Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мусли, Кинзи морају да ломе. Ваљало би и да се Лео шутерски врати.

Може Кинзи рођак за обојицу :respect
Али јако тешко без Муслија, свака партија без њега ће нам бити паћење.
Ово је одличан почетак и одлично смо прегурали ово гостовање.
Вратиће нам се још оних пораза од 1 разлике.
Ал не могу да верујем шта је Богдан промашио :pop
Ако хоће у нба да иде а да се ослања само на шут за 3, може да се поздрави с том идејом, онакву завршницу играч његовог талента и физикалија не сме да има... Милосав оно не би промашио из 10 покушаја.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
jbt, kakva utakmica, kako su svi napaljeni protiv INSTITUCIJE. Svi zele da nam skinu skalp. Pogadjali su citavu belu tehniku, nicije lopte su uglvnoom pripadale njima, bogdanovic odigrao dosta nonsalantno u napadu.

na kraju trece smo ih vratili u zivot, glupim faulovima muslija i milosavljevica.

Dovidjenja Skoplje, Dobar Dan Kijev
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Ala su ovi paprikari bili naloženi protiv nas kao za život da se bore...
Ali teško protiv institucije! Bravo momci! Samo hrabro nastavite sve redom da derte! Terence Kincey igrač utakmice bez dileme! BRAVO! :napred Partizan
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Da se najebem mame ciganskim komentatorima , konstantno su potencirali kako je mzt oslabljen, a nikako da pomenu da nama Leo nije bukvalno celu utakmicu igrao! Sve je odlicno ispalo samo da nam Leo nije teze povredjen, ima li neko detaljnije informacije ?
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
ako se nisam slogirao!! T.K BRATE, KUME :respect:respect:respect:respect:respect


BRAVO FAMILIJO! :napred Partizan
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
TORENS KINZI!!!!! kakva tekma,au svaka im dala za ovu pobedu!!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.204
Локација
Ljubljana
Stvarno, nadam se da je Leo OK. Bili bi u velikom problemu ako je nešto ozbiljnije u pitanju.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
E ako nesto mrzim to je kad kao drogirani odigramo i u gostima izgubimo od ovako seljackih, domacinskih, ekipa koje kad mrdnu van svoje hale gube sve redom!
Ja ne znam koji smo k.radili u dva navrata kad smo na +6 dozvolili skok u napadu posle suta iz ocaja i u nastavku primili trojku i kasnije na +1 ponovo ista situacija!

Mnogo vazna pobeda veceras. PObeda koja anulira poraz iz Slovenije. Realno je bilo da posle 5 kola imamo 4-1 uz poraz u Skopju. Imamo 4-1 jedino sto smo prsli od Krke a Skopje prosli uspesno!
Narocito na tezini dobija ovaj trijumf ako se zna da je utakmica dosla nepunih 2 dana posle teskog EL meca i da smo bili vidno dosta umorni i plus sa jos dodatno skracenim rosterom povredom Vestermana.
Iskren da budem , delovali smo na terenu dosta bolje nego sto sam ocekivao nakon ubitacnog tempa i velikih minutaza protiv Nantera!

Drzao nas Kinsi...kakva partija :respect
Kasnije se polako ukljucili i ostali. Narocito Dragane jer mu je Dule na onom time outu ljutito rekao: Ajde bre Dragane ukljuci se jebemu mater!! :D I Stojancetov brat odma 5 vezanih poena i do kraja jos dve bitne trojke :D
Zofri odradio takodje dobar posao u napadu onim skokovima i kucanjima. Gagic je bio taj faktor x koji nam je vececras bio neophodan i mozd ai presudio!

Bogdan je veceras zloupotrebio odsustvo Lea :D, ali cak i kad ovako ocajno odigra on pleni kontrolom lopte i driblingom ali imam utisak da je cesto neozbiljan previse!
Dalo da pocne malo vise da gleda na kos. Jbt nce niko da te strelja ako opalis kad si sam kao duh.

Svaka cast momci. Zaokruzen jedan period od tri teske utakmice sa tri pobede. Podize se i samopouzdanje i imacemo sada znatno vece sanse u Ukrajini samo da se malo osvezimo i dobro odmorimo!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.306
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
ONE MAN SHOW !!!! TK MOTHERFUCKER !!!

Jako teška i jako bitna pobeda. Bogdan kriminal danas, ali ako mu Dule veruje i ja ću.
MZT je realno prava domaćinska ekipa i jebeno gostovanje, ali oni su igrali sa 6-7 u rotaciji. To je moralo da se kazni.
Ostaje žal što se ovoliko mučimo i što više igrača ne dobija šansu.
Idemo dalje,Ukrajinci su sledeći...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.461
Локација
Novi Beograd
Neverovatno kako nama ne odgovaraju ovakve seljačke ekipe sa midget plejevima, pa to je strašno.

Veoma važna pobeda, da se ne izgubi zalet.

Bravo Kins(z)i, odavno nisam video toliko pogođenih šuteva iz naskoka sa poludistance.

Bravo, bravo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ugledajte se fudbaleri na kosarkase, tako se pravi preokret ! Jos jednom BRAVO PARTIZANE !!!
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Svaka cast momcima veoma vazna pobeda posle iscrpljujuce utakmice.Kinzi najbolji veceras pokazuje da zna znaje i mislim da ce nam njegovo iskustvo veoma znaciti tokom sezone...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Bravo momci, nadmasili ste nehuman raspored, dali sve od sebe i preko toga, pokazali zasto smo Institucija. Svaka cast, mogo bitna pobeda.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
ovi kasapi su zesce nalozeni protiv nas uvek, tesna zavrsnica koju smo dobili a i vreme je da se naplate svi tesni porazi od prosle sezone, TK je izdominirao, samo da Leo nije teze povredjen, idemo dalje
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Може Кинзи рођак за обојицу :respect
Али јако тешко без Муслија, свака партија без њега ће нам бити паћење.
Ово је одличан почетак и одлично смо прегурали ово гостовање.
Вратиће нам се још оних пораза од 1 разлике.
Ал не могу да верујем шта је Богдан промашио :pop
Ако хоће у нба да иде а да се ослања само на шут за 3, може да се поздрави с том идејом, онакву завршницу играч његовог талента и физикалија не сме да има... Милосав оно не би промашио из 10 покушаја.

Какве је све он контре ове сезоне "сјебао" ово се може назвати и тешком позицијом.
Дефинитивно мора много много више да тренира ове улазе и да што чешће то покушава, јер он то може само је ствар самопоуздања,тренинга, и дисциплине.
А порука за Дулета јест да ти је миљеник, али ништа му неће бити ни да га мало притиснеш:D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ал не могу да верујем шта је Богдан промашио :pop

On ovakve promasaje ponavlja iz utakmice u utakmicu jos od prosle sezone. Imao je i protiv Nantera i protiv FMP-a kad je Bertans pogodio onu trojku za pobedu...Spor je na tom ulazu i ima problem zavrsnice za razliku od Milosavljevica koji kad se zaleti razbeze se i protivnicki centri.

Bravo za pobedu. Da sam mogao da biram, izabrao bih upravo ovakvu pobedu u poslednjim sekundama. Ova pobeda moze da bude prekretnica ala ona protiv Cedevite. Sledeca utakmica moze da donese mnogo i sigurno da je bolje da iz pobede na gostovanju udjemo u tu utakmicu nego iz poraza.

Musli i Gagic opet katastrofalni. Zabusavaju u odbrani, u skoku...Muslijeva kurcobolja na defanzivnom skoku je mogla da nas odvede u poraz.

Vesterman se povredio i pitanje sta cemo sad ako se ispostavi da mora da pauzira!? Mislim da je butni misic u pitanju ili kuk. Dalo je trenutno potpuno neupotrebljiv.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top