Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Sad gledao snimak pa da podijelim (bez komentatora, steta jedino sto nema tajm-auta).

A kako sam se iskidao od smijeha sto Zeljko pizdi na nase na klupi sto su svi ustali i slave :D
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
zanimalo bi me vase misljenje o jednoj temi...stanje evropske kosarke...u sledecem kontekstu
ranije su se pojacanja dovodila i iz nba-a i bilo je dosta novih igraca.od kako sam ponovo poceo da pravim EL vidim da postoji tendencija za razmenom i da prakticno nema nekiih novih imena.
da li mislite da je to neki minus u eu kosarci ?
ali ja ne mogu da zamislim da vidim pantera u drugoj ekipi ,lesora,exuma i sl...ali iz nba-a nema nekih kvalitetnih pojacanja
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
zanimalo bi me vase misljenje o jednoj temi...stanje evropske kosarke...u sledecem kontekstu
ranije su se pojacanja dovodila i iz nba-a i bilo je dosta novih igraca.od kako sam ponovo poceo da pravim EL vidim da postoji tendencija za razmenom i da prakticno nema nekiih novih imena.
da li mislite da je to neki minus u eu kosarci ?
ali ja ne mogu da zamislim da vidim pantera u drugoj ekipi ,lesora,exuma i sl...ali iz nba-a nema nekih kvalitetnih pojacanja
Velika je oseka dobrih kosarkasa. Sinocni draft je jedan od najslabijih ako ne i najslabiji u istoriji kosarke.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da je ovo neko napisao ovde pred početak sezone, dobio bi ban zato što troluje ili piše nebuloze :D

Još gore bi prošao onaj ko bi to napisao početkom sezone...
Ala ste vi moderatori pesimisti..odmah po banu ni manje ni vise..gde su opomena pred ban ili poeni..u bre ni malo srca nemate:D

Elem posle poluprespavane noci jos me osecaj zadovoljstva i srece nije napustio, dolazim u firmu vecina naravno cigani, jedno kurtoazno cestitam i ni rec o utakmici nakon toga, upitah ih za zdravlje Ivanovica i jel jos uvek siguran 100% da pobedjuju samo odmahuju glavom.
Ziveo Partizan!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Odusevljenje od onog sinoc ne popusta i nadam se da ce radost da potraje danima.Koliko god mi imali sjajnu ekipu i Najveceg na klupi, neko bi rekao da je ovo oöekivano, medjutim ova toliko dugo zeljena titula ABA lige u ovom ambijentu je istinski podvig. Ambijent ludila, bolesti, psihopatologije, koji je iz godine u godinu rastao od strane najveceg navijaca necastive olicenog u predsedniku drzave, cudovisnom prigradskom nesoju koji se odaziva na ime nebojsa i njihovih poltrona, politicara, javnih licnosti , copora obicnih navijaca, medija itd.
Sta je nas KK prosao kroz ovu deceniju od poslednjeg osvajanja trofeja na Jadranu, toliko nedaca izazvanih uglavnom od nasih dusmana, jer kul je navijati za kucku a kul je takodje mrzeti Partizan.Nesto je bilo i do nas samih a nesto i do zle sudbine, nezasluzene zle sudbine.Znate ono kad kola krenu nizbrdo.
U kratkim crtama bi podsetio na samo neke stvari koje su nas "snasle u poslednjoj deceniji od Laktasa na ovamo , a bilo ih je dosta. Vecina stvari bila , ne ponovilo se.
- 2013 godine uoci nase poslednje sezone u EL problemi sa porezom, zabrana registracije igraca, serija teskih povreda nasih bitnih igraca, Bertansa, Vestermana, Gagija
- beg tarensa kinzija u USA, naseg jedinog pojacanja na pocetku te sezone, navodno zbog "povrede"
- nolan smit polufinale ABA 2014.
- pokazna vezba ; sta nas sve ocekuje u KLS narednih godina, kaznjavanje Generala zbog sakoa, igranje 3 na 5 u finalu prve utakmice i uprkos svemu osvojena titula, pehar ukraden a kasnije i unisten
-ponovno zabrana registracije igraca uoci sezone 2014-15 i put u Solnok u prvom kolu sa 8 igraca
-taman u nenormalnoj atmosferi Dule uspeva da stabilizuje ekipu, nade nam se ponovno bude, a onda beg djordja gagica
-odlasci igraca pa Dule za prozivci leta 2015, nema da popuni ni za basket 3 protiv 3
- teranje Duleta Vujosevica, prvo iz kluba a potom iz zemlje
- pocetkom 2016. deoba poslednjeg mesta sa Tajfunom Sentjur
- leto 2016, bukvalno izivljavanje nad nasim klubom ucena i teranje da se igra trecerazredna LS umesto Eurocupa
- skroman roster gde su nam pojacanja bili Stefan Pot i Kenan Karahodzic (uz duzno postovanje za ove momke), simpaticna ekipa vodjena Dziletom
- u februaru 2017. trovanje nasih igraca u Nisu
- leto 2017 ponovno manjak igraca na prozivci as onda dolazak obrada tomica i Dzejmija Skina (klub iz Peci na KIM; doduse brzo smo se razisli s njim, Australijanac Vilson itd, takodje Muta ga najurio) ali ni doticni Nikolic se nije dugo zadrzao
- i sve tako do leta 2019, sijaset problema doduse uz osvajanje KRK
Nastavicu kasnije, uz izvinjenje post je vec previse dug ;;;
 
Последња измена:

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.038
Локација
Beograd
Samo da pozdravim drugare. Sa koliko ljubavi je ova titula osvojena, ja nemam reči i nemam komentar sem VOLIM PARTIZAN!!!

P.S. Koliko sam kisele vode popio od jutros do sada, toliko nisam za ceo život. Moj Partizane, slaviće se mesec dana KARANJE CIGANA I TITULA PARTIZANA.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Jos jednom hvala Zeljku, Savicu i momcima na nezaboravnoj sezoni. Svega je bilo, uspona i padova... teskih trenutaka, velikih radosti, nekad smo morali trljati oci u nevjerici je li to KKP... klub koji igra najljepsu kosarku u Evropi...

Glavni utisci:
1. ABA titula,
2. nevjerovatna sezona u Evroligi, nestvaran broj pobjeda i sesto mjesto sto je za nezaborav
3. obaranje brojnih rekodrda u posjecenosti i to sto je arena definitivno postala pravi dom KKP

Ipak, pod 4. neprebolna serija sa Realom... kroz tu seriju smo prozivjeli svasta... kakav splet okolnosti, nepravde, sudbine, svega...

Posto je Zeljko tu, vjerujem da ce se opet stvoriti mocan tim. Vrlo je malo njih za koje mi ne bi bilo zao da odu, za sve ostale bice to velika promjena i zal ako neko odlazi.

Sezona kada je opet bio ponos biti navijac Partizana, kada je vracena vjera u kosarku.

Vratili su se dani pobjede (kako je puklo deset godina posta... i muke) i nadam se da ce dugo dugo ostati kod nas.

Naprijed Partizan!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
zanimalo bi me vase misljenje o jednoj temi...stanje evropske kosarke...u sledecem kontekstu
ranije su se pojacanja dovodila i iz nba-a i bilo je dosta novih igraca.od kako sam ponovo poceo da pravim EL vidim da postoji tendencija za razmenom i da prakticno nema nekiih novih imena.
da li mislite da je to neki minus u eu kosarci ?
ali ja ne mogu da zamislim da vidim pantera u drugoj ekipi ,lesora,exuma i sl...ali iz nba-a nema nekih kvalitetnih pojacanja
Problem je sto je NBA znacajno ojacala svoju razvojnu ligu (G-ligu) koja sad lepo placa i mnogi iz nje uspevaju da se probiju ka NBA, pa ne zele da dolaze u Evropu, a ako idu napolje idu za Kinu i Tajvan gde dobijaju ogromne pare a nivo liga je smesan. Na to sve se nadovezuje i cinjenica da zbog promena stila NBA sve vise lici na evropsku kosarku, te mladi igraci iz Evrope nisu vise draft&stash(ostave ih nekoliko sezona u Evropi da se razvijaju) vec ili iste sezone ili sledece prelaze u NBA i tamo igraju, posto mogu brze da se aklimatizuju stilu i tempu lige. Zato vidimo i manjak sjajnih mladih zvezda u Evroligi kao i kruzenje istih americkih igraca po velikim timovima Evrope. Uvek ima izuzetaka ali svake godine sve slabiji igraci dolaze iz NBA u Evropu, i vrlo brzo zavrse u Aziji ili Australiji
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Znači bez Papapetrua, kome mnogi zameramo sve i svašta ali je EL klasa, i bez Avramovića koji je, kad je zdrav, jedan od najvažnijih igrača (videti pod "bekovi Reala pre i posle Aleksine povrede"), naši su uspeli da rutinski dobiju ove i to tako da nisu gubili ni na sekund. Partizan je ove godine bio bolja ekipa, mogli su da pričaju sve i svašta do juče, to je sada jasno i najgorem ciganu. Ono što su naši igrali kada je počela serija sa Realom dugo nije viđeno na ovim prostorima, a svi očekujemo da bude još bolje jer kako da ne očekuješ posle svega ovoga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top