Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
sta reci a ne pokvariti ovaj momenat, bravo Dule, bravo momci, bravo GROBARI, idemo dalje, Gagula brat naklon do poda
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.443
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma tako je bre, kidaj!
kakva odbrana, strasna!
Odlicno smo se kretali, odlicno zatvarali reket, branili pik. Centri su odlicno iskakali bekovima Nantera i zatvarali eventualan dodavanja unutra, odigravali takodje i dobre povratne lopte nasoj spoljnoj liniji.
Nadskakali smo ih u potpunosti, narocito Zofri koji ih je imao "hiljadu".
Uz takvu odbranu i veoma dobar procenat suta i za dva i za tri kao i uz fanaticnu borbenost ovakva pobeda nije mogla da izostane!
Bogdan vrlo motivisan i pruzio dobru partiju. A sta tek reci za dragana...legenda!

Svaka cast svima. Ostvarena je "dupla pobeda" jer nema teorije da u Francuskoj nanter prebaci ovih nasih +30. Veliki korak u otpisivanju jednog konkurenta za plasman u top 16!

Sad Skopje, da zaokruzimo ovaj period vaznih utakmica sa 3 pobede!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Slušajući prenos na radiju u kolima,prolazeći kroz našu divnu deliblatsku pečaru, budući terning kamp FK Partizana stekao sam utisak da smo jebeali kevu u odbrani, a da je brat Gagi pokidao u napadu ;) Samo napred, pazi valjak gazi
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
najpre, jel bilo upaljaca?

drugo, hvala publici koja me je poslusala i nije pila gazirano, za malo da mi se pocepaju zvucnici :D

trece, sa ovakvom odbranom kao veceras, ne bi nas dobila NI JEDNA ekipa u Evropi..

cetvrto, hocemo li moci da ponovimo bas ovakvu igru u Ukrajni? to je sada pitanje svih pitanja

i za kraj, nije bas najpametnije uci sada u neku ne znam kakvu euforiju, da se ne ciganisemo, ostanimo na zemlji pa u sledecu utakmicu uci kao da se ova veceras nije ni igrala!

I za kraj, smatram da je ovo jedna od nasih najboljih Euroligaskih utakmica u zadnjih par godina.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Koliko nam je večeras hvalio samo Berta,mislim da bi sa njegovim poenima ušli mirnije u završnicu,tesno smo ih dobili,ali pobedi se u zube ne gleda.Šalu na stranu,SJAJNO nama šta,ali stvarno mi se krv sledila kada sam na +30 pomislio na Bertansa:eek:!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ovo je bilo sjajno, ništa drugo ne mogu da kažem
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Moze li bolje ? Maestralna utakmica, perfektna ! Sunce ti poljubim pa u aba ligi ne napravimo vecu razliku od +20 , a u evroligi dobiti bilo koju ekipu sa +30 je neverovatno :respect Srce mi je puno ! Momci su kidali svih 40 minuta bez stajanja, sjajna atmosfera :clap Jedino sto me brine jeste intezitet utakmica i preteski rasporedi, vec sutra se putuje u nedelju tesko gostovanje, a videli smo kako Gagica vataju grcevi plasim se koliko i ostali mogu da izdrze ovim tempom. Steta sto je vec naredna utakmica jos jedna od onih koje moramo da dobijemo ali nadam se da cemo uspeti ako dobijemo ukrajince na velikom smo putu ka top16 ! Protiv nantera u gostima ce sigurno biti mnogo teze, ipak je domaci teren doneo veliku prevagu ! Treba bas da ti ne bude dan pa da ne dobijes u ovakvoj atmosferi ! Jos jednom sve cestitke , ovo je bilo nestvarno ! KAPITEN, KINZI, BOGDANOVIC :respect
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
svaka cast institucijo! samo melji, gazi!!


ovo zaista djeluje impresivno. hvala ti crno bela ljubavi! :pfc:

Lovernj "Srbin"

Kada je sredinom treće deonice promašio koš Nantera, Partizanov francuski reprezentativac i osvajač zlata na Eurobasketu, Žofri Lovernj, psovao je nekoliko sekundi - i to na srpskom. :respect
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
:respect:respect:respect:respect Dragan VELIKI Milosavljević!

Odbrana čitave ekipe i pristup igri i naravno navijači i nema zime za nas:)
Hvala ti što postojiš institucijo košarke!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Haha cigani se opet tese kako su oni u pripremnom periodu bili njih isto 30+ jaoj majko pa oni ne prave razliku izmedju pripremnih i evrolige ... Nego da ne kvarim temu sa njima, moram da pohvalim to sto nam se prednost ovoga puta nije istopila kao u aba ligi vec smo je podizali iz minuta u minut :clap U drugoj cetvrtini samo 7 primljenih poena, a u cetvrtoj samo 5 :respect
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Dragan i Bogdan pokidali u napadu veceras, a cela ekipa u odbrani. Francuzi se potpuno pogubili, posto verovatno nikad nisu igrali protiv takve dinamit-odbrane :D Zabrinjava samo kratak roster i velike minutaze nekih igraca, ne znam kako mozemo sa ovako kratkom klupom izdrzati ovaj paklen ritam :confused
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
П Е Р Ф Е К Т Н О !!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
koje pisanje.. au.. sin dragan zeljan krvi.. sezona moze da pocne :D bravo !! !! !!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top