Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Колко ми је драгоо јбт.... Како је нама доброооо :pfc:

Ем ми је једна од најогавнијих екипа(јбг Жељко и Бо али тако је) ем победа на овакав начин ред је био упм. Након прошле цска, барса, барса на страну, бросе баскет, нантер, фенер кући... ред је био да преломимо једном!

Шта год да буде сад дали сте све од себе нема шта да вам се замери. :BB

Иначе ко је најбољи бек у Европи? :D
Срећа па имамо ове деде у нашем сд-у да нас извлаче :D ТК, ББ, ДМБ, ЖЛ :respect:respect:respect

Дис ис џоук бре :buhaha
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Koliko volim ovaj Partizan.. Hvala Duletu što psuje, hvala igračima što su ograničeni i neiskusni.

Pozdrav za one što nisu verovali ni u šta i uvek ostali realni.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Da bi smo bili kompletna ekipa treba nam jos Leo, Bertans i jos jedan Milutinov umesto Gagica i Muslija.

Skoro da sam zaboravio osecaj predinfraktnog stanja. Bravo deco
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Bravo za muda do patosa.

najviše volim kad nam sviraju kraden penal i kad nas željko pusti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.896
Локација
Храм фудбала
:pickaciganska немојте да разбијате главе како је дошло до ове побједе то је било јасно од самог почетка ПУСТИО НА ЖЕЉКО по ко зна који пут.
И кад је Мекејлеб видио да и поред пуштања ми нећемо добити намјерно је прво бацање бацио само онако није чак ни добацио до коша.
Човјек :)pickaciganska) који нас није пустио је Бјелица јесте видјели како му криво на крају :buhaha

Рано је још за неко славље, али момцима свака част оставили су и срце и душу и све што су имали на терену:respect
Али Кинзи је бре луд човјек, каква утакмица, ПОЕНИ-АСИСТЕНЦИЈЕ-СКОКОВИ-БАНАНЕ-УКРАДЕНЕ ЛОПТЕ и на све то каква хладнокрвност на крају утакмице одавно овако нешто нисам видео код нас:respect
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Evo ga prvi skalp posle ko zna koliko vremena...pa jos u gostima. Bravo bre!

Kazem opet, kakav bi greh bio da ovi momci ne prodju u top16.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
sve cestitke nasem kkp i nama navijacima na velikoj pobedi, idemo dalje
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Svaka cast Bogdanovicu, Milosavljevicu, Zou, Kinziu, Milutinovu, svaka im cast za sve.
Momci vi ste moji heroji..... Gledao sam dosta velikih utakmica mog Partizana ali nikada nismo igrali samo sa 5 igraca i to kako, ne mogu da dodjem sebi... Znaci kada smo ispustili onih +17 mislio sam da je gotovo kada ono.... MOMCI HVALA VAM

-Da nismo pobedili ne bih nista rekao ali ovako moram, ne pljujem nikoga ali moram izneti svoje misljenje

-LAUVERGNE 38:12 indeks 17
-MILOSAVLJEVIC 39:05 indeks 26
-BOGDANOVIC 38:44 indeks 22
-KINSEY 37:08 indeks 23
-MILUTINOV 19:59 indeks 3 (na mladost ovo je super :)

-MUSLI 18:01 indeks -4
-GAGIC 03:48 indeks -6

Necu da komentarisem klupu i momke koji nisu ni ulazili, ni Daloa koga jos cekam da se uklopi i proradi, a i mlad je dosta.
Komentarisem samo igre Muslija i Gagica, strasno mi je kako oni igraju. Musli se malo iscupao na kraju ali to nije ni blizu da izgladi moje misljenje o njemu.

-Zao mi je ovih pet momaka sa sve povredjenim Bertansom i Vestermanom, jer njihov kvalitet ne moze da ispliva pored destruktivnog kvaliteta ove dvojice i mladosti i neiskustva zamena, a mozda i nekvaliteta...

Pa ovi momci bre nemaju nikakvu zamenu, a koje samo minute igraju i to na kakav nacin

- Mogu samo da zamislim kakav bi ovo tim bio kada bi imali zamenu i bar jednog kvalitetnog centra, uz pleja koga nemamo bili bi ZVER od ekipe.

Jos jednom svaka cast momci, a Musli i Gagic bi trebalo dobro da se zamisle nad svojim igrama
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Molim da mi na kucnu adresu posaljete sva govna koja sam posrao kada sam rekao da su nam minimalne sanse da dobijemo ovo. Sa radoscu cu sve da ih pojedem sada!!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
samo steta, sto onaj cigojner zabi onu zadnju trojku :pickaciganska :pfc:
ali ovako je sladje

joj jesam srecan, kao malo dijete kad dobije lizalo hahahhahah :šal:buhaha

i ako neprodjemo dalje, ovo prijaaaaa prija i te kako
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Preldzicev sut za tri poena mi je oduzeo jedno godinu dana zivota sigurno.
Nadam se da ce ovo biti zlata vredna pobeda, DRAGI GOSTI MAJKU VAM JEBEM i naravno PUSTIO NAS ZELJKO :buhaha...
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Srecan sam kao kada smo jebali Makabi 2010, ali sam na iglicama zato sto ne zavisi od nas krajnji ishod. :confused
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jbt mi da nemamo muslija i gagica ne bi bilo zanimljivo,usli bi u finale EL i to lagano.. :Dsalu na stranu, da imamo jos jednog centra pored milutinova stvarno ne znam sta bi nam bila granica,ovako moramo da guramo pa sta bude..

sta reci za partiju bogdana lovernja miroslava a pogotovu kinsija... ona banana TK kada je posle blokiranog suta pravio zalet preko celog terena i ubio onog jadnika mora biti potez sezone.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo momci!

"Hvala" Željko!

Sutrašnja utakmica u Kijevu je iz našeg ugla potala novi PAO-Marusi!

Napred Partizan!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
U nasoj grupi do sad je bilo sve kako su kladionice predvidzali sem jedne tekme Barsa-Nanter jel tako? Tako je.E sad jebes grupu sa jednim iznenadzenjem hajde da mi budemo to drugo iznenadzenje u grupi jos veceras vreme je.I ko sto kaze moja trenutno omiljena reklama:"Opusteno deda stize".A ti Zeljko iskazuj bes u sledecem kolu.Hvala ti unapred.

Joj sto volim u ovakvim trenutcima da se citiram.:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top