Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Au p.m. Imamo li mi predsednika???
...nemamo. Mislio sam da ga imamo malo, ali posle ova 2 brloga, nemamo ga ni malo. Izgubimo li u 5., a to može biti samo uz ovakvo sudjenje,a ako takvo i bude i to pred 20.000+ naših navijača, isključivi krivac će biti on.
Ja se nadam, da osvajamo ovo, ali igrački, i trenerski, u regularnim uslovima, ovde nije trebalo ni da dodje do 5. meča.
Na kraju, uzdam se u inat igrača.
Ovo prevazilazi sve sportske okvire, i u Areni, moraju biti:
1. Pobedjeni.
2. Prebijeni
3. Ispljuvani sa tribina
" zlo činijeti, a protiv zla se boriti, tu zla nema nikakvoga "
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Mnogo će biti teško u četvrtak. Ogroman je bes kod svih koji volimo crno bele zbog svega što smo videli i čuli u ove dve utakmice. Moramo biti pametni i mudri, pogani udbaš je na sve spreman. Ovi momci su zaslužili ako ništa drugo ono bar da sa njima budemo do kraja. Ljubav mora pobediti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Žoc JE genije! :ziveli Ne ispravljam te, samo ti čitam misli i dopunih rečenicu, nadovezujem se. :buhaha

Usta jebem Đurovića, sad se "setio" da bi ove utakmice "možda" trebalo igrati pred praznim tribinama - SAD kad Partizan treba da bude domaćin u petoj, a zaboravio je da doda "Kad je FMP domaćin"... :picka-ciganska:
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Ja se nadam da ćemo u četvrtak napravititi pakao, ali da ni papirić neće biti bačen na teren. Sad smo najpotrebniji našem Partizanu i molim vas sve da zbog našeg Željka napravimo nezaboravnu atmosteru uz grlo i dlanove , kako samo mi znamo.
Sve za ljubav, sve za Partizan...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Ja opet kažem stvarno nema potrebe za ovim.
Prvi sam cele sezone u podršci rasta tima koji je došao jako visoko ali nemamo ništa od visoko ako se to ne konkretizuje.
Taj Filipovski je igrao sa petinom ovog budžeta u najboljem slučaju, ne znam ni kolko je poživeo na klupi ali je prvi derbi izgubio na jednu loptu.
Nije poenta u nipodaštavanju ovog tima nego da ne idemo iz krajnosti u krajnost.
A i nekako je ušao taj neki kalimero duh u sve nas pa iako postoji ozbiljan faktor malog bolesnika mi se predajemo unapred.
Ta peta nam je ogledalo nas i sezone, ako izgubiš dve serije na 2 0, možemo da zajebemo priče i o jabuseleu, sudijama, ljulju i mafijaškoj pudlici. A na igračima je da se zbroje.
Pri tome mislim da se poletelo maksimalno posle 20 što nije realno uzimajući sve u obzir.
Slažem se. Malo sam i ja pretjerao iznerviran vecerašnjom utakmicom. Baš zbog toga što idemo iz krajnosti u krajnost sam i reagovao. I otišao u drugu krajnost, jbg.

Mislim da imamo veliku šansu da dobijemo u četvrtak ako budemo imali iole ravnopravno suđenje. Valjda nas ne mogu ovoliko urnisati na našem terenu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Plasim se glumatanja pantera iz zeleznika,plasi me to da nam ne isprazne tribinu …spremni su govnari na sve..SAMO PAMETNO u cetvrtak molim vas!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Sve ste vec rekli i napisali, tako da nemam sta da dodam. Veoma sam razocaran danasnjom igrom, borbom, zalaganjem i ovakvim karakterom ekipe. Sve mogu da razumem, ali da ovako pickasto igras u utakmici za titulu, to ne mogu. Nadam se da u cetvrtak dobijamo, inace necu preziveti.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Jebite se sa sramnom partijom i neka mi popusi kurac svako ko krivi igrace za ovo.

Ostoji hvala
Još jednom da se ovo ponovi.

Madara mrcina od dva metra nabija koljenom dok ustaje čim iole priđemo rezultatski, a ovdje se analize pišu o izgubljenoj lopti. Pa naravno da će se pogubiti, ja slučajno nabijem prst od krevet, pa poslije toga automatski napravim još par gluposti koje inače ne pravim.

Petog pika na draftu jebeni branko lazić zaustavlja blokom u skoku, nije čak ni u kretnji (često kažemo rukometna odbrana, ali dosta ovoga je i u rukometu faul), pa ga onda sudije ismijavaju tako što dvaput gledaju snimak i ne mijenjaju odluku... To je automatski par napada niz vodu dok se sabere. Džaba kompenzacija u sljedećem napadu kad je puno veća šteta učinjena na drugom nivou.

I onda kad je sve riješeno pokušavaju nove incidente da naprave ne bi li neku budalu isprovocirali da uzvrati u petoj. A među 20k ljudi jednostavno mora biti budala, nemoguće je da nema. Na ostalima je da na vrijeme zaustave sve što treba biti zaustavljeno.

Upravu nemamo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Да кренемо редом.
1. Остоја јебем ли ти све по списку (унапред) само изађеш ли било гдје са молбом према навијачима за фер и спортско навијање.

2. Срећници који ће бити у четвртак у Арени на прослави титуле Партизана нека у халу уђу одмах по отварању капија како би од првог изласка имали прилику да "поздравите" играче звезде-фмп.

3. Немојте ништа бацати у терен јер нема потребе, показали смо да срцем, гласом и длановима можемо цигане да изјебемо најстрашније.

4. Остаје и молба да на сваком дијелу ограде и на трибинама буде порука за Арену Спорт и све оне упосленике који су у ових седам дана показали какви су одвратни пацови. Па да поред звука покушају да изнађу рјешење да некако и слику мутирају.

ГАЗИ ГОВНА ПАРТИЗАНЕ!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Slažem se. Malo sam i ja pretjerao iznerviran vecerašnjom utakmicom. Baš zbog toga što idemo iz krajnosti u krajnost sam i reagovao. I otišao u drugu krajnost, jbg.

Mislim da imamo veliku šansu da dobijemo u četvrtak ako budemo imali iole ravnopravno suđenje. Valjda nas ne mogu ovoliko urnisati na našem terenu.
Naravno, ništa lično, post se odnosio generalno na neku apatiju i ponovno kopanje rovova.:ziveli
Za ovo smo se borili cele sezone, pobeda do titule ja domaćem terenu.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Nemogu oni nama ništa u četvrtak. Na teren da ne padne ni jedan papirić, maksimalna podrška i ogroman pritisak na cigane. Da ae zagrlimo na početku i pustimo kad podignemo pehar. Samo pozitivno i sa verom dočekati četvrtak. Dobro je uvek pobedilo zlo jer tako mora biti.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.018
Локација
ante portas
2. Срећници који ће бити у четвртак у Арени на прослави титуле Партизана нека у халу уђу одмах по отварању капија како би од првог изласка имали прилику да "поздравите" играче звезде-фмп.
Govna su danas čekala autobus sa našim igračima pre meča .
Psovanje,pljuvanje,salve uvreda.
Ima snimak.

Vratiti istom merom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ova je ekipa na maximumu maximuma svojih mogucnost sto se tice energije… 8-9 igraca se vrti citavu sezonu… nikog ne branim, odigralo smo uzasno… ali imaju moju podrsku… ekipa se hrani energijom sa tribina i vise od svega im to treba, nikakvi prekidi… samo cista jebena energija…

I ako ne daj boze izgubimo… zivot ide dalje… boljeg trenera tesko mozemo dovesti, a i coveka koji je brana svega loseg sto izjeda SD partizan…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top