Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Od svega ovoga i meni najvise bode oci to da moze jedno cigansko gocno navijacko da udara naseg igraca u utakmici gde smo mi domacini a usput da mu niko ne salomi kicmu.... Ali gde mi zivimo i u kakvim uslovima mi opstajemo pitanje je da li me nesto moze zacuditi.

Znaci ne bi me vise ni zacudilo da zabrane Grobarima da dolaze na utakmice i da igramo samo pred ciganima.. Ne znam kakva su pravila ali ako mozemo da istupimo iz ovog govneta a da igramo ABA ligu onda je to naj potez mamu im *****
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.418
Reaction score
4.499
Treba odigrati, dobiti i iterati ih sve u kurac...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Hoce li se nastavljati ova nazovi,utakmica? Napisase da ce se isprazniti hala pa da ce se nastaviti tekma. A ovo govno malo cigansko iza reklama sto bije Lovernja dok lezi bi voleo da sretnem na ulici. U usta ga jebem zvalava ciganska.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
E sad vi posaljite Bogdana,Tepica,Milutinova u reprezentaciju.Nemoj slucajno da zamolite Lucica,Krstica,Macvana da se ne odazovu na pripreme.Jebem ti i reprezentaciju i savez i sve funkcionere,a pedera nabijem posebno
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Можда не треба коментарисати док се утакмица стварно не заврши, али што се мене тиче ово је вечерас, готово! Поред судијске крађе, и свега виђеног јасно је на шта нас је Дуле упозоравао читаве године, па скидање сакоа итд. Вечерас се срамота наставила. Цигане је требало испразнити када су Ловерња погодили упаљачем или телефоном чиме већ... На терен се после првог изласка нисмо требали ни враћати. А онда је све кулминирало када се буђави нелсон дрзнуо, јер је видео да може, и ударио Милутинова. Судије нису ни погледале ка њему, а камоли нешто више. И што је поред свега тога горе, ако нешто заиста има горе, то је што медији већ поистовећују нас и њих, мајку им јебем. Туча је настала после кошкања Милутинова и нелсона, никако после нелсоновог ударања Милутинова. И што је најгоре поистовећују ово од вечерас, што не кажем да нису ружне сцене, са оним кесама са урином, пљувањем првог тренера Партизана и тако даље од пре неку годину у Железнику.

Па самим тим како је ово готово, као што сам рекао, бар за мене, да онда и ја завршим са овим на начин како само и могу да завршим, а то је, као што рекох и на другој теми, јебање мајке свима, од циганских дебила на терену, трибинама, преко судија до самог врха! Свима до једног се најебем мајке болесне циганске!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ми немамо избора него да пружимо отпор. Ако је песницама, онда је то зато јер ништа друго није ни преостало.
То да се симулира ова наказна лига, тако што ћемо играти затворени у гето, где ће нас успут понижавати, тући и сводити на нижу расу не може да буде.
Превелик је овај клуб да би тек тако стао у њихове планове и одвише је далеко од муља, глиба и задаха који остављају свуда око себе, да би тек тако било могуће испрскати црно - бели дрес тим блатом у које су претворили и овај спорт и ову лигу и ову земљу.
Овде више немамо шта да тражимо.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.967
Reaction score
8.039
Ma kakvo istupanje, pokazimo zube, dobijmo i 13tu za redom, a vucela i ciganija neka crknu.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Prvi put sam napustio neku utakmicu pre kraja ovo je stvarno kriminalno sudjenje, licna Bertansu pre povlacenja ekipe je smehotresna i apsolutno podrzavam da se napusti teren ali, cemu onda ovo vracanje na teren sta se i mi koji kurac ciganisemo hocu kakim necu kakim ako smo napustili teren trebali smo i da se drzimo te odluke.
Tada sam odlucio da izadjem iz hale.
Procitao sam par vasih poruka i shvatio da je bila i neka tuca a i dalje ne znam koji je rezultat i nemam neku zelju da saznam.
Nismo trebali da se vracamo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sta sad cemo da pristanemo da igramo 5 na 4,ovo je sprdnja,jebem im mater cigansku mrtvu
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Izgleda se nastavlja 5 na 3...Cirkus.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
Ako nastavimo i damo legitimitet ovaj sprdnji ne zaslužujemo ništa drugo do da nas jebu i ugase!!!!

Govno smo pojeli u onom Kragujevcu, a ovo je -- reči nemam....
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ako cemo ovako igrati onda nismo nista bolje ni zasluzili, toliko od mene, vise me ovo sranje ne zanima :pop
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Sad iz dvorane..
Ne znam jesam li ikada ovako ogorcen bio..
Svet ne pamti ovakvu kradju , kao sto ove godine dozivljava Sportsko Drustvo Partizan..
Lopovi !!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисмо требали да се враћамо још код оног ПП апарата. Нема ништа ни у томе да их добијамо везаних руку и са ископаним оком. Таква сатисфакција нама није нужна.
Нисмо ми циркузанти да балансирамо на жици, док цигани бесомучно тресу исту не би ли нас сручили доле. Наш посао је кошарка, а ово на њу ни мало не личи.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemojte ovo da gledate ni na TV, nemojte da dajete ni moralnom podrškom legitimitet.

Jede se govna sa napuštanjem terena, pristaje se na pokušaj ubistva našeg igrača, na pražnjenje dvorane, na 5x više cigana od dogovora i sa će da igraju 5 na 3? Terajte se u kurac svi, ja sam završio sa svojim izjavama vezanim za košarku.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.053
Nadam se da nam je ovo poslednja utakmica u ovoj ligi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top