Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Потврда колико вјерујемо младим играчима :D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nece biti lako veceras Budiveljnik ima 2 jako dobra igraca Lavrinovica i Sumersa koji ima veliko NBA iskustvo ,potrebna je maksimalna angazovanost u odbrani i broj smanjenih lopti na minimum . Imam osecaj da ce Lovernj veceras da iskoci.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Iznenađenje večeri bićeeeee Bezbradica ajmo crno-beli oooooo :basketball
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Све што момци вечерас треба да ураде јесте да изађу максимално растерећени и да се потруде да одиграју што боље. Није смак света шта год да се деси! Ако победимо, наставити са добрим партијама и остварити што више победа до краја групне фазе, ако изгубимо, потрудити се да то буде што мања разлика, мада смо ми и велике разлике рушили у Пиониру!

Момци истрчите и уживајте у кошарци вечерас!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ako se desi poraz, nije smak sveta. Ako se pobedi, već smo u top 16.
Jako lepa utakmica za igranje, siguran sam da će momci biti 100 % rasterećeni.
Opet, Lavrinovič je veoma ozbiljan igrač.
Mi treba da se fokusiramo na dva najvažnija meča, koja ako dobijemo, sigurno idemo u top 16. Dakle, mečevi u BG, protiv Fenera i budilnika.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
bolje da je igrao Dalo , nego da se muci ovaj decko ..
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Svasta, ala smo se ispromasivali....
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ne da je moglo, nego je moralo... Pa jbt stvarno se nude ljudi da ih sjebemo i ovi naši ništa...
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Izgubili smo zato sto nemamo centre...
Ne znam sto Djoko nije ulazio u igru drugo poluvreme kada je pokidao u napadu, vise nego Gagic-Musli i Lauvergne zajedno.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
74-69 kraj steta mogli smo da ih dobijemo; ali nema veze nije velika razlika moci cemo to da nadoknadimo u grotlu Pionira!!
momcima svaka cast borili su se koliko su mogli u ovom trnutku!!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Gostovanja ''slabijima'' i nacin na koji gubimo ista nastavljaju da terorisu moj nervni sistem, ali to nam je sto nam je, bolji smo nego prosle godine u ovo doba, pet poena razlike bi se moraalo nadoknaditi u Pioniru zbog eventualnog kruga...Idemo dalje.
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Salic i Milutinov trebaju igrati centre, Musli jednostavno nije igrac koga vrijedi ovoliko cekati.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
steta,ove papke dobijamo u areni (da papci su,koliko god ih dizali u nebesa i njihov budzet) samo da budemo koliko toliko odmorni i ovo resavamo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top