Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kuku meni, trsem se i dalje od srece i prolaze me zmarci. Ne pamtim kada sam se ovako osecao poslednji put u svom zivotu :). Ovo je nesto sto samo Partizan moze da mi uradi i niko drugi.

Ako ima onih koji su pljuvali da nemamo sanse da prodjemo u top 16 ili da pobedimo Fener, toliko sam srecan, da ako hocete dajte meni kutlacu da jedem vasa izasrana govna :).
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.901
Локација
Храм фудбала
Милосављевић 39:05 мин :respect
Вјероватно је после меча остао да баци још коју тројку да се испише, шта је ово за њега :šal

1489015_10152067186682236_1610163292_n.png


Што би рекао екрем ВЕЛИКИ ПОЗДРАВ ЗА ОВА ДВА ГОСПОДИНА :D
 
Последња измена:

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Dobro je ovo, ali je samo pola posla, drugi deo treba da obave Ukrajinci sutra, sto ce biti tesko.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
BRAVO! BRAVO! BRAVO! Bravo momci! Ovako da smo bili pribrani i drknuli Nanter u gostima sad ne bi zavisili od budjavih sutra... Al' mi najdraže zbog smrdljivih romuljaga koji oće da prsnu od muke! Pukli su ko oblande na svim portalima kuknjava samo takva... Crknite :pickaciganska
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Свака част момцима на победи, они већ месецима играју на граници физичких могућности! :napred Partizan
Победа над ЦСКА све решава, уздајмо се у повољан расплет и поразе Нантера. Шаљимо позитивну енергију. :D А онда, да видимо да ли ће мафијашкој пудлици из Железника опет да падају на памет само њему смешне "пошалице" о Атељеу 212...
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Bravo momci. Nema rijeci kojima se moze opisati sreca. Sad i da vratimo CSKA i sa stilom udjemo u Top 16. Zasluzili su. Definitivno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.686
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ма јебо то, мени је проблем што ће новинари кад их будемо тамо девастирали писати како нас је Жељко пустио, а заправо су се само нејаки Турци ( и остале нације ) поклонили пред Драганом.

У стилу искусних форумаша егоиста цитирам себе. Поздрав за реалне, стручне, објективне, које Дуле да је слушао у Турску не би ни ишли.
Победнички менталитет то је то!
Сутра шта год да се деси, са ЦСКА играмо за пролаз, Жељко ће се постарати за то.
Рано је за анализу ваља се славити, али одбрана Кинзија :eek:, "игра" Гагића :eek:, срце ми прескаче сваки пут кад је у игри.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Људи моји је ли то могуће?!?!?! :prekrsti :respect :šal :eek:

Каква утакмица, ја не могу да дођем себи!!!

Хвала Вам момци, хвала свима, колико Вас волим! :respect:respect:respect:respect

П.С.

Никад мање нисам веровао у победу, једноставно, то ми се чинило као немогуће.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Милосављевић 39:05 мин :respect
Вјероватно је после меча остао да баци још коју тројку да се испише, шта је ово за њега :šal


Meni je najbolja scena bila, kada je sudija prekinuo mec zbog njegove rasekotine, a on samo pustio loptu i punim sprintom na klupu...:respect
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Momci hvala vam na svemu sto cinite da nam zivot bude lepsi u ovim teskim ( ciganskim ) vremenima :respect

Zna se ko je bio najbolji, ali ja moram nesto da kazem.

Ono sto rade Gagic i Musli je sramno, bez postovanja prema svojim valjda drugovima. Imamo dva najbolja beka, ali sta bi samo bilo kada bi imali jednog dobrog centra, da im malo pomogne, samo malo?

Necu da se mesam u Duletov rad i nemam prava na to, ali mislim da nije fer prema ostalima da ova dvojica nastave da igraju za KK Partizan :confused

Jos jednom... HVALA :clap
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
:respect

ipak ima pravde da ova ekipa zavrsi u top16.

BB :respect
DM :respect
JL :respect
TK :respect:respect
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Kapiram euforiju, zasluzena je nakon svih nedaca, ali nazalost mislim da ce trajati samo do mece Budiveljnik-Nanter. Sramotno je da se odlucujuci mec u grupi igra dan posle naseg. Jos jedan dokaz da je Evroliga sve samo ne ozbiljna organizacija.
Sto se tekme tice, svaka cast bekovskoj liniji i Lovernju! Stvarno naklon do poda!
Sta oni rade, pa igraju sami protiv Fenera, sudija i kriminalnih centara koji sjebu sve sto ovi urade. Ovo je stvarno cudo!
Centri?! HAHAHAHAHAHA! Ja stvrano mislim da je ovo neka vrsta skrivene kamere, da nam se ceo svet smeje gledajuci nase nerviranje. U prvom poluvremenu sam umalo razbio TV zbog Gagica. Stvarno ne znam sta Dule misli. I treba da nas siluje svako, jer oni su sramota za seniorsku kosarku, a kamoli za instituciju kakva jesmo! Oni ne mogu da igraju ni domacu ligu (ne super, vec ovu bez ekipa s Jadrana).
Ostaje nam da cekamo Nanter. Svi cemo biti prikovani za TV sutra, ali iskreno, ne verujem u Budiveljnik. Lavrinovic ce nesto i da uradi, ali njihovi Ameri me brinu. Bice potpuno nezainteresovani. Prakticno, Francuzi imaju mec-loptu.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nek ja pojedem sva govna koja sam izasrao na forumu, al cigani duvajte ga.
TOLE namestio, samo ne karadzic nego obradovic.
a sad laku noc
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top