Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Кога боли рацку за фмп кад имамо четворку(петорка нам и не треба :D) која гази све живо.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Bravo za sinocnu rapsodiju u crno-belom, jer kao i mnogo puta do sad pokazalo se ko je Partizan, i kako funkcionisemo kad je tesko i kad nas svi otpisu.To je nasa snaga.
A sto se tice onih iz plemena "hudfaj-a"(who the fuck are you), oni bi dupe svoje dali da ima ko da ih "pusti", ali nemaju. Kako rade tako ce i da im bude. Slepci bili, slepci ostali.
Jos jednom BRAVO, i puno srece u narednim mecevima. Samo da povreda ne bude.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Гагића и Муслија опет никако не бих стављао у исти кош, иако су обојица били јако лоши, ипак Мусли је имао неке оф скокове, добру одбрану и заграђивање.

Sjajna analiza, ali brate gde vide njegovu dobru odbranu juce. To sto kad Zoric primi loptu mora 5 igraca da skupi iako je ovaj 40 kg laksi od njega ili to sto ni jedan pik nije odbranio.

Nasa prva petorka je strasna i moze da se nosi sa bilo kojoj ekipom iz evrolige, to je vec svima jasno. Da imamo bar 3 igraca na klupi koji kad udju ne znaci da ce sve da pokvare, mi bi bili davno u top16.

Ne znam kako centre nije sramota od Lovernja, od onolike energije koju covek siri po reketu. Kuca preko igraca, skace, zatvara u odbrani, juce se polomio u zoni 1-3-1. Pa ga krenuo i sut u poslednje vreme. Za mene igrac utakmice. Covek pakuje Kleizu u dzep vec drugu utakmicu.

Bogdan sjajan do pred kraj. Cela utakmica fantasticna i onda ona 2 pogresna pasa na kraju, a meni u glavi samo Nanter i onaj kljucni napad. Ali sve cestitke.

Milosavljevic...samo :respectProsto neverovatno. Kako mi je bilo drago kad je zakucao Bogdanovicu u facu, ne mogu da vam opisem. Ovaj ga jos ceka na bananu, ali kao da sam video Lebrona kako se zalece na kos, znao sam da nema teoretske sanse da ne prodje kucanje.

Kinzi poludi, pa stane, pa opet poludi. Juce je iskidao u odbrani, jos kad se doda sjajan napadacki ucinak na to. Ma neverovatno.

Nadam se pobedi Budiveljnika jer cemo sa CSKA tesko izaci na kraj. Najpopunjenija ekipa u Evropi. Gotovo 12 igraca, gde svaki moze da nas napuni za 5 minuta igre. Ali sam siguran da ce Dule i njima izmisliti slabu tacku...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sjajna analiza, ali brate gde vide njegovu dobru odbranu juce. To sto kad Zoric primi loptu mora 5 igraca da skupi iako je ovaj 40 kg laksi od njega ili to sto ni jedan pik nije odbranio.

Лоше сам се изразио, мислио сам у односу на Гагића. Слажем се.
Иначе мислим да овој екипи не треба толико центар, него коректор скочан, који ће све да хвата и да заплаши противнике рампама.
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kljucno je sto kaze Nikola imamo petorku (cetvorku) da se nosimo sa svima lagano. Nadam se da nam sad top 16 nece izmaci jer je greh prema ovoj cetvorici a i posle onog sinoc i da cemo dobiti malo prosirenu rotaciju pa da se nosimo kompletno.


kad ste tu, sad kad smo srecni sta mislite cisto kosarkaski o onoj odluci da se uvede Andric i pravi faul (ja se usrao da ce da mu sviraju namernu)
 
Последња измена:

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Pa verovatno je to Dule uradio da bi sprecio eventualni sut za tri. I nije mi to losa odluka...doduse, bila bi uzasna odluka da je Andric zaradio tehnicku, a realno nije bio daleko.


P.S. Nego, koji baksuz, igramo protiv CSKA na Svetog Nikolu :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Pa rekoh procitao sam jutros na poslu u Nase novine.
Tako pise.Samo subscribujem.
Ko kupuje iste moze da se uveri!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Samo da cestitam i ja momcima na herojskoj pobedi!

Vidim sve je vec napisano, Stojance do u detalje izanalizirao u svom stilu!

Dragance, Bogdan, Zo i Kinzi na ovoj oni na svakoj:respect

Veceras vazno u picku materinu da Lavrinovic i kompanija biju ove Francuze, onda smo jednom nogom u TOP 16?!

Ajd' Boze pomozi!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kljucno je sto kaze Nikola imamo petorku (cetvorku) da se nosimo sa svima lagano. Nadam se da nam sad top 16 nece izmaci jer je greh prema ovoj cetvorici a i posle onog sinoc i da cemo dobiti malo prosirenu rotaciju pa da se nosimo kompletno.


kad ste tu, sad kad smo srecni sta mislite cisto kosarkaski o onoj odluci da se uvede Andric i pravi faul (jase usrao da ce da mu sviraju namernu)
Ја сам био као дрогиран, појма нисам имао шта се догађа. Мада с обзиром да имају Богдановића који може да шутне преко играча за 3 и није лоше. Мада нисам сигуран да му је рекао да свакако прави фаул, него само ако испадне на првом кораку ( што је опет сигурица с обзиром да је Андрић у питању :D) а знао је да би Прелџић напао Богдана због личних.
P.S. Nego, koji baksuz, igramo protiv CSKA na Svetog Nikolu :D
Мислиш Свет Никола пада на дан кад игра Партизан :D
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
У недељу у 19:00 се игра...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
kad ste tu, sad kad smo srecni sta mislite cisto kosarkaski o onoj odluci da se uvede Andric i pravi faul (ja se usrao da ce da mu sviraju namernu)

Kod mene je bio kadar nevera :D
Cini mi se da je bila situacija +5 za nas na 28 sec do kraja. Stvarno mi nije jasno bilo sto nismo branili. I da smo primili kos otislo bi bar 10 sec vremena ako ne i vise, ovako ih stavili na slobodno i to Preldzica koji dobro puca. Jos mali Andric koliko se uplasio malo je falilo da mu pljusnu namerno a komotno su i mogli realno.
Jedino mi je logicno ovo sto kaze stojance, da se Dule uplasio da Bogdanovic ne ubaci nesto sa 9m preko ruke ali i za to bi trebalo da se postave u napadu i odrade akciju za njega=10ak sec napada. Plus sto bi Bogdan mogao da gnjavi Preldzica i natera ga da izgubi vise vremena na prenosu
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
По мени можда и његова најбоља партија ове године. Одбрана на врхунском нивоу, а да се при томе остави резерва за напад, рационално трошење, у зони дечко је ротирао на све стране. У нападу сем стандардне мане ( стајање у дриблингу, проблеми при удвајању) невероватно. Проценти шута ( при томе је један био на крају преко 4 руке) болесна партија, али муда када је било најбитније, то је оно што од њега прави играча. Били смо близу понора у трећој, дечко је узео лопту и преузео одговорност. То је то. Стане дечко у трипл трет и не знаш како да га чуваш. Зајебао је сву науку, све одбране и акције. Упростио кошарку. Али на мене највећи утисак је оставила његова игра са 4 личне :respect

Гагића и Муслија опет никако не бих стављао у исти кош, иако су обојица били јако лоши, ипак Мусли је имао неке оф скокове, добру одбрану и заграђивање. Оно Гагићево је било страшно, мислио сам да ће ми коса отпасти. Толико не лоших него монструозно глупих потеза у можда 2 минута, баш дуго нисам видео, а реално имали смо их свакаквих.

Sjajan post, potrefio sustinu Boganove igre sinoc. Ocekivao sam da ce igrati od nekog 4-5-og minuta cetvrte, a on lik cepa celu cetvrtinu, i to tako iskusno da je to zastrasujuce. Jedino me uplasi jednom na njihovu kontru kad je hteo Preldzicu da lupi bananu, presece me tad ludak.

Ovo za Gagica i Muslija svakako tacno, prvi apsolutno nista nije uradio, kako u odbrani, tako i u napadu. Napravio je 5 gresaka u dva,tri minuta. Dok Musli, koji me je takodje opasno iznervirao sa onom svojom mlitavom igrom, je ubacio bitna dva poena, uzeo nekoliko bitnih skokova na kraju, cak i izbacio Dragana u kontru, iako pojma nemam kako je ta lopta zavrsila kod kapitena. Mora da popravi odbranu pika, cvrstinu kad pokupi skok, njemu 70% lopti ispada ili bude izbijeno iz ruku dok se spusta sa skoka.

Ја сам био као дрогиран, појма нисам имао шта се догађа. Мада с обзиром да имају Богдановића који може да шутне преко играча за 3 и није лоше. Мада нисам сигуран да му је рекао да свакако прави фаул, него само ако испадне на првом кораку ( што је опет сигурица с обзиром да је Андрић у питању :D) а знао је да би Прелџић напао Богдана због личних.

Takodje sam se zacudio zbog faula, al mislim da je sigurno bila instrukcija za faul, videlo se da ceka da predje pola, samo sudija ne svira prvi udarac, pa je drugi morao da bude jaci :D


Inace, kako Kinzi "peca" lopte u odbrani, koja je to umetnost jbte. Sprintevi u odbranu i dve banane :respect
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a639471/Kolumne/Edin-Avdic/Vece-sa-Bogdanom-Bogdanovicem.html

Довољно је само рећи Боооогдан Бооооогдановић!!!
Треба ово едитовати и дописати мајсторство од синоћ:respect

Едит: Еххх Миленко легенда поново у светом дресу. Штета само што неће моћи већ против Будућности да мало одмори ове наше, али надам се да ћемо имати прилику да и Партизан и њега гледамо у Топ16 :D
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo momci, bravo !

Samo da stignu Tepić i Novak da se momci malo rasterete, plašim se već...

Bogdan i Milosav su definitivno najjači tandem bekova u evropi.
Koliko je naš kvartet jak dovoljno govori sinoćna utakmica, gde su skoro sami pobedili onakvu ekipu.

Nije vreme, ali centri su jako, jako slabi..
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
sad protiv Buducnosti da se lepo napuni Pionir da se pozdrave ovi momci za ovaj uspeh Turskoj!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top