KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Локација
Napokon u Pioniru
Drugari, opustite se. Od sutra smo jaci za jos jednog igraca, bez zagonetki i posalica - Sasu Pavlovica.

Meni je zao zbog Georgijevica, ali sta je tu je. Nadam se da je Pavlovicu prangija jos na mestu i da ce umnogome doprineti borbi za trofeje. Dobrodosao kuci :D:

EDIT: Rok za registraciju za Kup je sreda, tako da teoretski jos ima vremena i sanse da zaigra vec tada. Ali mozda je ipak realnije sledece nedelje.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.041
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
А рачуна ли се Саша као домаћи или странац?

Дако остане и за следећу сезону... Лео, Богдан, Капитен, Саша, Кинзи/Берта, има да раздевичимо Европу :D

Биће интересантно сјутра гледати Шариће и наше момке, мада искрено не очекујем побједу.

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
185
Imenjače dobro nam došao! Da ga metneš mutiranima i da se okitiš prstenom sa jadrana kada dođe vrijeme za to!:D :partizan_fan::partizan_fan:

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.844
Локација
Подгорица
Добродошлица за Сашу, водиће се као домаћи играч Србин је. Честитам Партизан.нет први објевили да је потписао.
ЕДИТ: Т-Кеј и Саша по други пут саиграчи.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.041
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
А знам да је Србин, него питање је има ли држављанство Србије ?

Не може бит већи Србин од Пековића, па се он водио као странац :D

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Nemojte ljudi više pocrkace gosti, a i ćoravog će šlog da strefi.. :buhaha

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
894
А знам да је Србин, него питање је има ли држављанство Србије ?

Не може бит већи Србин од Пековића, па се он водио као странац :D
Koliko ja znam opredelio se da igra za Srbiju, nebitno što nije igrao, što znači da ima naš pasoš. U suštini je najbitnije za koju reprezentaciju se opredelio da igra a to smo mi. A Peković igra za CG i zato bi se vodio kao stranac.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
802
Dobrodosao Sale u svoj klub :napred Partizan

Konacno i nas sunce da ogreje ove sezone:pfc:

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.844
Локација
Подгорица
Само штета, што нисмо раније данас потписали, могао је играти сјутра. Још сјутра да издржимо и пробамо да добијемо.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.315
Локација
Humska ulica
Ne mogu da docekam SOS kos i da vidim Tegeltijinu facu kako se sere blagim osmehom ciganima u usta.Tako je Partizan...ajmo breeeeee...
Sasa nek je sa srecom u Partizanu

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
161
Локација
Leskovac
Life Needed

Cekam ceo dan da se ozvanici potpis, jos ga nema zvacnino, ali da se priljucim i ja dobrodoslicu. Sale sve najbolje daj sve od sebe i bices najbolji.

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Dobrodosao

U ovom momentu svaki igrac nam dobro dodje, posebno sa NBA iskustvom :)
Nadam se da je koliko toliko spreman i da ce se brzo uklopiti u tim jer to je ono sto nam je trenutno najpotrebnije.
Sada ocekujemo neko novo pojacanje..... :šal

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Ajde neka bude vise zvanicno pa da ga registrujemo za kup! Nismo mislili da osvajamo to takmicenje ali eto cisto da se ciganima poseremo u facu :D
:napred Partizan :ziveli

Статус
Затворена за писање одговора.