Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Kolika je radost medju ciganima u ovom trenutku. Jos ako pobede, a mi izgubimo naredne 2 utakmice. Sve vas treba da bude sramota sto pisete da Zeljko napusti kkp i da mu brod tone i razni drugi komentari od kojih mi se povraca. Covica i cigane ce karati na kraju sezone jer mu se moze. Kriza rezultata je evidentna, ali ako neko zna kako to da resi to je nas trener. Kad tad mora da proradi njegova filozofija igre koja mi se jako svidja, i daleko je kraj sezone. Povraca mi se od komentara kako je sezona u aba ligi gotova. Gotova u sred decembra? Neverovatno sta sve necu procitati, Isti ti cigani imaju gostovanje buducnosti i ovoj cedeviti i nama, a izgubili su od mrtvog zadra u sred Bg. Mislim da uopste ne zaostajemo. Sva sreca pa smo dobrim pocetkom sezone dozvolili sebi odredjeni ajde tako da kazem "luksuz" da mozemo da u ovom delu sezone da gubimo neke utakmice jer pad forme mora da dodje, a mi bukvalno nismo ni na 50%. Videcete cigane kad povezu 2 ili 3 poraza kakva ce atmosfera tamo biti. Ljudi nemojte biti kao oni, podrzite igrace i Zeljka, tog coveka volim vise od caleta, kad ga vidim posle konferencije nakon nekog poraza prakticno u suzama srce mi se cepa, i vidi se koliko mu sve ovo tesko pada, ali ne sumnjam da ce ih sve karati na kraju godine, a tada se kurva definitvno gasi. PODRSKA I SAMO PODRSKA!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kolika je radost medju ciganima u ovom trenutku. Jos ako pobede, a mi izgubimo naredne 2 utakmice. Sve vas treba da bude sramota sto pisete da Zeljko napusti kkp i da mu brod tone i razni drugi komentari od kojih mi se povraca. Covica i cigane ce karati na kraju sezone jer mu se moze. Kriza rezultata je evidentna, ali ako neko zna kako to da resi to je nas trener. Kad tad mora da proradi njegova filozofija igre koja mi se jako svidja, i daleko je kraj sezone. Povraca mi se od komentara kako je sezona u aba ligi gotova. Gotova u sred decembra? Neverovatno sta sve necu procitati, Isti ti cigani imaju gostovanje buducnosti i ovoj cedeviti i nama, a izgubili su od mrtvog zadra u sred Bg. Mislim da uopste ne zaostajemo. Sva sreca pa smo dobrim pocetkom sezone dozvolili sebi odredjeni ajde tako da kazem "luksuz" da mozemo da u ovom delu sezone da gubimo neke utakmice jer pad forme mora da dodje, a mi bukvalno nismo ni na 50%. Videcete cigane kad povezu 2 ili 3 poraza kakva ce atmosfera tamo biti. Ljudi nemojte biti kao oni, podrzite igrace i Zeljka, tog coveka volim vise od caleta, kad ga vidim posle konferencije nakon nekog poraza prakticno u suzama srce mi se cepa, i vidi se koliko mu sve ovo tesko pada, ali ne sumnjam da ce ih sve karati na kraju godine, a tada se kurva definitvno gasi. PODRSKA I SAMO PODRSKA!
Sta ti se tacno svidja u toj filozofiji igre koja ne funkcionise vec 2 sezone
Ono vadjenje smajlija posle 20 sekundi i 3minuta igre madara...trenutan pristup je takav da se kaznjavaju mladji koji nakon toga igraju u grcu i ne mogu da ostvare puni potencijal i popustanje panteru,ledeju,naneliju sto kod njih izaziva efekat opustenosti i da mogu da igraju bez pritiska jer koliko god da nas ukanale nece biti posledica po njih
A cela ta prica bi trebala za ove dve grupe igraca da bude suprotna
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Zapravo čini mi se da su gro ovih stručnih komentatora na Tviteru partizanovci, oni “objektivni”, ne moram ni da gledam to je tip ljudi kome je prvi ples na svadbi SARS lutka.
Мене већ неко време ти који не пишу именом и презименом ич не тангирају. Није Тњитер и слично форум па да паламудиш иза аватара у афекту лоших резултата.

Ако кренеш да једеш оно нејестиво кажеш лепо ја тај и тај због тога и тога самтрам да Савић, Пантер, Жоч... Не треба да буде и даље члан ККП.

Већином су то Копи - Пасте експерти са упитном љубављу према Партизану који већину "лајкова" добију управо од цигана па трипују да су неки фактор...
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Zamišljam sliku “objektivnog partizanovca” koji tera Željka Obradovića - paletar u nekom Dis-u u okolini Gadžinog hana, radi za 39,000din., ženu mu jebe komšija, ali on smatra da je Željko promašio selekciju igrača i da može da uspe samo sa najboljim igračima u Evropi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.351
Локација
Novi Sad

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.429
Reaction score
11.759
Локација
Beograd
Ušao sam na dva random twiter naloga tih koji su pisali ove nebuloze da vidim ko su budale, kad ono kao slučajno bas ta dvojica su cigani. Izašao...
Oni bi se usrali Željka čak i da smo poslednji na tabeli sa sve Vrabcem i Ratkovicom u timu, a ne u ovakvoj skroz otvorenoj situaciji.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mnogo ima realnih, mnogo vise nego sto bi trebalo. Dule je odlican trener ali los covek, Zeljko je ostario,pije i tvrdoglav je, itd.
Jadno jbg.
Za koga je covek zdravlje izgubio, i za koga ce Zeljko tek da ga izgubi.
Fakat je da oni koji su doovedeni da resavaju neizvesne zavrsnice to za sada ne rade.
Kontam kad se kompletiramo mozda ce i poceti.
Ako ne pocnu, bice zamenjeni.
Ako sve to klikne , april i maj su nasi. Ako ne klikne, jbg, idemo dalje.
Ne vidim trecu mogucnost.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ja ponovo o urosu picki nikolicu.
Mozda nisam u pravu ali mi se ucinilo da je na kraju trece cetvrtine kad smo dali kos vrijeme stalo na sekundu. To zamalo cedevitin igrac nije iskoristio i pogodio tricu ala Kecman.
Ako neko ima snimak pa da pogleda.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.040
Локација
ante portas
Jučerašnji poraz mi je baš teško pao,kao i ona dva od lažnog prigradskog kluba.
Ne znam kako dalje posle svega?
Neki rezovi moraju da se prave.
Da li je to neki otkaz ,a ima sigurno zrelih za to, pritom ne mislim na Željka,pa neko kresanje od plate itd.
Igrači moraju da snose odgovornost za prikazano jer ovako više ne ide.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Izvinjavam se sto ovako jedan za drugim komentarom ali ,jednostavno moram. Neko ko prati desavanja sa nase klupe mora to da vidi. Sad sam nasao na you tube snimak i na kraju 3/4 vrijeme je za trenutak stalo na 4.4 sec do kraja.Sledece sta sam primjetio da na kraju utakmice 40 sec do kraja Exum izvodi slobodna bacanja i poslje cedevita krece u napad koji je istekao i vrijeme je pokazival 15.2 sekunde do kraja. Znaci napad cedevite je trajao 24.8 sekundi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.651
Локација
Beograd
Došao sam samo da napišem da mi je preko glave ljudi koji su u u Ćoki fazonu, mijenjaj trenera kao patike.
Željko je zaslužio makar da izgura ovu sezonu do kraja, a ako ne bude rezultata ne bojte se, sam će otići.
Većina od 12000 sezonskih je uzeta zahvaljujući Željku i to je to. Isto se nerviram zbog nedostatka hrabrosti u ekipi pred kraj meča i mislim da ljudi polako stiču luzerske navike. Vjerujem da Željko zna kako da to obrne, a ako ne uspije šta da se radi... Trpjeli smo 8 godina, možemo se strpjeti još ovu, pa ako ne ide opet ćemo eksperimentisati.

I jedno pitanje: Ko bi kupio sezonsku sledeće godine da Željko ode a mi ne ostanemo u Evroligi? Pola ovih što pljuju bi prešli da ponovo prate fudbal...
 
Последња измена:

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Htedoh da napisem po koju o trenutnoj situaciju, moje neko vidjenje i utiske.
Onda sam video kako sekta i objektivni "grobari" analiziraju i teraju Zeljka i samo mi se probudila jos veca zelja da karamo Asvel i Atamana. Boli me kurac za misljenje kosarkaskih znalaca.
Popisace vam se Zeljko po tim limenkama i onoj pokojnici sto je Dule stavio u zamrzivac pre deceniju.
Napred Partizan.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Ova gimnastika bilo kritika bilo odbrana je isti kurac kad je online Sat vremena posle efesa da ostane isti broj ljudi u areni, kakav god rezultat bio. Sve ispod su zajebancije navijaca rezultata. Mogu ja ovde i nalepsu kritiku/ odbranu da srocim , dzaba je.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Dobro, nema više na terenu Saleta tri puta ista trojka Đorđevića niti tajnog agenta Duleta 006 Kecmana,Po
Po mom nestručnom mišljenju nama nedostaje samo Obradović, plej kakav je bio tek kad je došao iz Borca u Partizan. Kao što je Slavnić pričao doveo ga je, iako mu se Kićanović smejao, zato što je bio sušta suprotnost Đorđeviću, stariji, iskusan, neko ko će da uspori i iskontroliše igru. Dakle iskusan, namazan prvoligaški plej, ne neko čudo od igrača.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ljudi, ja sam resio da odpratim sve koji nešto pišu po mrežama. Krenuo sam od onog ostojinog šiljokurana koji se nešto opasno utripova, pa na dalje. U opšte ne želim da mi kvare užitak u praćenju mog PARTIZANA.
To što mi neki igrač nije po ukusu mi je najmanje bitno ako je on želja trenera.
I samo da kažem da ovi koji pišu da bi bilo koji trener bio teran posle ovakve serije je vrlo verovatno ( u visokim %) tačno ali prijatelji, rođaci, drugovi i sapatnici Željko nije bilo ko i on ima kod mene ima neograničen kredit.
Samo malo da smanji neke privatne gluposti (meni jesu gluposti, ali ako njemu nisu sve OK - ne moramo da imao iste poglede na život).

ŽELJKO JE POSLEDNJI KOJI BI TREBALO DA IDE IZ SVOJE KUĆE!!!

ostoja je posebna priča, da se ne ljubimo - MARŠ iz svetinje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top