Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Psovanje i pljuvanje naših sportista
SRAM da vas bude Zeljko i kvazi igraci!!! Od ovih bolida da izgubimo, NAJGORE evrokup ekipe. SRAMOTA!!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Nek' nam je Bog u pomoći.

Baš jadno izgledamo trenutno, totalno raštimovano, neodgovorno, nedisciplinovano.

Ne znam šta se dešava unutar tima, na treninzima, ali grozno izgledamo, kao da nismo ni trening jedan imali zajedno.

Pojačanja su već upitna, Anđušića i Jaramaza tek ne treba komentarisati, neće ništa od njih biti do kraja sezone.

Da pravimo rezove, nismo u mogućnosti, tako da ne znam šta nam je činiti.

Nemojte ići više u Ljubljanu, kad dozvolite da vas jedan ljigavac ciganski kara redovno bez reakcije.

Sram vas bilo!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Preslikana utakmica iz Minhena. Stali sredinom 2/4 i nema povratka više. Dođeš na - 1, - 2, ali da okreneš ne možeš.

Zločin je kada se sastave Javor i Belošević i sude nam, ali ovi smradovi mutantski su na 0-7 u EC. Moraš da ih dobiješ, moraš.

Ono što najviše boli je da svaka ekipa najbolje šutersko veče ima protiv nas. Ajde jedna, dve, ali baš svaka, biće da je nešto do nas.

Na kurac u Aleksa se povredi...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ovi slijepci ce na kraju osvojiti isto ono sto i prosle godine. Mi cemo uzeti ovo sranje od lige. Ovaj tim kad klikne....bice ovo jako dobro ja sam sigurniji posle ove utakmice.
Necu vise da budem dosadan sa Andjusicem, ali da li ima neko strucniji da kaze nesto.
Kako ja to vidim, potpuno odsustvo kosarkaske inteligencije, vec x puta mu se desava da pravi faul na sutu za tri poena. Igrac kome je glavni adut sut ne moze nista da pogodi.
Jebote ne mogu vise ide mi na kurac ta indolentnost. Volim i ja Partizan pa ne igram zbog toga.
 
Top