Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Madar osvaja nagradu za najboljeg mladića u EL, Smailagić i Trifunović se tokom eszone jednako razvijaju a večeras igraju ključne momente završnice - i prelamaju ih, pre svega odbranom. TO JE PARTIZAN!
Ekipa koja šutne 41x za tri protiv Cibone ( i izgubi), koja planski smeni trenera porazom od Zadra, koja isforsira KLS pre finala i koja može da odredi termin s Olimpijom kad su "svi zdravi" i ne zaslužuje da bude prvak.
Još jedna utakmica gde Panter daje 25+ poena kad je biti ili ne biti.

Ogromne stvari su urađene ove sezone. Lako je pričati o taktici i košarkaškim stvarima ali samo želim da se zahvalim svim igračima pojedinačno:
Kevinu što je najbolji igrač koji je u klubu zadnjih deset godina, što je neustrašiv i što uvek veruje u sebe i radom postaje sve bolji
Zeku što je najviše minuta izneo i najveći teret već dve godine nosi i što je svima ponovo zapušio usta o tome kako igra kad je veliki pritisak
Džejmsu što ga boli kuraca za protivnika i što voli sve više da ima loptu što je veći momenat, bratina naša
Matijasu jer je ostavio bukvalno poslednji atom snage na terenu za ovaj tim, igrao je na maksimalnom broju obrtaja i svima nama ušao u srca
Danteu što je igrao kroz povrede i što je kucao preko svih i za manje novca došao kod nas (a mnogo nam vratio)
Janisu jer je neretko bio nepremostivi stub u odbrani od kog je mnogo toga dobrog počinjalo
Jamu jer je od prvog dana najozbiljnije shvatio svoju ulogu i sve uradio za tim, što je vođa naše odbrane i što je plejmejker kakvog zaslužujemo koji će tek mnogo toga uraditi
Alenu na tome što se vratio pre vremena uprkos povredama i što se uozbiljio i što je svaki dan sve bolji, iz meča u meč raste, isto za Trifu
Anđuši i Tristanu što su vukli tim u ABA protiv slabijih protivnika, što nije uvek najlakša stvar
Savu i Balši što su ostali uz tim uprkos maloj minutaži i što su se profesionalno ponašali kao uzorni klinci

I pre svega stručnom štabu, svim kondicionim trenerima asistentima i Želimiru Obradoviću jer je jebeni Bog ove igre kome svi mogu samo da se sagnu.
Hvala vam puno momci, mnogo ljudi ste usrećili! <3

I pozdrav za goste i njihov klub koji će 4. put ući za zelenim stolom u EL. Sisajte ga. <333

TITULAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.843
Локација
Humska ulica
Najlepsi osecaj u zivotu biti u areni na ovakvoj utakmici.
Hvala Zeljko ,hvala igraci :pfc:
Slavice se titulaaaaa...
P.S. sad gledam snimak,sram bilo arenu da ne pusti dodelu pehara,govna jedna pocrkali u mukama kao i ona dva smrada u studio.Popusite nam kurceve svima govna napacena
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moram da pozdravim sve večeras jer je ovo ne samo titula, već i silovanje nedodirljive miljenice režima.

Velika titula koja pomera granice. Toliko je velika da me (prisustvovao sam prvom meču u seriji) energetski podeća na Nikolićev tango smrti.

Mi nismo ni svesni u kakvim okolnostima mi slavimo ove trofeje.

Bravo Partizane, bravo Željko! Velika žal ostaje jer smatram da smo zaslužili da osvojimo Evroligu.

Za kraj, vučiću pederu muda mi se napseš!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.718
Локација
Budući ćale za 85:76...

Погледајте прилог 21811

edit: šta bi ovo sa Zekovim šortsom?
Burazer od početka sezone nosi jedan te isti šorc zbog amajlije, naravno pere se u mašini ali pustio je boju. :D

Predivno veče, najavio sam pražnjenje hale, međutim po ko zna koji put smo dokazali da smo jedna od najboljih, ako ne i najbolja košarkaška publika na svetu. :respect

Željko, hvala!

Jedva čekam jutro da nastavim da se sladim reakcijama cigana i ciganjskih medija, laku noć. :D
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Moram da pozdravim sve večeras jer je ovo ne samo titula, već i silovanje nedodirljive miljenice režima.

Velika titula koja pomera granice. Toliko je velika da me (prisustvovao sam prvom meču u seriji) energetski podeća na Nikolićev tango smrti.

Mi nismo ni svesni u kakvim okolnostima mi slavimo ove trofeje.

Bravo Partizane, bravo Željko! Velika žal ostaje jer smatram da smo zaslužili da osvojimo Evroligu.

Za kraj, vučiću pederu muda mi se napseš!
Itekako smo zaslužili i trofej EL, ali nakon svega, zadovoljni smo i sa ovim peharom.
Dogodine jurimo EL, uz ličnu zelju da budeš deo tog pohoda na titulu šampiona evrope.
Za kraj, pao je!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sad se tek dočepao tastature, ovo je veče za pamćenje doveka!
Hvala svima i čestitke: navijačima, igračima, a pre svega velikom, ogromnom Željku, Zoranu i stručnom štabu.
Kevine kapitenčino, 32 komada ciganskoj gamadi, onako "pročitan".
Želim vam svima mnooogo alkohola ovih dana, pivaa, žestine - ko šta voli, ja ću bogami svegaaa. :ziveli
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
Jedna od najbitnijih utakmica možda i u našoj skorijoj istoriji. Deset godina nismo uzeli trofej i pitanje je kada bi ga uzeli da smo ovo prokockali.
Željka bi razapeli mi prvi sto je izgubio dva puta 2:0 a onda i sve ciganski mediji. Krenula bi neka losa atmosfera i bukvalno bi postali tim gubitnika.
Ovakva energija nije vidjena od Markovog tanga smrti. Arena je bukvalno progutala govna. Sem par minuta treće četvrtine kad smo svi malo pali ostalo je bilo jezivo.
Sva patnja i mrzanja prema onima preko puta je došla na naprlatu. Jednostavno nisu imali šanse. Kolko im je samo puta ispala lopta od straha, bar 4-5 puta. Onakvo slavlje po ulicama i trubačima i količinu sreće ja ne pamtim. I treba. Radujte se braco grobariiiii zaslužili smo :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top