Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Evo ga gazda mora odmah da pokvari zabavu, partibrejker klasicni :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Neka ga ne diraj ga :D, kad on mraci to znaci da na kraju sve bude kako treba i kako svi prizeljkujemo :D

koliko sam jedva cekao start sezone toliko sam bio besan sto sinoc nisam mogao nikako da gledam. Pa bih zamolio ako neko naleti na jos neki nov klip ili snimak (iako sumnjam da ce ga biti) postavi ovde da odgledam!

Inace vidim Leo pokidao....trubim ja odavno da je ovo njegova sezona...valjda nece da ispali :D

Cestitke na odlicnom otvaranju sezone!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Било је приче још јуче о томе, али је невероватна сцена да 10-ак људи продаје карте по цени која је достила 5x већи износ од оне на благајни.

И то су оне исте (гадне, одвратне) њушке које то раде већ деценијама... Наравно, то се дешава испред полиције, испред њихових колега у цивилу, испред неколико стотина људи који су били испред благајне.

Не дам да неко зарађује на мени, а поготово не дам да то раде нижи облици живота. За обичног навијача важи да може да купи 4 карте, а ова г...а могу да имају 400 карата?!
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
BV6mGEcCUAE52F2.jpg



Igra za nešto preko 150.000 €, a zašto je to tako...

Da li je moguce da igra za te pare? Meni je to neshvatljivo ..:šal
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Slazem se sa gazdom.. Smanjiti euforiju, jer ona moze dosta vise odmoci nego pomoci i ici mec po mec. Bice razloga za slavlje nadam se, ali polako ljudi sezona prakticno jos nije ni pocela. Evidentno je da za ABA imamo odlicnu ekipu ali kako ce biti u Evroligi tek cemo videti i ne treba odmah poleteti. Polako samo da idemo i docicemo tamo gde treba ;)...

Ipak vaznije je da igraci nemaju euforiju i da oni idu lagano i napreduju samo jos vise iz utakmice u utakmicu, a za to imamo Duleta i prepustimo sve njemu, kao i uvek i podrzimo ih u celoj sezoni, i kada ide i kada ne ide. A radosti ce biti akBgd, ali ona je najbitnija tamo iza Nove godine (TOP 16) i naravno april i jun mesec :)..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nadam se da u sredu nece zakazati publika zato sto je radan dan i da ce svako ko bude mogao da stigne doci. Mora bar 4500 da bude !
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Neka ga ne diraj ga :D, kad on mraci to znaci da na kraju sve bude kako treba i kako svi prizeljkujemo :D

koliko sam jedva cekao start sezone toliko sam bio besan sto sinoc nisam mogao nikako da gledam. Pa bih zamolio ako neko naleti na jos neki nov klip ili snimak (iako sumnjam da ce ga biti) postavi ovde da odgledam!

Inace vidim Leo pokidao....trubim ja odavno da je ovo njegova sezona...valjda nece da ispali :D

Cestitke na odlicnom otvaranju sezone!


Maestro, ovde ce biti cela utakmica kroz koji dan, tako su lani bar stavljali...
http://www.abaliga.com/n72/ABA_Contents/League_Video
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Musli ubrzao lateralne kretnje i iskakanje na piku :prekrsti Ko god je radio sa njim medalju da dobije za ovo!

Fali nam igrač spolja u rotaciji. Biće previše umaranja i previše pritiska na pojedine igrače dok se ne oporavi Bertans.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Polako ljudi :) Meni je npr odlican potez reklama FB i TW KKP na parketu i reklamama pored terena.

p.s. grb kluba na centru terena bas deluje mocno
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Grb sa zvezdicama iznad, godine osvajanja trofeja , sitnice koje mnogo znace... ne mogu da verujem da je to bio problem da se uradi ,a pauza je bila itekako duga.
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Aj kad sam je ja započeo, valjalo bi i da zatvorim raspravu na temu Tarensa KinZija i izgovaranja njegovog imena :D

Dovoljno je da na tube-u ukucate Tarence Kinsey i da čujete kako mu američke kolege novinari izgovaraju ime i tu je kraj priče; oni greške takve prirode ne prave!!

Npr. i James Posey je Džejms Pouzi

http://www.youtube.com/watch?v=NUhRp2GeJzc

Uvek me je nerviralo kada se nečije ime pogrešno izgovara (za koliko je čak ljudi i na našem forumu Slavkan bio VranJeš), jer govori o mnogo negativnih osobina osobe (mase) koja greši.. Zamislite da neko vaše ime u inostranstvu pogrešno izgovara i to postane trend koji prihvati masa na nivou nacije :D

Barem što se tiče naših igrača, mi grobari, to ne bismo smeli sebi da dozvolimo :D

Elem, američke kolege, Edin Avdić (i on nikada ne greši po tom pitanju), potvrdio i JeNeA, čak i sam Tarens kaže da je KinZi - mislim da je dalja polemika bespredmetna :D

I da, ja sam za opasku vezanu za izgovor TiKej-ovog imena prvo načuo od čoveka koji je Tarensa i preporučio i "doveo" u KK, a za one koji znaju o kome se radi, znaju da ni on po tom pitanju nikada ne pravi greške, jer, kako je i Dule nedavno rekao, odlično poznaje kulturu američke košarke ;)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
koliko sam jedva cekao start sezone toliko sam bio besan sto sinoc nisam mogao nikako da gledam. Pa bih zamolio ako neko naleti na jos neki nov klip ili snimak (iako sumnjam da ce ga biti) postavi ovde da odgledam!
Večeras u 21:00 nakon emisje "U obruču" snimak utakmice 1. kola ABA lige Partizan-Igokea
arena1.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Aj kad sam je ja započeo, valjalo bi i da zatvorim raspravu na temu Tarensa KinZija i izgovaranja njegovog imena :D

Dovoljno je da na tube-u ukucate Tarence Kinsey i da čujete kako mu američke kolege novinari izgovaraju ime i tu je kraj priče; oni greške takve prirode ne prave!!

Npr. i James Posey je Džejms Pouzi

http://www.youtube.com/watch?v=NUhRp2GeJzc

Uvek me je nerviralo kada se nečije ime pogrešno izgovara (za koliko je čak ljudi i na našem forumu Slavkan bio VranJeš), jer govori o mnogo negativnih osobina osobe (mase) koja greši.. Zamislite da neko vaše ime u inostranstvu pogrešno izgovara i to postane trend koji prihvati masa na nivou nacije :D

Barem što se tiče naših igrača, mi grobari, to ne bismo smeli sebi da dozvolimo :D

Elem, američke kolege, Edin Avdić (i on nikada ne greši po tom pitanju), potvrdio i JeNeA, čak i sam Tarens kaže da je KinZi - mislim da je dalja polemika bespredmetna :D

I da, ja sam za opasku vezanu za izgovor TiKej-ovog imena prvo načuo od čoveka koji je Tarensa i preporučio i "doveo" u KK, a za one koji znaju o kome se radi, znaju da ni on po tom pitanju nikada ne pravi greške, jer, kako je i Dule nedavno rekao, odlično poznaje kulturu američke košarke ;)

Пре свих за Слободана Шаренца :D
И хвала за просветљење и објашњење, и мени иде на живце кад једног човјека ословљавамо на сто начина.
И зато од сада Кинзи и.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Grb sa zvezdicama iznad, godine osvajanja trofeja , sitnice koje mnogo znace... ne mogu da verujem da je to bio problem da se uradi ,a pauza je bila itekako duga.

Samo polako, za mene je i grb na centru terena bio iznenadjenje sinoc, morao sam da protrljam oci!

Jos jedna stvar. Da li je moguce da se karte za dogadjaj kome zeli da prisustvuje 6000-7000 ljudi prodaju na prirucnoj blagajni od strane dva nepismena matorca? Da li je moguce da su vrata te prostorije konstantno otvorena, a pare delom razbacane po stolu a delom stekovane u plasticnoj kesi koja im lezerno stoji iza ledja?! Na stranu tapkarosi, toga ce uvek biti. Majka mu stara, sveki dinar je bitan, grcamo u dugovima, a ono izgleda kao stocna pijaca!! Za to nisu potrebna sredstva, potreban je samo neko normalan da im skrene paznju... :banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top