMAĆI TEREN i to kažem potpuno svestan da ga nećemo odbraniti svaki put. Tek su dva kola prošla i ako se po jutru dan poznaje, najebali smo. Ali ako se uzme u obzir da se "prvi mačići u vodu bacaju" sve će doći na svoje mesto.

Kako god da okrenemo, Partizan je u najboljoj mogućoj poziciji. Niko od EL ekipa nema Žoca na klupi - samo Partizan. Roster je najjači ikada kada je reč o Partizanu. Ono što mi nismo navikli jeste da naši igrači nisu po default-u EL igrači, samom činjenicom da igraju u Partizanu, već smo takve morali da dovedemo. Žoc ih doveo!

Zasukali smo rukave i upali u zamku sopstvene želje da ciganima "pokažemo kako se igra EL" i kada je krenulo lošije, osetismo inferiorno u deliću sekunde. A zapravo i nije tako loše krenulo. Svaka pobeda na strani je čisti bonus. Šta bi smo hteli više? Igrali u gostima na jednu loptu i izgubili sopstvenom krivicom! A niko od nas neće da oseti moć i snagu da jedna takva tekma bude u našim rukama i da se Partizan pitao da li gubi ili dobija! Nije to malo, uz sve nedostatke koje pokazujemo u igri još uvek.

Znam da sam kontradiktoran, znam da su mi komentari od sjaja do očaja ali tako se i osećam. A osećaj jeste da smo i nerealni i nepravedni. Iako sve kritike stoje, ovo nije takav očaj niti je tragedija. Ono što bi valjalo prodiskutovati jeste naša ODBRANA? Može li neko teorijski da objasni zašto dolazi do ispadanja i zašto primamo toliko trojki po meču? Nekakvo racionalno obrazloženje mora da postoji. Nije to manjak kvaliteta, nije ni kurcobolja... Nešto se trenutno dešava, nešto se pokušava i trenutno ne uspeva. Neko ko prepoznaje razloge neka to malo pojasni.

Drugi je problem /ako je problem/ mali broj igrača u rotaciji. Alii danas sam ubeđen da će doći sve na svoje mesto... Dobili smo sve što se moralo dobiti i igubili "brejk" nije to ni tako loše kao što je izgledalo u prvi mah.
 
Последња измена:

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Slažem se potpuno sa kompletnim upisom Micun samo bih se i malo nadovezao...

Nama je prekinut kontinuitet učešća u EL i to ne za nekakvo kratko vreme već za punih 8 godina. Mi smo imali pre 2013. godine ogroman kontinuitet. Svako ko prati košarku ili se bavi košarkom profesionalno, istu je zavoleo, upoznao i počeo igrati pre svega gledajući Partizan. Ta nekakva "baza" domaćih igrača je bila u neposrednoj vezi sa Partizanom. Hoćeš karijeru u košarci? Imaš talenat? Pa gde ćeš u kurac ako ne u Partizan? E taj se momenat prekinuo, tu se tendencija izmenjala drastično.

Nama je dolazak Željka Obradovića kao poklon od Boga. To je jedini način da se stvari postave na svoje mesto. Samo se plašim da čovek ne izgubi strpljenje sa nama/njima. Jeste me pogodio poraz od Baskonije ali treba razumeti /samome sebi to kažem pre svega/ da je EL takođe promenila sistem takmičenja - igra se na ligaškom principu "svako sa svakim" i shodno tome se menja i ponašanje timova ali i promena u pogledu procene šta je uspeh a šta neuspeh.

Alba i Baskonija će biti donji dom, ubeđen sam u to na kraju balade. Jeste propuštena prilika da se napravi neka pobeda u gostima. Međutim, niko nije dovoljno slab da se protiv njega mogu unapred upisati bodovi na strani. Treba braniti DOMAĆI TEREN i to kažem potpuno svestan da ga nećemo odbraniti svaki put. Tek su dva kola prošla i ako se po jutru dan poznaje, najebali smo. Ali ako se uzme u obzir da se "prvi mačići u vodu bacaju" sve će doći na svoje mesto.

Kako god da okrenemo, Partizan je u najboljoj mogućoj poziciji. Niko od EL ekipa nema Žoca na klupi - samo Partizan. Roster je najjači ikada kada je reč o Partizanu. Ono što mi nismo navikli jeste da naši igrači nisu po default-u EL igrači, samom činjenicom da igraju u Partizanu, već smo takve morali da dovedemo. Žoc ih doveo!

Zasukali smo rukave i upali u zamku sopstvene želje da ciganima "pokažemo kako se igra EL" i kada je krenulo lošije, osetismo inferiorno u deliću sekunde. A zapravo i nije tako loše krenulo. Svaka pobeda na strani je čisti bonus. Šta bi smo hteli više? Igrali u gostima na jednu loptu i izgubili sopstvenom krivicom! A niko od nas neće da oseti moć i snagu da jedna takva tekma bude u našim rukama i da se Partizan pitao da li gubi ili dobija! Nije to malo, uz sve nedostatke koje pokazujemo u igri još uvek.

Znam da sam kontradiktoran, znam da su mi komentari od sjaja do očaja ali tako se i osećam. A osećaj jeste da smo i nerealni i nepravedni. Iako sve kritike stoje, ovo nije takav očaj niti je tragedija. Ono što bi valjalo prodiskutovati jeste naša ODBRANA? Može li neko teorijski da objasni zašto dolazi do ispadanja i zašto primamo toliko trojki po meču? Nekakvo racionalno obrazloženje mora da postoji. Nije to manjak kvaliteta, nije ni kurcobolja... Nešto se trenutno dešava, nešto se pokušava i trenutno ne uspeva. Neko ko prepoznaje razloge neka to malo pojasni.

Drugi je problem /ako je problem/ mali broj igrača u rotaciji. Alii danas sam ubeđen da će doći sve na svoje mesto... Dobili smo sve što se moralo dobiti i igubili "brejk" nije to ni tako loše kao što je izgledalo u prvi mah.
Samo se bojim da ne bude 0-4 pocetak u Evroligi,to bi nas psihicki sjebalo totalno....
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Klub bi mogao da prekopira sistem nekih drugih klubova oko karata, da sezonci kada ne dolaze na neku utakmicu, mogu da oslobode to mesto pa da ide u prodaju za npr. 50%. Zaista je glupa situacija da je rasprodat sektor 200 a da je dve trecine mesta prazno I ljudi kupuju karte za sektor 400.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top