Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Samo mi da dobijemo ćokijevce večeras. :D Još ako ih ugazimo imaćemo pravo da kiksnemo na nekom od gostovanja ali da ne idemo toliko daleko sa prognozama.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stoji da ovakvi derbiji više odgovaraju ekipama u negativnom momentumu kako smo mi dobili onaj derbi kod njih, kako smo izgubili kup da sad ignorišemo priče van terena. Ali isto tako nikad nećemo imati idealnu situaciju i ne treba tražiti izgovore u derbijima. Vreme je da se vrate stvari na svoje mesto i da pokažemo ono što pokazujemo i u el.
Problem jeste što oni imaju 3 igrača spolja koji napadački praktično mogu sami da strpaju poena koliko može jedna prosečna ekipa i što ih većina ekipa u el dobije provociranjem šuta, ali mi na to baš ne možemo da računamo jer su oni kompleksaši ko i svi u jadranskoj i šporet će ubaciti kad igraju protiv Partizana.
Treba iskoristiti iskustvo igranja s Mesinom, dobro se potući odgovoriti fizički na svaki duel i potencijalne flopove, i ukoliko budu kao do sada igrali odbranu na Panteru neko mora da bude spreman to da kazni, a Panter da otvara dobre pasove ili lažne kretnje.
Nema mnogo filozofije oko skautinga peti put igramo ove sezone.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.369
Eh ta dupla pobeda. Zato oni protiv Efesa imaju 4 boda pa im i dalje TOP8 stoji kao realna opcija. Iz preostalih 6 kola treba im samo još 5-6 duplih pobeda. :D

Šalu na stranu, večeras ih na prvom mestu prebiti. Dozvolile nam sudije ili ne, ima opcija da se udele propisne batine, a da se faulovi malo rasporede, bar na početku. Možda su klubove i imena menjali, ali ciganska narav je ostala. Kad vide čvrsto manji su od makovog zrna. Samo u meso!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Mi vecinom igramo neku "cistu" odbranu. Preuzimanja ne zahtjevaju mnogo kontakta dok ne dodje do probijanja. Sa druge strane, kada se cuva igrac tu ima vise udaranja i trcanja.
Meni je ovo jedino logicno objasnjenje zasto protiv nas svi imaju dobar sut osim kada u odbrani funkcionicemo kao svajcarski sat(period neposredno prije kupa).

Zato, ako hocemo da im pokvarimo sut moraju vise trcati i dobiti vise batina.
Smajli. Kada budes iskakao na Vildozu ili Nedovica udri koljenom u butni misic. Nece biti nesportska, a jevmnogo bolno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.369
@Alfred the Great
Ja bolju stvar nisam odavno čuo. :D

Čini mi se da sam natrčao slučajno na to na nekom proputovanju, lokalni radio iz Ljubovije ili Krupnja mislim. Na reklami se lik bukvalno dere:

"Kolji, vri voda!" :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Ništa mi se ne sviđa ova vašarska atmosfera.... čujem da padaju kvote na nas, cigani se usrali, mi hajpujemo....
Valjda Želimir zna da to sve drži pod kontrolom...

Sreća pa ne mogu večeras da gledam - možda stignem na par minuta zadnje četvrtine.... Samo da ih dobijemo, makar ja ne gledala više nijedan derbi...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.302
Локација
Čačak
Ništa mi se ne sviđa ova vašarska atmosfera.... čujem da padaju kvote na nas, cigani se usrali, mi hajpujemo....
Valjda Želimir zna da to sve drži pod kontrolom...

Sreća pa ne mogu večeras da gledam - možda stignem na par minuta zadnje četvrtine.... Samo da ih dobijemo, makar ja ne gledala više nijedan derbi...
Baš ne volim tvoja predviđanja jer se neretko ispostave kao tačna. Aj omaši ovaj put :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Svadbarska atmosfera ce se uozbiljiti ako krenu oni da vode, a ako mi krenemo da se odvajamo, cisto sumnjam da nece postati jos veca ludnica, tako da se ne brinem nesto posebno.

Svi znaju koliko je bitna utakmica tako da se nadam zestokoj borbi veceras i nasoj pobjedi jer bi bio odlican trenutak da krenemo kod kuce da cistimo redom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Utakmice kao što će biti ova večeras, moramo početi da dobijamo.
Prvo mesto u regularnom delu ABA, se pokazalo kao ogromna prednost u play off-u.

Arena večeras mora da nosi momke do pobede. Čeka nas paklen raspored.

Lesor nam je ključ večeras.
Pantera će udvajati i loviti lasom.

Samo pametno i sve u nju!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Meč gledam večeras, bez bagova, jer imam serenu tv.
Očekujem pobedu, a bio bih zadovoljan i sa pola koša razlike.
Igramo na našim koševima, i pred našim navijačima.
Posle kupa, igrači su svesni, sa kim imaju posla, ako je uopšte i bilo dilema, kod nekih, pre toga.
Na tuču = tuča, na lakat = laktom. A za seljoberske gestikulacije, sa kupa, posebno od ex igrača pao-a, i onog što je izdao zepter crno-beli dres i ujedno samog sebe, želim samo cepanja mrežice naših igrača, kao odgovor, i to bar jedan put više od ogavnog kluba.
Radujem se unapred, pritisku sa tribina, naših navijača, i uz sinergiju sa parketom, da ih tučemo pravo u čelo!
Srećno PARTIZANE !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top