Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ja zaista ne znam sta vise treba da se dogodi pa da izadjemo iz lige usrane zemlje SMRDIJE!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Problem je sto Dule nije Djuric pa da pusti kradju. Udri cigana i kad lezi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo je do sad nezabeležena sprdačina!

Košarka je ovde potpuno nebitna, ne želim ni da je komentarišem.
Prvo onoliko ciganskih navijača da uđe sa 200 karata.
Zatim suđenje, više nego skandalozno.

Partizan sa tribina od strane tzv. grobara ima mizernu podršku.
Oseti se da mnoge vođe čekaju na titulu od 1998.godine.


Ja ovo više neću gledati ni na TV do kraja sezone. Ako se uopšte bude i igralo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
a i ova govna sa arene, jebem im mater obojici. Edin zna kosarku, kako ga nije sramota da ne prokomentarise sramno sudjenje. I vrhunac licemerja, nijednom da kazu kako je Nelson kriv za incident.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
O, koja mržnja prema svakom pripadniku niže rase...Stvarno sam mislio da moja mržnja prema ciganima i ovoj odvratnoj kvazi državi ne može biti veća, ali izgleda da sam se prevario...Jebem mater svakom ciganinu...Kakvo suđenje, kakav kriminal...I posle treba ostati u ovoj kvazi državi?!
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Pa ja drugo od njih nisam ni očekivao. Narkoman sa brojem 20 u ekipi iz Železnika, da se poštuju pravila u av ligi, bio bi suspendovan do kraja serije. Nažalost, znamo da će proći sa nekom blagom kaznom. Našima naklon do poda za sve učinjeno. UDRI DO POBEDE!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ej bre nama igraca koji lezi tuce cigan koji sedi iza reklama! Pa gde to ima i koji klub to dozvoljava? Sve mogu da oprostim, i dugove i marketing koji ne postoji, ali da nam igrace tuku ciganski navijacki kad smo mi domacini!?!?!? Muka mi je od ove kvazidrzave i ovog ludila u suverenom galopu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Не могу сада наћи ону тему о промјени грба СД Партизан, па ћу укратко написати овдје, ако икада избацимо петокраку из грба, онда умјесто ње ставити лик ДУШКА ВУЈОШЕВИЋА!
Вечерас је потврђено све оно на шта је Дуле упозоравао скоро читаву сезону, а поготово задњи говори када је говорио о критеријуму суђења, и да очекује да нико не подлегне разним притисцима.
А први је подлегао онај "најискуснији" и "најбољи" Српски судија :puke
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.676
Boga mi, meni ovo sve više smrdi da se neće završiti i da ćemo pravdu morati da tražimo na evropskom sudu. Neće Vučić (i stariji i mlađi) dozvoliti da Partizan i ove godine bude prvi. Napraviće sranje, mi nećemo imati izbora nego da ne igramo... ...

Nadam se da grešim, ali posle svega što im se desilo u fudbalu, a tek će da im se desi, čisto sumnjam da će dozvoliti da uzmemo 13 uzastopnu titulu.

Nema sta da se doda.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ej bre nama igraca koji lezi tuce cigan koji sedi iza reklama! Pa gde to ima i koji klub to dozvoljava? Sve mogu da oprostim, i dugove i marketing koji ne postoji, ali da nam igrace tuku ciganski navijacki kad smo mi domacini!?!?!? Muka mi je od ove kvazidrzave i ovog ludila u suverenom galopu.


Mislim da je u pitanju Tejić.

Ne treba gubiti pamet, ovo zahteva duboko promišljanje jer više nije pitanje samo sudbine Partizana i toga ko će biti šampion. Ovo je temeljna propast našeg društva, a takvi problemi se ne rešavaju preko kolena. Mi smo možda navikli da živimo u ovom mulju, ali mnogi nisu i to će se tek videti. Ali i o tome kad se završi sezona. Moja želja je da to bude večeras.

I nikada nemojte da zaboravite- NISMO ISTI
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сад је мени јасно зашто је Дуле извео екипу, свјесно су ишли на тучу да би нас окривили. Погледајте реакцију јанеза прије него што је Дуле извео екипу, али Берта није реаговао, нажалост Милутин је насио.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Posle ispravne odluke da se napusti teren, ne razumem logiku vraćanja... pojeli smo govno tim potezom.
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
@Nikola_G Kako mozes da pricas o navijanju a nisi ni bio na utakmici?
Ne znam kako zvuci navijanje na tv-u ali u hali se cigani nisu ni culi.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
576
Reaction score
2.279
481571_kosarka-derbi140614ras-foto-aleksandar-dimitrijevic-41_f.jpg

SRAMOTA, govno malo cigansko
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
fwpast

Upravo stigoh iz Pionira.

Nadam se da sam prisustvovala poslednjoj Partizanovoj utakmici u državnom prvenstvu, ikad odigranoj....

Dule je jedino pogrešio što je vratio ekipu....

Na kraju, halom se orilo: Jebo vas Vučić u dupe :D


Pobednički transparent: Mafijaška pudla, grobarima dudla :)


Nikako, ali NIKAKO ne igrati dalje ovu seriju....

Spiker u sali je rekao da će se utakmica nastaviti kada svi izađu... ako naši pristanu da igraju, i treba da nas jebu..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.061
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Све је ово креација бандита са умилним осмехом под патронатством и заштитом тј. одобрењем државног апарата оличеног у личности пичкоустог психопате.
Циљ оправдава средство. То је формула коју операционализује мафијашки вазал из Железника.Први оперативац за прљаве ствари.Иста она формула коју је у фудбалском првенству спровела Кокезоидна наказа,инсталација пичкоустог бандита и његов човек.

Иступити из лиге ове смрдљиве,јебене усране земље па нек је играју миљеници државног апарата тј. УДБЕ.

Апсолутна интеграција у јадранску лигу,тамо где се неке ствари ипак поштују .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top