Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Ovo za halu je rekao jos cini mi se Gak onda kad nas je smarao. Nadam se da ce se i Danilovic oglasiti po tom pitanju.

Ali, ovo sto kaze Tomket je mnogo bitnije

Pre F4 se mora izvršiti pritisak na sudije i na one koji ih delegiraju jer bi u eventualnim polufinalima Partizan - Cedevita i FMP - Cibona zbog poznatih interesa mnogo bilo lakše pogurati Cedevitu protiv nas nego Cibonu protiv Mutanata.

Ako posle poslednjeg kola ova dva polufinalna para budu i definitivna onda je jasno da sudije iz Srbije i Hrvatske ne mogu suditi mečeve u polufinalu, pa će to biti prepušteno sudijama iz Slovenije, BiH i CG.

Shodno tome odmah nakon poslednjeg kola insistirati (ako treba i svakog dana da Dule jaše čečnike SIDRO-a) da nekom slučajno ne padne na pamat da za naš meč u polufinalu delegira Zdravka Rutešića (CG) i Petra Obradovića (BiH)!

Takođe, na rukovodstvo lige izvršti i pritisak da objavi što pre da se polufinalni mečevi i definitivno igraju u jednom danu... Nikakvo podmetanje u dva dana ne sme da dođe u obzir!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne znam zašto ali mislim da Cibona ne bi bila tako prelak zalogaj za cigane. Oni bi bili pod strašnim pritiskom, a cibosi nemaju šta da izgube mogu samo da dobiju. Što se nas tiče jebem li ga. Kontam da bi nam bilo lakše da igramo sa Cedevitom zbog domaćeg terena, polufinalnim mečom sa ciganima MNOGO čak premnogo rizikujemo, da ostanemo bez evrolige, a još bi tad kao 4-ti na kraju ostali i bez kvalifikacija za istu.

Naravno najslađe bi bilo izbaciti imbecile, ali gledajući našu trenutnu igru ogroman rizik bi bilo tempirati njih za protivnika. Ipak nama sezona bez EL mnogo više odnosi nego njima, šta mislite da će oni da imaju manji budžet ako ne izbore EL za razliku od nas koji bi bili ko zna gde tad. Najbolje bi bilo da smo izbegli i jedne i druge ali jebiga povrede, sreća i ostala sranja su nas znamo svi sprečile...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Slažem se, uopšte nije bitno za koliko sa dana vraća.
Kada nas je ostavio na cedilu u utakmici u Podgorici.
Kada će nas ispaliti u meču sezone u Krasnodaru.
Uopšte nije bitno kada se vraća. Što se mene tiče, posle ovog ispaljivanja, uopšte nije bitno ni da li se vraća.
A njegov tvit mi je bitan kao lanjski sneg :)
Ako su doktori i Dule rekli da može da igra, onda može da igra. Tačka.

Зашто би човек веровао докторима у нашој земљи, посебно у нашем клубу било коме где имаш 3 теже повређена играча у задњих годину дана? Потпуно разумем Кинзија ако је отишо у Америку само из тог разлога и надам се да је само због тога. Човеку је један лигамент пуко колико сам чуо са Дулетове конференције и та храскавица прави проблем ваљда и зашто би човек у 30 и кусур ризиковао још гору повреду? Шта ако након свега он мора на операцију? Ко би њему у том случају надокнадио штету која му је проузрокована не његовом кривицом? Да не причам о дебилном потезу где он игра меч повређен.

Ако је стварно ово изјавио Павловић оваква изјава није требала уопште само себи и клубу прави проблем безвезе.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала
Slažem se, uopšte nije bitno za koliko sa dana vraća.
Kada nas je ostavio na cedilu u utakmici u Podgorici.
Kada će nas ispaliti u meču sezone u Krasnodaru.
Uopšte nije bitno kada se vraća. Što se mene tiče, posle ovog ispaljivanja, uopšte nije bitno ni da li se vraća.
A njegov tvit mi je bitan kao lanjski sneg :)
Ako su doktori i Dule rekli da može da igra, onda može da igra. Tačka.

A sta ako se pokaze da je povreda ozbiljnija i da mora ili na neku drugu terapiju ili nedaj Boze operaciju, kome cemo onda vjerovati?
Ma naravno ameri su nasi dugogodisnji neprijatelji vjerovat cemo Duletu i nasim sjajnim doktorima koje je pre par dana pohvalio i nas proslogodisnji kapiten.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ako su doktori i Dule rekli da može da igra, onda može da igra. Tačka.

Нисам пратио, Дуле је завршио медицину?
Наши доктори и кондициона струка да се покрију ушима у односу на западну...
Наравно и Лучић је злонамеран кад каже да је једна клиника могла да га кошта каријере.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ако је стварно ово изјавио Павловић оваква изјава није требала уопште само себи и клубу прави проблем безвезе
.

Imaju oni život i neprijatelje nezavisno od Partizana. Sigurno su to nečim zaslužili, a na kaju krajeva nije ispao nepristojan.Nije bilo ružnih reči, svađe i tome slično.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Да екранизујемо пароле од синоћ :D

kosarka9.jpg


kosarka11.jpg
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Нисам пратио, Дуле је завршио медицину?
Наши доктори и кондициона струка да се покрију ушима у односу на западну...
Наравно и Лучић је злонамеран кад каже да је једна клиника могла да га кошта каријере.

Nije Dule završio medicinu.
Ali ti ljudi koji su ga pregledali, jesu završili medicinu.
Je li gospodin Kinzi završio medicinu ?
Ako je igrao protiv Bajerna, mogao je i u Podgorici. O ljudima najviše govore njihovi postupci.
@jokics
zašto bih verovao Kinziju i američkim lekarima? Je l može Kinzi da ode u Ameriku, nađe nekog svog pajtosa lekara u nekom getu, tutne mu 10 dolara u džep i kaže :"smara me da igram košarku sada, napiši molim te da sam povređen".
Uvek ću više verovati Partizanovcima i našem medicinskom timu nego gospodinu Kinziju.

Inače, za ove što se brinu za buduće generacije, ovde na forumu nisam profesor, ovde sam Partizanovac. To su dve razdvoje sfere života.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
To je taj zli pokvaren Americki narod, uvek smo zbog njih stradali :pop :roll:

Covek je igrao utakmicu pod strasnim bolovima, ne moze meni niko da kaze da igram ako osecam bolove, i zdravlje je na prvom mestu, neka se covek proveri, pa neka se vrati ako potvrde da moze da igra. Ali sumnjam da ce sujetni Vujosevic pristati na njegov povratak.

Ovaj tim + Kinzi moze da pobedi svakog, svakog u EL.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Berta je sinoc igrao vise nego sto je bilo u planu jer je Zo dobio petu licnu na par minuta do kraja, zato je i imao one greske... Bolje sto su nam se sinoc desavale onakve gluposti u poslednjem minutu, da se vide i isprave, nego kada bude manji plus i bitnija utakmica.

Da zavrsim pricu sa 'kecmanom' forever!!! Kinziju se nema sta zameriti iz ugla normalnog posmatraca, posto ti to sigurno nisi, onda ti pomoci nema. Decko je igrao u ovim godinama kao lav, preko svojih fizickih mogucnosti, leteo po terenu za 200.000dolara po sezoni, a u efesu uzeo skoro milku za mnogo manju minutazu i napore .Toliko ostrascenosti imas i idealizujes sve sto se uradi u klubu da nas prosto toliko iznerviras, stavljas u sitvaciju da te ubedjujemo da i Vujosevic moze da pretera i pogresi. Ti preterujes i gresis isto, kazes svoj stav(sto je ok jer za to forum i sluzi), a onda kada vidis da se niko ne slozi sa tobom ti nastavis da potenciras i iritiras ljude, nikada nisi koliko ja pratim forum nesto korigovao stav ili priznao da je neko drugi mozda jedanput u pravu. Upoznao sam mnoge tvrdoglave ljude, ali ti si sampion a nisam te ni upoznao, niti zelim.

Zelim da zavrsim i pricu oko pozicija, sto se mene tice. Dobro je sto nemamo paljevina u klubu koje ce mrznja prema ciganima i nepravdi koja nas spopala da poremeti i pomuti razum. Sreca da nam i raspored i kombinacije u poslednje kolu idu na ruku. Ovde se ne radi o strahu od mutanta, ja ih se najmanje plasim, svi koji me poznaju odavde znaju da sam isao na gostovanja protiv njih kad nas je bilo 100 u hali, 150 protiv Paoka u Pionru, 200 kad sam vodio navijace Chieva na cmarakanu itd.
Poenta price je da nam je cedevita u Beogradu za mesec dana premija. Dobar trener, ok i mi imamo, da se gleda to uvek kao kljucni faktor, pa Zeljko i Mesina bi sve dobijali, evo Zeljko sada ima vrhunsku spoljnu liniju ali gubi mnogo jer nema centre i unutrasnju igru.
Igra cedevite nam najvise lezi od ova cetiri tima jer igraju isto dosta pozicione igre, ne lete po terenu, igraju na manji rezultat, svi su preko dva metra osim dva crnca. Jasno se zna od koga preti opasnost i da treba zaustaviti nolanda i igrati jako na bilanu, ravnjak-suton-babic su svi preko dva metra i jaki su ali nisu neki za koje nema resenja, pogotovo sto najbolju odbranu imamo na tim pozicijama dva, tri i cetiri. Alen, zubcic, delas i bazdaric nisu prva klasa i u takvoj utakmici ne smeju da prestavljaju problem, samo na malog nurkica treba obratiti paznju posto je bas jak i sa 214 pravi pometnju kad god udje, daje po 15 poena za 15 minuta.
Cibona uopste nije naivna ekipa ko sto neki misle i u jednoj utakmici mogu da pobede svakog, stabilizovali su se, odredili tim od 8-9 igraca sa kojim ce da igraju do kraja sezone i krenuli u dobru seriju, unistili su tu cedevitu u onoj njenoj kutiji sibica od hale sportova. Imaju igru i ritam utakmice, brzo igraju, blesingem probija prvu liniju ko od sale, pravi visak i pometnju a cim krene pomoc salje pas na igraca koji je ostao sam i ide sut. Saric igra vrhunski, sve radi, siriscevic sutira k'o popizdeo u poslednje vreme, kus ima iskustvo i uvek da nesto, rozic-planinic-jagodic solidni u oba smera.
Videli smo skoro sa njima da nam blesingem pravi ogroman problem jer juri kao lud i probija , a bogdan i tepara ne mogu da ga prate u odbrani.
O ciganima kad dodje vreme, ko nece da vidi da nam je cedevita u areni najbolja solucija i da njih mozemo da dobijemo u zagrebu kad se stabilizujemo i odigramo jako kako umemo, onda je slep kod ociju......
Odjava do daljnjeg i polufinala, izvinjavam se na duzini posta u mom stilu i nekih gresaka zbog slanja posta sa telefona...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Da zavrsim pricu sa 'kecmanom' forever!!! Kinziju se nema sta zameriti iz ugla normalnog posmatraca, posto ti to sigurno nisi, onda ti pomoci nema. Decko je igrao u ovim godinama kao lav, preko svojih fizickih mogucnosti, leteo po terenu za 200.000dolara po sezoni, a u efesu uzeo skoro milku za mnogo manju minutazu i napore .Toliko ostrascenosti imas i idealizujes sve sto se uradi u klubu da nas prosto toliko iznerviras, stavljas u sitvaciju da te ubedjujemo da i Vujosevic moze da pretera i pogresi. Ti preterujes i gresis isto, kazes svoj stav(sto je ok jer za to forum i sluzi), a onda kada vidis da se niko ne slozi sa tobom ti nastavis da potenciras i iritiras ljude, nikada nisi koliko ja pratim forum nesto korigovao stav ili priznao da je neko drugi mozda jedanput u pravu. Upoznao sam mnoge tvrdoglave ljude, ali ti si sampion a nisam te ni upoznao, niti zelim.

Rođeni, nikada ne tvrdim da je moj stav ispravan, samo iznosim svoj stav. Diskusija je normalna pojava na forumu, treba obrazložiti svoje mišljenje.
To što se ono ne poklapa često sa mišljenjem drugih ljudi, to je proizvod mnogih okolnosti, o kojima ne bih sada.
Treba razmišljati svojom glavom i govoriti ono što misliš, bez obzira da li si u manjini ili većini.
Nema potrebe da bilo ko bilo koga iritira, ovo je prijateljsko ćaskanje ljudi koje okuplja pasija ka Partizanu.
Šta ja sad treba da radim ako mislim da nas je Kinzi zajebao što nije igrao u ponedeljak i neće igrati u petak ?
Mogao je da sačeka da prođu ove dve tekme, pa da ide gde god hoće onda.
Kinzi leteo za dvesta hiljada ? Pa ako je mogao da igra za milion, što nije igrao ? Što nas voli? Vidim po ovome koliko nas voli. Da je mogao da igra za 201 000, on ne bi igrao ?
Ali ne može. Što kaže Blagoje Paunović:"i ja sam nekada bio alkoholičar,ali više nisam". Tako i ovaj. Nekada igrao za milion, sad igra za 200 000. Odnosno ne igra, nego putuje po Americi, dok se mi tresemo da l ćemo da dobijemo Budućnost.
Šta sad, ja treba da kažem :"jeste ljudi, tako je", iako je to u suprotnosti sa onim što mislim?
 
Последња измена:

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ali sumnjam da ce sujetni Vujosevic pristati na njegov povratak.

Погле' сад овога...



Кинзи нам није био неопходан у овом тренутку. Утакмице сезоне су на Ф4 јадранске лиге а не сада.
Месец дана је довољно за прегледе, терапије и опоравак. Шта ће који курац да се пати у Морачи или у Евролиги где играмо из зајебанције.


А ако му је нога сјебана онда у курац...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Не мора он да заврши медицину да зна да га боли више него што је нормално после 20 година бављења кошарком.
Иначе он да је хтео да одмара одмарао би, а не би за његове услове играо за џабе код нас, он ће баш неког да подмићује.
Игра за Партизан због ЕЛ и улоге коју има, могао је да узме веће паре у екипи која игра слабије такмичење, просто.
Dobro, hajde molim te reci mi o čemu ti misliš da se ovde radi ?
a) Dule zna da je Kinziju noga sjebana, ali ga namerno tera da igra po cenu njegovog zdravlja ?
b)Lekari duduci, nemaju pojma šta je Kinziju, čovek mora na operaciju, a oni na VMA to ne znaju i nesvesno dovode u zabludu sve nas ?
Jedino neki od ova dva odgovora može opravdati Kinzijev potez.
Evo npr. da si ti u nekoj ekipi gde imaš platu 200 000 godišnje. Malo te boli zglob, ali možeš da igraš.
Bi li izjebao te ljude u ovako bitnom momentu, ili bi odradio tih 10 dana još ?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.051
zašto bih verovao Kinziju i američkim lekarima? Je l može Kinzi da ode u Ameriku, nađe nekog svog pajtosa lekara u nekom getu, tutne mu 10 dolara u džep i kaže :"smara me da igram košarku sada, napiši molim te da sam povređen".

Koliko god da ne podnosim Nazi states of America, kao i zatupljenu populaciju (koju pokusavamo da sustignemo sprintom), ne mogu da te ne zapitam: je l' tebi deluje da je to Srbija sa takvim burazerskim i neozbiljnim pristupom svemu? Pogotovu nakon intervjua sa Kinzijem bogocem kosarke, koje si imao prilike da procitas ovde.

Sto se final4 tice, uspeli smo da se plasiramo, a to je najbitnije.

Naravno da je daleko bolje da igramo protiv Cedevite u polufinalu. Pitanje na sajtu je formulisano ,,Koga zelite u 1/2 ABA lige?". Svakako da zelim FMP, vise nego ista bih voleo njihovo satiranje u polufinalu, ako bi to znacilo gasenje tog mutant projekta. Medjutim, kao sto rekoh, daleko je bolje da igramo protiv Cedevite sa nama na tribinama i Duletom kraj terena, da napravimo haos i pritisak, sve i da ih vodi Djekson Fil, sa pomocnicima Popovic Gregom i Tomjanovic Rudijem, a kamoli Dzasmin.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
a) Dule zna da je Kinziju noga sjebana, ali ga namerno tera da igra po cenu njegovog zdravlja ?
b)Lekari duduci, nemaju pojma šta je Kinziju, čovek mora na operaciju, a oni na VMA to ne znaju i nesvesno dovode u zabludu sve nas ?

Преглед у САД ће потврдити ко је био у праву, Дуле или Кинзи.
Јесте он оставио тим на цедилу, али треба имати на уму чињеницу да је играо повређен већ за нас, да је играо по 35+ минута иако се знало да је човек склон повредама(једноставно морао је да игра толико, али то не оправдава Дулета што га је јавно критиковао) и нормално да након свега жели да буде сигуран да му није ништа јер очигледно да има бол.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Moje mišljenje u vezi Kinseya: ako se pokaže da je povreda kritična i čovek se ne vrati treba mu zahvaliti na svemu što je uradio za nas. Odličan je igrač i puno je dao KKP. Ako se pokaže da je sve OK, nadam se da će da se vrati da pomogne u dostizamju ciljeva do kraja, znači prvo obezbediti plasman u Evroligu sledeće godine i drugo osvajanje ABA lige.

Volim Partizan :napred Partizan
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
@jokics
zašto bih verovao Kinziju i američkim lekarima? Je l može Kinzi da ode u Ameriku, nađe nekog svog pajtosa lekara u nekom getu, tutne mu 10 dolara u džep i kaže :"smara me da igram košarku sada, napiši molim te da sam povređen".
Uvek ću više verovati Partizanovcima i našem medicinskom timu nego gospodinu Kinziju.

А обзиром да му се дугује (мање него осталима, али ипак дугује), што он не би фино раскинуо уговор, узео паре и забо неки јачи уговор у слабијем тиму, сад кад је ЕЛ практично готова?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@el mago
malo je pogrešno smatrati da Kinzi sa potrošenošću organizma koja je očigledna može sada da dobija milione. Je l ti misliš da je imao bolju ponudu od naše , pa je došao u BGD jer nas voli i neverovatno smo mu simpatični ?
Преглед у САД ће потврдити ко је био у праву, Дуле или Кинзи.
Јесте он оставио тим на цедилу, али треба имати на уму чињеницу да је играо повређен већ за нас, да је играо по 35+ минута иако се знало да је човек склон повредама(једноставно морао је да игра толико, али то не оправдава Дулета што га је јавно критиковао) и нормално да након свега жели да буде сигуран да му није ништа јер очигледно да има бол.
Zašto bi pregled u SAD uzimali kao apsolutnu istinu ?
Tačno, igrao je povređen protiv FMP-a jesenas. Svaka mu čast na tome.
Igrao je i protiv Cibone u Zagrebu.
I protiv Bajerna, Olimpije....
Svaka čast, atipično ponašanje za stranca u nekom timu.
Ipak, sada otići u Ameriku, suprotno preporuci trenera i lekara...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top