Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ja mislim da nam je najpotrebnija četvorka. Jer tu imamo samo Žofrija, koji em ne može sve sam tokom cele sezone, em će verovatno na kraju iste da nas napusti. Slažem se da bi nam dobro došao još jedan igrač na 2, 3 ali tu imamo već 3 odlična igrača Gagi, Bogdan i Kinsi, tako da bi mogao i neki mlađi da uči pored njih, koji bi rasturao za 2 sezone.

nama treba lazna 4, 4/3,3/4, kao sto vec rekose, neko ko ce da cepa trojke mesto Berte. od ovih sto su na probi nema niko, ne blizu nego....Zlo ili Bezbradica mogu da budu u timu umesto Djekica ako zatreba da se skace, bije.
Isto tako Malesevic ili Andric na mesto Cakara, pa po neki minut, rola, minijatura kad zatreba ako sve drugo stane.

mi smo prosle sezone imali 2 i 3 izuzetno popunjene, tako da mora dobar parnjak Kinsiju da se nadje.
mozda su meni zbog Luce i Berte porasli apetiti pa tako gledam ove s probe, mozda bi bili bolji neki da su tu prvotimci pa da budu deo sistema, mada to je to sto rekoh u izvestaju (mozda jedino gresim za Zloa, posto nije ni napadao da bih ga ocenio).

da KKP2 nije ugasen ja bih potpisao njih 2,3 pa nek cele godine rilju na treningu, mozda neko procveta, i onako bolje od nas tesko da ce naci, a moze da im znaci dosta za dalje.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Ja mislim da treba da potpisemo Malesevica kao back-up na poziciji 3. Momak bi mogao da daje po nekoliko trojki na utakmici ( njegovo najjace oruzje koliko sam razumeo) i na neki nacin bi mogao da zakljuca tu poziciju sa Kinsijem bar do decembra dok se ne vrati Berta.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Hvala brate!!! Konacno neko da mi odgovori!
Cudi me da nema ovo na sajtu? Nigde nisam nasao ovu uplatnicu..
:ziveli

Nema na čemu.
Slabo pratiš fabulu :D Bilo je na forumu, naslovnoj strani Partizan.net-a, a ima i na zvaničnom sajtu doduše ne u ovakvoj formi.


http://www.kkpartizan.rs/online/postanite_prijatelj.htm Skroz dole piše.

Mole se JTB i Spejsi da proguraju ove 2 uplatnice ako mogu da se objave u najvećim Partizanovim/grobarskim grupama na fb-u.

klub-prijatelja-clanstvo.jpg


Za inostranstvo, devizni račun!

Instrukcije-za-placanje-iz-inostranstva.jpg

Opet se ložite na tviter traceve.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Moje mišljenje je da bi taj "Klub prijatelja" trebalo ugasiti, konkretnije da postane ono što je trebao od prvog dana "Klub članova".

Dakle, KKP treba da ima svoje verne članove koji bi se sortirali u 4 grupe, ko koliko može.

- Platinum, 1000+ Evra godišnje
- Zlatni, 100 Evra godišnje
- Srebrni 50 Evra godišnje
- Bronzani 20 evra godišnje

Zauzvrat dobijaju člansku kartu i povlašćenje, ali ne i sniženje cene, za sezonske i obične ulaznice.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ako Vasara dodje to je to,protivnici ne bi ni morali da pokusavaju da nam se suprostave :D

Gazda i sam znas da smo operisani od marketinga tako da od tog tvog sortiranja nema nista,to svi znamo.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Bude li taj neki "4 na 3" (par imena su tu već "na lageru") došao - sigurno nećemo ostati u rosteru sa svih četiri igrača na "petici". Nikako. Pogotovo ne ako se zna (a zna se, videli smo to već) da Žo itekako ume da se "sakrije" dole kao "lažnjak".

Postoje li sanse da se i neko od ovih sa lagera pojavi na turneji u Spaniji ?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jos jedan zanimljiv intervju sa Lovernjom
http://www.mondo.rs/a614115/Sport/Kosarka/Lovernj-za-MONDO-Dovescu-NBA-trikolore-na-derbi.html

Meni najinteresantniji je ovaj deo
Da li se sa nekim čuo tokom Eurobasketa? Na primer, sa saigračem Bogdanom Bogdanovićem?
"U kontaktu smo. Nisam ih video od utorka, ali viđaću ih tokom nedelje, sigurno".
Pričate o košarci?
"Da, pričamo o mnogo stvari, o Partizanu, novoj sezoni... Trebalo bi da dovedemo novog igrača i to je odlično. Verujem da ćemo napraviti veoma jak tim sledeće sezone u Partizanu", skrenuo je Francuz razgovor ka svojoj podjednako dragoj temi - klubu iz Humske.
Hmm... jel ovo Zofri slucajno otkrio neku tajnu? :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
MVP racunaj ucinjeno, sve za nas KKP...

iskreno bas sam iznenadjen ovolikom brojkom za samo nedelju dana.. mislio sam da klubu mozemo da pomognemo max 50 000- 100 000 do kraja sezone, ali bude li se ovako nastavilo ne sumnjam da ce cifre biti vece..
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Sjajne vesti iz KKP-a standardno!
Samo da dam mali podsetnik vazecih poreskih propisa i upozorim braću Grobare:
- Na svaki iznos pojedinačne donacije od preko 9.000,00 rsd se plaća porez.
- U toku godine jedan uplatioc ne sme uplatiti veći iznos od ovog, ( naravno da sme , ali ce nas KK platiti porez)

Naravno bilo bi sjajno kada bi svi mogli da uplate po 9000,00 + rsd.
Ovo je više savet za neke od Grobara , dubljeg džepa , da ako uplaćuju više od gore pomenutog isnosa da to urade sa drugog imena uplatioca;)

Ionako su nam vec natovarili veliki balast na ledja ( poreska upravaa ) , pa da ne bacamo pare od donacija uzalud , ako vec ne moramo!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Neko je pitao pre par dana oko dresova, da li će biti isti dizajn kao prošle sezone...Neće biti isti dizajn. Pruge na novim dresovima će ovaj put biti horizontalne, a ne vertikalne...Inače ista kombinacija - crna i siva traka na belom dresu, odnosno bela i siva traka na crnom dresu.

Ma dobro ajde nije bitno toliko kakvi ce dresovi biti nego daj da nam ture one tri zvezdice iznad grba , ne odustaj od toga ! :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Novinar koji je objavio tu vest se ili žuri da prvi dođe do senzacije, ili je glup i krajnje nedobronameran jer je tajming prilično loš, u sred prvenstva i nakon Dudine priče o uticajima menadžera...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
www.kkpartizan.rs

Prvih million dinara Kluba prijatelja 12.09.2013.

1357.jpg


Klub prijatelja KK Partizan oformljen je još 2010. godine, da bi na specifičan način okupio ljude koji su želeli da pored nesebične podrške i na taj način pomognu svom klubu.

U ovom trenutku prijatelji kluba su ukupno donirali preko 1 000 000 dinara.

Trenutak kada je račun kluba bio blokiran od 14. juna pa sve do danas uplaćeno je, kako online tako i uplatnicama, na račun kluba preko 434 000 dinara. Suma od oko 605 000 dinara je sakupljena od 2010. godine uključujući i uplate koje su dolazile tokom maja i prve polovine juna meseca ove godine.

Lista svih članova Kluba prijatelja se ažurira automatski, kada su u pitanju online uplate. Donacije koje svakodnevno dobijamo od naših vernih navijača na dinarski i na devizni račun kluba naknadno se dodaju, dva ili tri dana od uplate.

Svi koji žele da i na ovaj način podrže svoj klub mogu to učiniti na sledeće načine:

Dinarski račun: Košarkaski klub Partizan, Br. Računa: 145-4941-90, MARFIN BANK A.D

Devizni račun: Košarkaski klub Partizan, MARFIN BANK A.D
IBAN CODE: RS 35145007080000078385, SWIFT CODE / BIC CODE: LIKIRSBGXXX

Klub prijatelja KK Partizan

Svakodnevno dobijamo mailove podrške, koja nam znači i ne samo sa materijalne strane, već i zbog načina na koji ljudi koji vole Partizan žele da mu pomognu podržavajući ovu akciju, želimo svima još jednom da se zahvalimo.

Zajedno mi i jesmo jedan tim!

------------------------------------------------------------

www.kkpartizan.rs
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Svakodnevno dobijamo mailove podrške, koja nam znači i ne samo sa materijalne strane, već i zbog načina na koji ljudi koji vole Partizan žele da mu pomognu podržavajući ovu akciju, želimo svima još jednom da se zahvalimo.

Zajedno mi i jesmo jedan tim!

nesto mi toplo oko srca :D
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Ovo sto mi navijaci i KK Partizan imamo i sto raste iz dana u dana nema niko i nikakve pare ne mogu da kupe.Ljubav do neba i ponos do Marsa.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milion dostignut sinoć oko 21h...Trenutno, nepunih 20 časova kasnije, već je 87.005 RSD preko miliončeta...ne računajući moguće uplate od sinoć preko uplatnica...to je bez PDV-a 72.500 RSD (čista zarada), a to je opet u devizama oko 630 EUR...za nepunih 20 časova...samo "gruvajte" i ubuduće, svaki dinar će se upotrebiti u svrhu "pravljenja" novih radosti za sve nas koji volimo Instituciju...:šal

EDIT:
Evo sad i na TV-u, u sportskom delu dnevnika "B92", prilog o "Klubu prijatelja"...Šaran priča sa Šilobadom...ovo je FENOMENALNA stvar za publicitet cele akcije, samo tako...
 
Последња измена:

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
samo neka novi dresovi kappe budu drugacijeg materijala, ljudi ne zelim da gledam onu plastiku na njima koja se lepi za tela dok su jos na zagrevanju. Zna se od kojih materijala treba da bude kosarkaski dres
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kinsi: Navijači Partizana izvlače najbolje iz igrača

Kinsi je sa Partizanom potpisao ugovor na godinu dana, a nosiće dres sa brojem 21.

To jeste moj datum rođenja, ali iz drugog razloga sam odabrao broj 21. To je bio broj mog dresa u srednjoj školi i mnogo uspomena me vezuje za njega. Moj deda je proveo mnogo vremena sa mnom na terenu, učio me košarci, kako na igralištu, tako i na terenu kasnije. Pre dve godine on je doživeo moždani udar i od tada nije u prilici da mi kaže šta misli o mojoj igri. Želim 21 ponovo, jer njega nikada neću zaboraviti i broj je posvećen njemu– objasnio je Kinsi.
Poslednja dvojica (Marinkovića ne računam) koja su nosili naš dres sa br. 21 su imali lepe i uspešne sezone kod nas... Neka se tradicija nastavi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top