Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Imam jako dobar osecaj za veceras, samo da nas sudije ne osakate previse
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Jalen, Tristan i Danilo van protokola opet!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
Ne znam ni zašto ni kako možete da gledate više tj. duže nego što morate, ali stvarno ne znam... Upalim kad počne, ugasim kad je gotovo, u oba slučaja, pobeda ili ne, ne mogu da gledam i slušam :poop: ubijte me, nema šanse... Nikakva očekivanja nemam, pobedi se ne nadam, poraz ne očekujem, šta će biti, biće... :napred-partizan:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Svaka pobeda protiv njih mi je uvek draga. U kom god obliku bi se pojavljivali protiv nas.

Ali ako mogu da biram momenat za naš brejk, biram taj jedan u finalu ABA.
Eventualni brejk danas, nam ne donosi toliko, jedino da ih poremetimo malo. Da se samoubiju.

Finale ABA je ono pravo, ono što se broji. Sve do tada je predigra.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Kakvi debili :buhaha :buhaha

Edit: Kakvi debili, drugi deo:

„Neprijatnost na zapisničkom stolu, jednu ženu zaduženu za zvanični deo posla pogodila je kora od banane u glavu... To se desilo u momentu kada su na teren utrčavali košarkaši Partizan Mozzart Beta. "
 
Последња измена:

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kakva sns ekipa u studiju majko sveta, ili skacem sa desetog sprata posle prve, ili me privode posle cetvrte :) .
Treba svi da odu iz Srbije osim sendvicara, nek se razmnozavaju sa migrantima a nek ih finansiraju siptari kao i do sada.
Jebem im mater i odjavljujem se . Smrt fasizmu.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Na pitanje voditelja od kog centra veceras ocekuje najvise, napredno govno Dejan Tomasevic kaze da se nada dobroj partiji Luke Mitrovica jer je Srbin. A Smajli je valjda Turcin, sta li...

Sta smo mi sve gledali i podrzavali tokom godina....


EDIT: Dok to pisem, Djurovic se divi rampi koju je Exum preksinoc dobio, te nije iskoristio nestvaran pas Doncica u stilu Teodosica.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ne znam ni zašto ni kako možete da gledate više tj. duže nego što morate, ali stvarno ne znam... Upalim kad počne, ugasim kad je gotovo, u oba slučaja, pobeda ili ne, ne mogu da gledam i slušam :poop: ubijte me, nema šanse... Nikakva očekivanja nemam, pobedi se ne nadam, poraz ne očekujem, šta će biti, biće.

Na pitanje voditelja od kog centra veceras ocekuje najvise, napredno govno Dejan Tomasevic kaze da se nada dobroj partiji Luke Mitrovica jer je Srbin. A Smajli je valjda Turcin, sta li...

Sta smo mi sve gledali i podrzavali tokom godina....


EDIT: Dok to pisem, Djurovic se divi rampi koju je Exum preksinoc dobio, te nije iskoristio nestvaran pas Doncica u stilu Teodosica.
Nek ostane zapisano i da je jakovljevic rekao da zamijera sferopulosu sto je smirivao strasti izmedju klubova kao Obradovic.
 
Top