Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
@Goran Tomić daj da vidim taj snimak gde se vidi taj mali kontakt?
Uzivo je išao snimak ponovljenu gde se lepo vidi da ga nije pipnuo
Nisam TV Arena pa da imam snimak, ali evo u postu iznad ovog mog je postavljen Vladan Tegeltija Instagram snimak, i tu se vidi da ga je Zek pipnuo i poremetio mu ravnotežu/balans dok je baja bio u vazduhu...doduše ne vidi se tako dobro kao da je snimak sa Arene, ali vidi se...bar ja vidim...

No, nebitno, jedan detaljčić sa utakmice u kojoj ih je bilo bezbroj...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Nisam TV Arena pa da imam snimak, ali evo u postu iznad ovog mog je postavljen Vladan Tegeltija Instagram snimak, i tu se vidi da ga je Zek pipnuo i poremetio mu ravnotežu/balans dok je baja bio u vazduhu...doduše ne vidi se tako dobro kao da je snimak sa Arene, ali vidi se...bar ja vidim...

No, nebitno, jedan detaljčić sa utakmice u kojoj ih je bilo bezbroj...
Ako pričamo o situaciji:
1. green za 3 - bukavlno se u doskoku zabija u Zeka tj naskace na njega, koji stoji i posle toga izbacuje loptu.
2. green u prodru za 2- na snimku se vidi da Zek nema nikakvu nameru da ga dira, on trči ispred Zeka, diže se na polaganje i bukvalno se "čifra" - šutirq unazad Zeka i flopuje.

Ok ja jesam ostrašćena, ali stvarno ne vidim kako je ova druga situacija nesportska Zekova. Prva situacija i ajde de, da kažemo da je tu moja pristrasnost u pitanju pa slobodno sudijsko uverenje i 50-50% situacija koja ide u korist domaćina.
ali ova druga situacija je skandal i pokazuje zlu nameru sudija prema Partizanu.
S tim u vezi, zqpanjena sam da su svirali onaj faul nad Panterom na kraju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
Zek nema nikakvu nameru da ga dira
Pa sigurno ne u smislu seksualnog uznemiravanja, što je danas jako kažnjivo, ali onako sportski, da ga malo takne po guzi da ne bi dao koš, to da... :D

Naravno, nije ovo fudbal pa da pričamo o intenzitetu kontakta i facijalnim ekspresijama, ali ko god je ikad igrao fudbal, pa i košarku, zna koliko je malo (intenziteta u dodiru) dovoljno da te izbaci iz ravnoteže i pošalje na travu, blato ili parket, ako si u punom trku ili u skoku, a neko te ,,dirne,,...

Opet kažem, nije to tako bitno, ali ako već toliko volimo da ,,pričamo,, o svakom mikrodetalju svake Partizanove utakmice, za one koji traže snimak, ili misle da naš Zekonja nije ovoga ni pipnuo, niti imao nameru da ga takne, evo snimka, evo fotografija na kojima se vidi na koji minut i sekund snimka treba da odete da bi videli...

...da ga je naš Superzek ipak taknuo...


IMG_20230423_152206.jpg

IMG_20230423_152229.jpg




I da se manemo više ovoga, nego da poosvajamo sve ovo što ima do kraja sezone... :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.908
Kad si već uhvatio u ovom momentu screenshot i kada već govoriš o facijalnim ekspresijama i uznemiravanju, ovo i deluje kao klasično uznemiravanje :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
...nemoj da daješ ideje našoj rivalki za novi kontigent saopštenja... :D ...apropo i za vreme (nadam se finalnog) plej ofa ABE... :icon-rolleyes:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
ABA liga - Partizan ubedljivo najgledaniji, duplo više nego fmp koji je iza... sve je to normalno :D

16:33:22_2023042212194314643_original_am-l.webp
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Partizan je javno pozvao roditelje malisana,koji su bili izbaceni iz Morace zbog obiljezja naseg kluba,kako bi im bili uruceni pokloni prilikom narednog gostovanja Partizana u Podgorici protiv Studentskog centra( instagram pbg.news) :clap:respect,naravno i sve pohvale za Partizan.net :respect
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Sve!

NE PRAŠTAMO NIKOME KO ZLO TI UČINI!!!

Jedan od mnogih stihova u ovoj pesmi koji je dokaz da ćemo jednom sve naplatiti...

Jednom za par nedelja, ili jednom za par godina - meni je svejedno. Biću svedok tome.

Ovo niko nema...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
"...NE PRAŠTAMO NIKOME KO ZLO TI UČINI..."

Sa ovom mišlju svaki pravi navijač Partizana treba da se budi i da leže uveče. Pravo u metu. :clap

Edit: Imam jedan "amandman" na tekst. Ovaj deo treba da glasi:
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NANELI
NA NA NA NA NA NA NA NA NANELI
:D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Krenuo jutros na posao, u glavi bruji NEKA OVA NAŠA PESMA NEBO PROLOMI!

Hvala Grupi JNA! Bastion grobarstva... Vaspitali su celu jednu generaciju Grobara, pokazali im šta je pank kultura i ljubav prema Partizanu... Privilegija je imati sve ovo, i Žoca i Duleta i ceo umetnički pokret oko jednog sportskog društva... Uopšte nije floskula, ovo stvarno nema niko osim nas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top