Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Samo cu reci… hvala… popisao se po svima koji su ga pljuvali… izjebao je sve one koji su rekli da ga je vucic doveo…

Pusite nam kurac svi…

Najgrobarskija ekipa…

Jos jednom hvala sto ste mi ulepsali zivot
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Čika Goran choose violence tonight :D
Свашта сам у животу и чуо и видео, али ово што сам ноћас на ТВ Арени не само чуо и видео него и не видео, никад досад нисам доживео.
То је било дно дна иако већ деценијама живимо на том дну каце међу људским муљем, шљамом и талогом.
Живимо међу њима, ал' ипак нисмо исти...јебига...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Плакали смо цео децембар.


А ја сам вечерас стварно плакао, ал’ сузе радоснице.


Морам и овде да похвалим екипу партизан.нет за праћење утакмица. Направили смо нестваран посао ове године као и наш Партизан.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Konačno docekasmo da nam se vrati za sva sranja u zadnje 2 godine.
Cestitke svima redom. dokazali smo opet da smo gospoda za ove govnare, da na ovoliku masu nije bilo nijednog incidenta je za ogroman respekt! Nase utakmice i one iz pionira nebo i zemlja, 2 univerzuma, jedni olicenje dziberizma i prostakluka i nemoci a drugi gospodstva

Ima nade i za ovu zemlju, jer je pobedio posten rad i trud i borba, pre mesetarenja, mafijasenja, otimanja, kriminala i valjanja u blatu!

Posebno mi je drago što se vratilo kapitenu za sve malere!

Bravo svima jos jednom.
Crknite cigani, umri čoviću, i povedi sa sobom smrdljivu arenu koja je uradila nesto nikad vidjeno - prekinula prenos usred dodele medalja i pehara!

Radujte se grobari. Slavite!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Ljudi ja sam umro na onih 79:75, svaka čast ekipi, svim igračima i Željku na ovaj način se ulazi u legendu. Kevin Panter je sebe zacementirao u istoriju KK Partizan. Kao što ste rekli, košarka se vratila kući!

O ološu iz Železnika i sa Arene sport zaista neću večeras oni su ispod svakog ljudskog minimuma.

Slavite braćo!
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
712
Локација
Beograd
Auuu braćo, samo da se javim da nam svima čestitam. Ne pamtim kad sam bio ovoliko srećan. Posle 10 godina u ovim uslovima osvojiti morali smo biti jebači keve da bi uspeli. Hvala Žocu sto nam je vratio dane pobede. Smrt fašizmu, živeo Partizan!!! ⚫️⚪️⚫️
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Da sve pozdravim i nazdravim! Hvala igračima i stručnom štabu, a pogotovo Žocu na nezaboravnoj sezoni!

Neću puno da dužim, samo moram da se odlučim da li da krenem s lijeva na desno ili obratno. :D Živi i zdravi bili!

IMG_20230622_153831.jpg
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.782
Локација
Beograd
Prvo ovo, zato što sam doživeo da toliko popizdim i uspeli su da mi ukradu trenutak kada slavim da mi je pritisak otišao na 300!
Bliži vam se kraj majku vam jebem da vam jebem (iako mi je drag plač onog smrada Jakovljevića)!
A sad, hvala najomiljenijoj generaciji od 1996/97 i 1997/98(meni, da se razumemo), svi do jednog su mi prirasli za srce, da je marketing uradio neverovatnu stvar štampanjem one majice sa potpisom svih. Zvao bi ih na svadbu, ali bi bilo glupo da otimam slavu paru gde je Matijas kum.
A sad, biće pakleno teško samo ponoviti, ali ja sam narastao kao kvasac nakon Željkove konferencije, ubeđen je čovek u lepe dane i ja mu verujem. Mala intimizacija, danas sam morao matorom da upalim sveću i siguran sam da je uz mnoge naše pogurao odozgo, da se stane na kraj muci.
A sad slavlje, da pocrkaju govna, jer Partizan je šampion, peva cela Srbija!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top