Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Čekamo samo kada će govnari da promene "sk" u "cz".
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Jedno pitanje,posto bih prvi put dosao sa dvoje male dece (7 i 4 god)
na utakmicu sa Cedevitom 3.Marta,hteo bih da znam jel se placaju ulaznice za decu ili ne?
Edit ; i kolika je cena ulaznica generalno za utakmice ABA lige,konktetno i za ovu?
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Jedno pitanje,posto bih prvi put dosao sa dvoje male dece (7 i 4 god)
na utakmicu sa Cedevitom 3.Marta,hteo bih da znam jel se placaju ulaznice za decu ili ne?
Edit ; i kolika je cena ulaznica generalno za utakmice ABA lige,konktetno i za ovu?
Koliko znam do 7 god ne placaju, ali naravno nemaju mjesto nego „na krilu“. Ja kad sam bio sa 2 sina, za jednog sam morao da zamolim nekog da ga uvede sa sobom. Znaci jedno dijete do 7 god na jednog odraslog
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Taman sam pomislio da smo naucili lekciju, ali mi izgleda jos ( uvek ) nismo!

Krenuli smo lepo u mec, maksimalno pristupili, odlicna 1/4 i odjednom smo se setili da ustvari igramo ABA mec i polako pocinjemo da mrsomudimo sve do neizvesne zavrsnice.

Umesto nakon +18 iz 1/4 da nokautiramo protivnika, pregazimo 40 razlike, mi ih vracamo u mecu i rizikujemo pobedu.

Prvo poluvreme 70 poena, u drugom 40.

Odbrana je kriminalna kao i u vecim delom ove sezone.

Dozer tesko da ce se vratiti preko bare da pika basket, a o Frenku i da ne pricam.

Balsa 5-6 minuta na parketu, 4 licne greske, boze me sacuvaj.

Bravo za Andjusu, vezao dve dobre utakmice, pohvale i za Zaharija najludjeg brata i solidnog Bruna.

I da, sa ovakvim sudijama mi nemamo sta da trazimo u ovoj ligi, ovo je HOROR sta cine sudije i to protiv jednog Partizana i Zeljka.

Jebo vam coravi majku, da vam jebe usranu sudijsku!

Idemo dalje!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Umesto da omlatimo govna 20 razlike, dozvolimo 100 poena kući. Kapiram da će Željko imati šta da im kaže.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.342
Reaction score
37.560
Jebeš BABA ligu, teraj dalje. Ne verujem da postoji klub na kugli zemaljskoj koji može da da 70 poena za poluvreme i onda skoro pa izgubi utakmicu... osim Partizana naravno. Znam da je Duljaj milion puta apostrofirao da smo porodica i da treba da se druže, ali kad pogledam odbrane u oba kluba možda je bolje da ne. :D

Inače, ova COL je neopisivo ogavan klub, kao da su ih pudlica i tvorzan zajedno pravili.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dva lica u dva poluvremena.
Mnogo mi se dopada što smo počeli sa presingom zonskim i sa time da Kaminski skoro kao Jokić sa visokog posta razigrava i uručuje loptu bekovima i na tome treba insistirati.
Anđušić ponovo sjajan, ostaje nada da će se tako i Smailagić probuditi.
Bez arogancije i loženja u Milano, meč po meč, ima dosta da se igra.
 
Top