Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Мислим да грешиш. Бора Станковић има утицај у ФИБА, где је доживотни почасни председник, овде је у питању УЛЕБ, приватна фирма каталонског циганина, који се за време фајнал фора аба лиге водао са Гораном Весићем. Одатле му подаци о нашем пословању. Управа нам је бушна ко швајцарски сир. Информације цуре на све стране. Друго Бора има 90 година, питање је да ли може да утиче сам на себе, камо ли на неког другог.

A koliko godina je imao onda kad je sa Radovicem hudfajem, uspeo da nam takodje skrati ucesce u Evroligi, i da li je i tada Evroliga bila pod patronatom FIBE ili ULEBA? Sve je bilo isto naravno.
Kad je mogao tad da ima uticaj, zasto ne bi imao i sad? Pa on nas otvoreno mrzi, sto je dokazao bezbroj puta.
Znas i sam kakva je bila reakcija Duleta na sva ta desavanja tada, i sta se sve desavalo posle, a i sve do dan danas. Ne ostavljaju nas na miru konstantno.
Ja njima, genetski bolesnim ciganskim hudfajima ne verujem nikad, i nista, pogotovo kad onako posenile, ali svejedno se mnogo dobro sete svega sto bi stetilo "Partizanu" i to realizuju. Banda je to.
Ima puno razloga za ovo sto se desilo, i u pravu si ovo oko uprave, ali to nije jedini razlog veruj mi.
Ako bi se ja pitao za procenu, bilo bi to osamdeset dvadeset.
Kad god se nesto lose desi nasem "Partizanu", makar promil udela u tome imaju i hudfajski GMO - genetski modifikovan olos. Pozdrav.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bertans 200K!?
Sta ste vi ocekivali za igraca koji je 10 meseci bio van parketa i objektivno odigrao lose posle povrede.
Nije realno uzeti za njega neke ozbiljne pare ako ga SA ne odvede u NBA.
Prvo, ako ga oni ne odvedu, to je prvi alarm da nesto tu ne stima jer kad od tebe odustane NBA ekipa cena odmah pada.
Drugo, neki tamo generalni menadzer kada gleda kako je Bertans igrao, on uzme utakmice protiv fmp-a konstatuje da je svih 6 odigrao lose, neke i katastrofalno, uzme utakmicu protiv Cedevite i vidi da je odigrao lose i onda donosi odluku koliko vredi. To sto je dao Crnokosi i onim gurovicevicm nesretnicima 20p to njih nista ne zanima.
Ziv primer je Bogdan. Od kasne druge runde, doleteo do kasne prve, sve zahvaljujuci plej ofu.
Na kraju ocekujem da se ta ponuda pojaca malo i da se uzme koji evro vise, ali neke basnoslovne sume ne ocekujte.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ma i tih 200k je puno s obzirom koliko mu para dugujemo i da ima jos 1 godinu ugovora ...zaboravljate da svi igraci imaju pravo da raskinu ugovor i da ne uzmemo ni evro od bilo koga ...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.984
Reaction score
25.991
Локација
ante portas
Ti igraci su nas maksimalno ispostovali i red je da sad mi njih ispostujemo,a i ne verujem da imamo nekog velikog prostora za manevar povodom toga.Kao sto rece Talicni,duguje im se,i red je da im ne "otezavamo" stvar i da ne uslovljavamo mnogo.
Ispeglamo stvar sa Bertom,i zakrpimo neke dugove gde curi od toga.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.799

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja samo hocu da vidim to resetovanje( bez Duletovog dobrovoljnog povlacenja) pa mogu da kazem da sam video sve u zivotu.

Sansa da PSD ,,resetuje" Duleta je ekvivalentna tome da se sprema razanj u sred Teherana. Ima valjda taj Danilović makar malo mozga ili hoće da nam se klub stvarno raspadne. Ako neko treba da bude resetovan to je on. Bice tako i nikako drugačije ili KKP neće ni biti!

Predsednik nam je u poslednje vreme u fazonu "Ako ne možeš protiv njega, pridruži mu se"...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Онда нека следи пример буразера и нека му се придружи а Дулету нека препусти Партизан (званично).
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Todorić: Neće nas niko da ponižava

Mnogo toga zavisi ko će u budućnosti voditi Superligu odnosno da li će se vratiti pod kapu Saveza. Nikad više kao u finišu sezone. Plej-of ABA lige pravi izbor, kaže Dragan Todorić

sp%20tosaa_620x0.jpg


Zavesa je spuštena na sezonu, ali pravog odmora u Humskoj nema. Tek može da usledi veliko spremanje igračkog kadra, a odlazak doskorašnjeg kapitena Žofrija Lovernja neće sigurno biti primer „usamljene laste”. Odnosno, pitanje je koliko će uopšte Partizan ambiciozno „kockati” sastav u uslovima hroničnog krpljenja finansijskih rupa, latentnog straha od blokade klupskog računa, a u susret sezoni igranja „samo” u Evrokupu. A šta će se tek dešavati sa sponzorskim „pulom”, koji je, iz sezone u sezonu, sve teže popuniti.

U senci igračkih odlazaka-dolazaka, upravu crno-belih, pre desetak julskih dana, kakvog, takvog odmora, očekuji dve, domaća i jadranska bitka u foteljama, ali bez ništa manjeg uticaja na klupsku budućnost. Pored sutrašnje, tako pompezno najavljivane, Skupštine KSS, 1. jula u Ljubljani zaseda i telo istog naziva, ali jadranskog preduzeća „Sidro”. Na sastanku najvišeg tela nacionalnog Saveza, jedna od značajnih tema bi trebalo da bude vraćanje domaćeg elitnog takmičenja pod nadzor KSS (kao nekada), dok regionalno „društvance” može da raspravlja o promeni sistema takmičenja već u sezoni 2014/15. Uostalom, priča o plej-ofu umesto fajnal-fora ABA lige, čije posledice je upravo osetio najtrofejniji regionalni klub proletos u Areni, manje, više su bile aktuelne poslednjih sezona.

- Nevezano od našeg polufinalnog poraza, s obzirom da smo toliko puta i dobijali, uvek bi podigli ruku za sistem doigravanja jer je u sportskom smislu mnogo pravedniji od formata završnih turnira-na prvu loptu će sportski direktor crno-belih Dragan Todorić.

Eventualno uvođenje plej-ofa ABA lige, čak i u formi dva stepena (polufinale, finale) drastično ugrožava i ovako natrpan kalendar takmičenja, u kombinaciji sa domaćim elitnim delom sa čak 14. kola bez „dodatka” doigravanja.

- Prvo bi sačekali da vidimo domaći rasplet odnosno da li će takmičenje u budućnosti voditi Savez. Ono što se dešavalo u finišu ove sezone, krajnje je nedopustivo i već smo javno izneli stav da ćemo dobro razmisliti koje ćemo korake povući ako se ništa ne promeni na bolje. Partizan nikome neće da služi za iživljavanje. Ako smo doživeli ovakvu sudbinu u Evroligi, posle nedodeljivanja vajld karte za kvalifikacije, barem u Srbiji nećemo dozvoliti da nas neko ponižava. Spremili smo „paket” predloga za predstojeću Skupštinu KSS, ali ne bih unapred o tome pričao. Jedno je sigurno, nećemo sedeti skrštenih ruku dok ostali „rade”-poručio je Todorić.

( Novosti )
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Што се тиче притисака од стране менаџера да се прода Богдан (или било који други играч):

- ми смо ту битку унапред изгубили.

Клуб није способан ни за шта што се не ради на терену.


Једноставно, финансијски и организационо ми смо одавно у каналу.
Ако неки менаџер жели да одведе неког нашег играча, нема шансе да га спречимо.

Мора доћи до позитивних промена у клубу, иначе нам прети амбис.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Je l' upoznat neko sa partijama Daloa na onom internacionalnom prvenstvu "Turgut Atakol"? Pokušavao sam da nađem statistiku na netu, ali neuspešno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Прве две одличан, трећу против нас лош.
Не знам напамет али мислим да је што се тиче поена 14, 18, 3.
Проблем је што не игра баш плеја игра и двојку, а видео сам га против нас да је играо и тројку.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Neki nezvanični portali javljaju da se pregovara sa Fenerom oko cene za Bogdana. Turski portali.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nemamo izbora nego da ga prodamo. Ne možemo da čekamo NBA. Krato i jasno!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako legne "milionće"... Šta da radimo!?

Duleta bi bez Bogdana ili sa njim svakako čekao novi sizifovski posao.

Samo me strah da ne postoji neka klauzula o fiksnom obeštećenju i da ga Turci vode manje para od onoga koliko vredi.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da je najbolje i za Partizan i za Bogdana da on ode ovog ljeta.
Smatram da bi trebali probati zadržati Pavlovića i Milosavljevića.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Последња измена од уредника:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako ne ostane ni Pavlović, a Gagi će otići do zime sigurno, Leo pitanje da li će početi sezonu sa Partizanom, ko će nama da igra?

Bogdan je nezamenljiv, ne postoji igrač na planeti kog (mi) možemo dovesti, a da može njega da zameni.
Neigranje EL će nas mnogo sjebati. Igrači su dolazili da bi igrali EL, sad više nema ni toga. Para nije ni bilo.

Od pojačanja tipa Dangubić nema ništa. On prelazi ili u FMP ili ide u Španiju (Laboral i još neki zainteresovani...)
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Jos neki igraci idu kako cujem, ali to je sve jer nemamo kinte, i na zalost prinudjeni smo da ovo odradimo sada. Pritiskaju nas iz BAT-a , duguje se bivsim igracima (pa cak i Klobucaru?!?!?!?) tako da je to iznudjeno resenje.

Bogdanu sve najbolje u nastavku karijere, od srca!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top