Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Srecno nasim momcima danas ,jedva cekam utakmicu ,necu nista da prognoziram da ne izmalerisem ,ali imam neki lep osecaj da ce Vesterman i Kinzi da ubiju .
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Onaj osecaj kad sedis ko na iglama na poslu, a secas se studentskih dana, kada si od devet ujutro cirkao po klupama i parkovima i cekao utakmicu!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Večeras pamet u glavu. Kako momci na parketu, tako i mi na tribinama.
Pobeda je moranje isto tako i primerno navijanje je moranje. Ruke i glas ali bez upaljača i kovanica.

Večeras ludi Dragan i TK kidaju...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
izvinjavam se za off, posto nemam puno vremena, odmah pisem ovdje, imam 2 karte viska, pa ko je zainteresovan da ih kupi po cijeni, neka mi se javi na pp. \\prebacaite u odgovarajucu temu, jos jednom se izvinjavam za off
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
puno smo se sinic nasladjivali cigojnerskoj bruki... ipak vreme je da sve svoje misli i 100% svoje paznje i energije usmerimo ka parketu u Pioniru. Oni koji idu da cuvaju grlo za veceras, nemoj da sam cuo da pijete gazirano danas!@!! :)) a mi koji cemo biti prikovani uz televizore i monitore da prezivimo nekako neizvesnost do veceras.. ocekujem puno veveras od kapitena koji MORA da nosi ekipu, i od Kinsija koji izgleda ume da podivlja kada igra pred ludacima na tribinama! uz jos jednog raspolozenog sa poenima (Leo npr) imamo cemu da se nadamo. odbrana sigurno nece izostati! aj srecno!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
We are EUROPIAN BASKETBALL INSTITUTION PARTIZAN-Belgrade.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
kakvo je ovo zatišje .... pred buru ...

Niko nit' žubori nit' romori .....

Kao da se čeka nešto (pobeda) pa da forum eksplodira :wink:
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Au kakav pakao će da bude večeras u Pioniru. Žao mi je ljudi koji neće imati šansu da osete to.

Idemo do pobede!!!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ovakvu tremu nisma imao ni kada sam prijemni za fakultet polagao, sunce ti cepa neki adrenalin....

Veceras i mi na tribini i Vi na terenu moramo dati i poslednji atom snage, biti stalozeni i pamtni ...

Veceras igramo zajdeno svi kao jedan, veceras se u hali ocekuje 9500 ludih navijaca koji bodre svoj tim i daju mu snagu da istraje do pobede...

Vecears od 19h do 22H na svetu postoji samo jedno mesto ....

KK Partizan i Pionir droga koja ne prestaje da radi!!!...roditelji kazu postao sam narkoman....

IDEMOOOOOOO!!!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
pa verovatno dzukele iz telekoma

Pa nek im daju one na tribinama sa nama, ako je moguce tamo gdje je najveca guzva :D.

Oni koji idu da cuvaju grlo za veceras, nemoj da sam cuo da pijete gazirano danas!@!! :))

Nikako da to napisem. Za sve one koji navijaju par savjeta (rekla mi dirigentica :)). Prvo, cutanje prije i poslije utakmice (kad to prilike dozvoljavaju). Pozeljno malo raspjevavanje. U toku dok su male pauze, na poluvremenu i poslije utakmice jesti suve sljive.

P. S. Nadam se da necemo veceras biti svadbarski raspolozeni. Mora atmosfera biti kao da igramo protiv nekog giganta. NE UBACUJTE NISTA U TEREN!
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Verujem da ce Pionir biti krcat i da ce momci imati odlicnu podrsku ! Srecno crno beli veceras pa da slavimo prvu pobedu u EL ove sezone !
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Samo hrabro na parketu ,samo jako na tribini!
Da ih uništimo,urnišemo ,upakujemo u kesu Miše Tumbasa!
Ajde!
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Vec je skoro pun. Bice i koreografije da ce se "nebo zamracti" od seckanih novina, konfeta.
Nadam se pobedi, i svim srcem zelim da sve prodje kako treba i da mi slavimo.
:napred Partizan Neka je sa srecom otvaranje sezone u Pioniru, i da bude bericetna.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
nisam odavno video ds su grobari napaljeniji... bice ludilo...pionir skoro pun a tekma tek za 40 minuta
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Srecno momci,ne uspeh da odem,ali mi nije zao.

Nego,jel jos neko tripovao da je Nantere iz Nanta a ne iz Pariza kao ja ?

Ovo mnogo znaci u revansu,drugacije bi mnogo bilo da se radi o ekipi iz Nanta.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo Institucijo, tako se igra i bori za klub!!! Kakva odbrana, za udzbenike!!! +30 protiv direktnog konkurenta za top 16!!

IDEMOOO!!

I tribine su ''pokidale'' veceras, tako se bodri i navija za klub. Svima bravo, bravo bravooo!

p.s

Kako se komentator Srki ugojio :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top