Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sve je to normalno, 2x u 4 dana, bez nekih problema, plus skoro 100 poena :) ..
Prvi put tesko probijanje u sezoni(evroliga), drugi put glatko i slatko(ABA)!!
Uzivancija prava!! Svaka cast!! Cestitke!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Bravo bre, reciklaža! Njihova jedina prednost u meču sa nama je naša sposobnost da pravimo gluposti. Divlja ekipa, Muta plače za takvima.

P.S. Nekome iz kluba treba ozbiljno jebati mater. Reklama za Irkom crveno bela, reklama za N sport crveno bela. Jebem mu mater, mi domaćin, a sve dreči kao da se u Železniku igra.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Kaminski dominator. Sledece fukanje fmpa da pocne sa koznom maskom ala Hektor.. da se za +18 i nije za osjetljivu ciganiju.
Necu ni pomenuti AS, koja otpad od komentarora, gostiju, montaze. Veceras samo veselje.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Kako momci ucutkase pljuvace u samo dve utakmice :D Neocekivano rutiniranje, svidja mi se sto Kaminski pored dobre igre pokazuje i da mu je stalo. Moćan tim, kao sto sam rekao i u predsezoni ali tek će se to videti. Timska pobeda. Svaka čast momci. Napred Partizan!!!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Evo ko nije video

Žena je, što kaže omraženi, kompletan idiot.

Kad smo već kod idiota, samo sam brinuo da Teodosić izađe pred kraj. Dok on završava i rešava, mirni smo. Odvratna gubitnička faca. Njuška, pardon.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
E sad jbg. Nisam sklon da poverujem da smo bez jednog od najkvalitetnijih bekova u Evropi koji je pritom i kapiten ekipe bas glatko bolji od mutanta u kome samo cistacica nije u stanju da pogodi za tri. Ogroman iskorak moraju da nacine pojedinci da bi nadomestili odsustvo Pantera. Nadam se pre svega cvrstoj odbrani, salvama mrznje sa tribina i dumre sone
Ј...га, човјек зна знање!
:cool:
 
Top