Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Izgleda da je pisac teksta za zvanični sajt baš slavio dolazak Kinsija... ni kraćeg teksta ni više slovnih grešaka :wink:
Hajde ne budi na kraj srca, slavilo se malo, moralo se...:D
Jel sad OK tekst? :wink:
Je-Ne-A , jel' izgled grba kao na tvom avataru sada zvanican , ili? Ne izgleda lose iako sam bio protivnik toga...
Nije zvaničan...promena grba zahteva prethodno određenu pravnu proceduru...ali se iskreno nadam da će do promocije novog grba doći uskoro...osvojili smo u junu jubilarnu 20. titulu (dve srebrne zvezdice), Istanbul je odavno zaslužio zlatnu zvezdicu i tako to...da se ja lično pitam - još u junu bi ovakav grb bio ozvaničen...
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
sjajna vest..igrac koji me je odusevio onda kad je igrao za efes...

koliko znam tad je sve zivo ubacio bio i izgledao mi je kao neko ko ima sasvim pristojan sut a ovde se svugde navodi da mu je sut slab ...
jel ga gledao neko ove sezone i kakvu je statistiku imo u italiji tamo???

vrlo verovatno ovo znaci da malesevic nece ostati...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
:partizan_fan: Institucija uzvraca udarac! Samo ne znam, sta ce Kinsiju pod stare dane ta muka da ga trenira Dule :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Dobro doslica Kinsiy-u, da ga posluzi zdravlje , nadam se da ce se kod nas pokazati u pravom svetlu :)

Gladajuci pocetak prosle i ove sezone , ekipa je mnogo jaca ....

Svaki igrac je iskusniji za 1 godinu igranjem EL & ABA lige !

Prosle godine smo morali da cekamo da se Gordon privikne na Evropu, a sad imamo spremnu Zverku u Lovernju ! :D

Gagic-Musli-Milutinov + Salic = Bolji nego prosle sezone , narocito Milutinov :)

Umesto Djekica ce uleteti sigurno bolji igrac ( nije tesko :D ) Prizeljkujem Zlovarica :D

Westermanu treba dovesti jednog brzanca na pleyu kao ispomoc , to ce vrvt biti domaci grac , a takvih na trzistu nema , sem ako se ne odluce za Pota , mada za sada nije nesto na probi :D

Umesto cakarevica dovesti neku domacu trojku ....malesevic ili neko drugi , steta sto smo propustili Kalinica :)

Ne treba zaboraviti da i JO moze da igra centra , sto i iu Reprezentaciji igra :D

Kakva je situacija sa povredama Daloa i Muslija ? Da li su poceli da treniraju ?

EDIT : NEce biti smak sveta ako se neode u TOP 16 ...Od ove godine igra se i Uleb kup za one koje se ne plasiraju u TOP 16 ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ja prezadovoljan, a vidim i vi:) Odlicna vest, zvucno ime, sa dosta iskustva u Evropi. Ovaj tim sad kakav je, je dosta kvalitetnije od proslogodisnjeg, a ako se slucajno desi, pa isforsiramo uplate, pa padne jos neko pojacanje, ne smem ni da pomislim sta nas ceka:D
:partizan_fan: Institucija uzvraca udarac! Samo ne znam, sta ce Kinsiju pod stare dane ta muka da ga trenira Dule :D
Mozda hoce da se vrati u NBA da ostavi dublji trag:D Iskreno, ne vidim drugi razlog:D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Nista se ti ne sekiraj za racun,radi se u tajnosti para ce biti da se mazemo i po bulji i po ocima!

Ајде не пали роме, саће да кукају преко својих гласила у бљуцу и на монду. :D

Спејси,

Добро добро, ајде. Јел може онда ''Ти-Мек'' ? :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ucinak reprezentativaca danas :

Lovernj 18 minuta (14 poena, 6 skokova) , sut za 3 1/1 :D

Bogdanovic 27 minuta ( 14 poena )

Gagic 17 minuta ( 6 poena , 6 skokova ) 5 ofanzivnih skokova :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kad se bertans oporavi ima da sipamo sa sviju strana.
lepo sam reko manite se fudbala, pratite instituciju, ovi momci su to zasluzili.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Jebena druga smena danas,cekam sta li ce jos da me doceka kad stignem kuci.
Kad ono pojacanje. Skoro nismo doveli tako poznatog stranca u Evropi,ili ga cak nikad nismo ni dovodili.
Svaka cast.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Prava zamena za Luču kapitena!

Još jedan plej i da se Musli opameti i nije ni F4 daleko.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Na pleju imamo 2 stranca koja sigurno nisu tu da bi grejali klupu a može i Bogdan da pripomogne ako zatreba. Čisto sumnjam da će da se dovodi još neko tu.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
EDIT : NEce biti smak sveta ako se neode u TOP 16 ...Od ove godine igra se i Uleb kup za one koje se ne plasiraju u TOP 16 ...
Bolje da nisi radio EDIT poruke!

Ako ne daj bože ne prođemo u Top 16 onda automatski sav fokus treba da ide i ići će na ABA ligu... Koga boli tuki za tih šest utakmica u Uteh kupu... Zna se ko je svoj na svome u tom takmičenju!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Dobrodoslica Kinsiju! Ja sam vise misljenja da cemo dovesti ili centra ukoliko ode Musli ili cetvorku ukoliko ne potpisemo Zlovarica. Mada kako stvari stoje Musli za sad ostaje, a Zlovaric ce najverovatnije potpisati. Sto bi automatski znacilo da smo Kinsijem zatvorili roster.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Samo da poželim dobrodošlicu i sve najbolje novom igraču Partizana.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Cinjenica je da cemo peglati odbranu ove godine jace nego ikad :D

Ucinak reprezentativaca danas :

Lovernj 18 minuta (14 poena, 6 skokova) , sut za 3 1/1 :D

Bogdanovic 27 minuta ( 14 poena )

Gagic 17 minuta ( 6 poena , 6 skokova ) 5 ofanzivnih skokova :D

Jel postoji produktivniji igrac od Lovernja kad pogledas odnos minutaza/ucinak, decko svaku priliku iskoristi :clap
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Dobrodoslica Kinsiju! Ja sam vise misljenja da cemo dovesti ili centra ukoliko ode Musli ili cetvorku ukoliko ne potpisemo Zlovarica. Mada kako stvari stoje Musli za sad ostaje, a Zlovaric ce najverovatnije potpisati. Sto bi automatski znacilo da smo Kinsijem zatvorili roster.

ako potpisemo Malesevica i Zlovarica to je onda pun roster sto se kaze, 12 igraca al kazu da cemo dovesti jos nekog
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top