Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ironija je da nas je Asvel pozvao na zahtev Parkera kao velikana a taj Asvel ode u kvalifikacije ami odosmo u q.

Sto se Bogdana tice,bilo je za njega boljih timova i po nas boljih kombinacija(koje daju vecu nadu u ostanak) ali da se ne zavaravamo,sta ce on u ABA ligi i nekom trecerazrednom kupu?

Pirocanac nudi bogastvo,skoro 2 milionceta po sezoni,ne znam koliko je obestecenje.Zeljko nudi manje ali je Zeljko ipak ''nas'' Zeljko....
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vujošević: Neko nas je lepo ogovarao, Dačiću sad piši ULEB

- Očigledno je da je minuli završni turnir Jadranske lige u Beogradu dobro iskorišćen da se gosti fino ugoste, ali i za sastanke sa čelnicima Evrolige i takmičenja na Jadranu. Kao što se i neko pobrinuo da se čelnicima elitnog evropskog nadmetanja plasira potpuna informacija o finansijskom stanju Partizana, koji su uporedili sa onim u Ciboni. To su iste one osobe koje su u dobroj meri provocirale našu klupsku materijalnu situaciju.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Прво да честитам Богдану! :respect

Друго, Арми јел ти то написа да Пешић нуди Богдану 2 милиона евра по сезони?

Што би рекли Подгоричани, јебо си му мајку сад (https://www.youtube.com/watch?v=V3CSuAIrSYY) :D

Мислим, да дефинитивно иде у Турску, за неки милион евра... Јбг ми идемо да се крпимо...


П.С. Како би Мишко могао да затори све наше клубове да га ишта осим пара интересује...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sad kad su Spursi uzeli Dangu‚ kako bi bilo fino da
on i Berta odigraju kod nas narednu sezonu‚ pa
onda zajedno pređu u San Antonio. :cool:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Iako ostaje i Evropi, teško da će Bogdan igrati za Partizan. Razlog je veoma jednostavan!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Uopšte ne sporim ovo što Dule priča, niti me iznenađuje...

Logično je bilo da nas Vesić olajava...

Mene samo interesuje: GDE SU BILI NAŠI IZ KLUBA?!

Zašto naši nisu lobirali?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uopšte ne sporim ovo što Dule priča, niti me iznenađuje...

Logično je bilo da nas Vesić olajava...

Mene samo interesuje: GDE SU BILI NAŠI IZ KLUBA?!

Zašto naši nisu lobirali?

Zato što to spada pod MARKETING, a to nam NIKAD nije bilo bitno.
Pa valjda ova govna iz EL znaju ko je i šta je Partizan!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@el mago

Dobro je Army napisao,samo sto je zaokruzio cifru. Tacan iznos koji Pirocanac nudi Bogdanu po sezoni je 1.800.000 evra.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ne znam samo po cemu je ovo los izbor za Bogdana, da li ste gledali Sanse ove sezone.
Dosta timske igre tu je Dragic, koji igra vanserijski, konkurencija mu je tu kvantitativno, ne toliko kvalitativno. Hornacek je jedan od najboljih nba trenera prosle sezone bio.
Jedino potencijalno lose je sto Finiks ima najjaci free cap space, sto znaci da ce mozda krenuti u neko pecanje za superstarom.
Kontam da su svi kapirali da ce u SA, ali nije Pop jedini trener na svetu, plus su uspeli da se dokopaju Andersona sa UCLA koji i objektivno vise odgovara SA.
Pretpostavljam posto je late 1st round, sto znaci da mu je limitiran ugovor, da ovo znaci neka Turska i solidan kes za obestecenje, sto je za njega mozda i najbolje, pretpostavljam da je to neki Fener ili Efes, mozda pre Fener.


Verovatno im ide Bledso, Dragic mozda one tamo sezone...imaju Gudvina, i Enisa sa ovog drafta (TJ Voren je krilo pa ga ne racunam), tako da je to sa BB lepa mlada potentna bekovska linija ali sto kazes imaju prostora tako da ce mozda da jure neka imena i zato treba sacekati da se vidi kakve planove imaju sa BB ali mislim da su Sansi dobra ekipa za njega (i ovako ih gotivim, a ove sezone su bili najgotivnija ekipa u NBA)...ok, svi su ocekivali Sparse, Greg, evropljani, sistem, ali tamo je samo Parker mogao da tapka loptu, kako bi se BB tu snasao :D mada bi kosarkaskim iq-om odgovarao
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Pa da... a marketinški i na svaki drugi način je za nas trebalo da se založi onaj što ide u rupu na proslavu njihove titule jel' da?

A Dule traži krticu u klubu i postaje paranoičan, s potpunim pravo..

A ne krticu, nego ŠTAKORA ima pred nosem!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@el mago

Dobro je Army napisao,samo sto je zaokruzio cifru. Tacan iznos koji Pirocanac nudi Bogdanu po sezoni je 1.800.000 evra.

To je Blic napisao, tako da to treba uzeti sa debelom rezervom. Iskreno mislim da nema sanse da mu bilo ko ponudi preko milion po sezoni (za prvu sezonu) i to je mnogo za prvi ugovor.
Ali isto tako mislim da bi mu Pesic bio najbolja opcija uz Ivkovica, Zeljko nikako...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Mene samo interesuje: GDE SU BILI NAŠI IZ KLUBA?!

Zašto naši nisu lobirali?


pa kad je Djordi bio ovde, i bio na sastanku sa onim Nikodijevicem sto je predsednik skupstine grada ili stavec, upada PSD u sred sastanka, svi pomislili da je dosao zbog Djordija a on se ni ne obazire na Spanca vec se izvinjava ovom klincu sto ga je Dule vredjao na derbiju.
mada on je Djordija odavno izvredjao (tj posle F4) pa ovaj rekao da KKP nikad nece dobiti licencu dok je on na celu. (bar sam ja takav info dobio, ne mogu da tvrdim da je tacan, nisam insajder :D)


samo sto za ovakvo funkcionisanje kluba i kolaps krivim i Duleta, al on bar na terenu radi i predstavlja prednost kluba jer cini i pravi igrace boljima. jedino mi nije jasno ako se PSD povukao sto je pokazivao svojim ponasanjem, sto se i dalje tu nesto cima i predstavlja jednu od struja u klubu.


Ali isto tako mislim da bi mu Pesic bio najbolja opcija uz Ivkovica, Zeljko nikako...

al je Zeljko u prednosti zbog Raskovica...al se slazem, da bi mu ja sad pre savetovao Karija nego Zoca...a koliko cuh Kari nudi odlicne novce i klubu (mada to je pre drafta)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vrlo verovatno se uvodi Playoff u ABA ligi.
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
ABA liga je Evroliga u malom. Puštaju unutra samo finansijski stabilne klubove ( umjetne klubove bez navijača i istorije ) da bi njih par u bordu imalo od čega lepo da živi. Jebe se njih za interese klubova koji su unutra što su pokazali i sada u Barseloni. Po svim pravilima ABA liga ima dva izravna učesnika u Evroligi i jednoga u kvalifikacijama, dakle 2+1 a ne 2+0 kako je sada. Treba tražiti promene u ligi. Žalosno je da sudbina našeg Partizana ovisi o nekakvoj privatnoj ligi koja se igra zbog sitnih intereasa petorice ljudi i dvadesetak sudija koji je sude
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Тај плејофф не зна колико би за нас био добар. Ми смо у Ф4 улазили са 3. па и са 4. позиције. Што би аутоматски могло да значи мање шансе, него када се игра на једну лопту. А поготову сада када цигани имају буџет малтене колико и цела Србија, и Цедевита која ће се озбиљно спремити за ЕЛ, уз буџет који је за нас појам!

Ми и сада имамо 2+1, послали смо дебитанта ако сам добро разумео у ЕЛ!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ovih dana se u Turskoj igra turnir U20 reprezentacija "Turgut Atakol".
Danas je u pobjedi Francuske nad Rusijom 72:57 Boris Dallo imao 18 poena‚ 3 skoka i 5 asistencija. :clap
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Тај плејофф не зна колико би за нас био добар. Ми смо у Ф4 улазили са 3. па и са 4. позиције. Што би аутоматски могло да значи мање шансе, него када се игра на једну лопту. А поготову сада када цигани имају буџет малтене колико и цела Србија, и Цедевита која ће се озбиљно спремити за ЕЛ, уз буџет који је за нас појам!
Ako se igra na tri dobijene nama to odgovara... Mi uvek igramo sa mladim igračima i prednost je više utakmica u malo dana.

Sem toga, lepo je neko onomad napisao... U Playoffu je i Dule na klupi jako bitan faktor.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Dok ne crkne onaj metuzalem stanković nemamo čemu da se nadamo u Evropi. Ma šta bio razlog naše "eliminacije" iz Evrope, on je jedan od njih.
Taj i kad umire ima da ostavi u amanet da nas "ubijaju" još ko zna koliko godina, mamu mu jebem onu genetski pokvarenu, cigansku, hudfajsku.

Crko da Bog da danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top