Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Joj jada i cemera,dusa me boli:banghead
a kombank govnjiva arena puna:puke
crkni smrdijo:pickaciganska
A kobajagi bracu necu ni da komentarisem.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ovaj tim bet Muslija, Kinsija i Vestermana nema šta da traži protiv evroligaških ekipa... Ta trojica su uz Bogdanovića, Milosavljevića i Lovernja nosioci igre... Mislim da smo najebali bez Vestermana, jedino Tripka da dovedemo a Bogdana na keca...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пораз очекиван иако сам се надао, биће сјебано ако се Лео повриједио,мада како чујем зглоб а не кољено. Све у свему сјебано вече плус мутанти добијају вечерас. Остаје нам борба до краја па шта урадимо. Боље да пукнемо од ЦСКА 40+ а добијемо Барсу и Нантер. СВИ У ПИОНИР!!!
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Више брине повреда Вестермана него пораз од 40+ разлике... Како бре немамо среће с тим повредама јебем ти живот.

Што пре заборавити ову утакмицу.

Kakva sreca? Pa igramo sa 8 igraca od pocetka sezone, cudi me da nisu ranije poceli da se povredjuju..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Milsim da je ovo najveći poraz u istoriji kluba.

Realno, ova ekipa neće igrati Top 16. Sa povredama bez pojačanja...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Више брине повреда Вестермана него пораз од 40+ разлике... Како бре немамо среће с тим повредама јебем ти живот.

Што пре заборавити ову утакмицу.

Јебига није баш ствар у срећи, ушли смо у сезону са кратком клупом, играмо две утакмице седмично, тренинзи су жестоки и логичан след околности је да се овако нешто морало догодити кад тад.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Tesko za gledati iako je bilo ocekivano posle povrede Vestermana. Nadam se samo da povreda nije ozbiljnije prirode jer smo ga u tom slucaju opasno nadrljali :-(
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Katastrofa.Kada se malo realnije pogledaju stvari sta da ocekujemo uz ovakav igracki deficit ? Ma jebes razliku,samo da se Leo nije ozbiljno povredio :banghead

Jednostavno nas je zgazila stoka placenika...Onaj zadnji napad da se da kos sve govori o njima.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bez Kinzija,Vestermana,Muslija i Bertransa ovo je realnost. Nama nedostaje 4igraca! Grupa u kojoj je Partizan je bila idealna za prolaz do onog trenutka dok 'slabasni'(barem je tako predstavljen u medijima) Nanter nije dobio Barsu u gostima. Nasa grupa je pokazace se to na kraju bila jako zeznuta jer imate 3 ekipe top klase protiv kojih je nerealno da slavimo u Pioniru a kamoli u gostima. Pogledajte sta nam je zreb dodelio...pogledajte ekipe iz drugih sesira i recite mi da li Partizan ne bi lakse kod kuce dobio Pao,makabi,Lokomotivu,Kahu,Montepaski,Armani ili Unikahu, ekipe koje su dolazile iz jacih sesira. Na stranu ovo veceras sto je ocekivano nama za prolaz po meni treba ne 3 vec 4pobede. Mi moramo slaviti protiv Nantera u gostima i dobiti Barsu ili CSKA kod kuce. Ko je gledao juce Nanter protiv Fenera ili njihov mec sa Barsom shvata koliko je ovo prvo tesko a o ovom drugom da i ne govorim

Sto se vecerasnjeg meca tice jedino sto bi trebalo da nas interesuje i na sta bi trebalo da se osvrcemo jeste povreda Vestermana.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
usrase nam se Rusi u zivot..sad je pitanje kako se oporaviti i konsolidovati za 2 dana do meca sa fmp-om..momcima poruka da nema padanja!!!! glavu gore!!! JEBI FMP!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Evo i ja ću da opljunem po Rusima... ne treba niko nas da miluje, ali pička im materina da im pička materina što do sada nisu tako igrali....

Kako beše ono... Soniju Vimsu pihtije od ukrštenih tako nekako....

A inače pička materina i braći Grcima, tek da ne misliš da sam rusofob.....

Valjda će ovaj poraz navesti neke da uvde da Musli i nije toliko loš kako misle...

Samo da Leu bude dobro do sledećeg petka....

EDIT:

Umalo da zaboravim:

Pička materina i ciganima koji sada čitaju!
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Cim neko sazna , neka javi kako je Leo . Utakmica totalno nebitna . Jedan od onih dana kada treba da istrpimo i zaboravimo i -40 . Podrska za momke i nadam se da su Leo , Musli i Kinsi dobro i da ce igrati u ponedeljak . Lose je izgledalo kada se Leo povredio , ali necu da baksuziram .
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Kakva katastrofa
Sve mogu da razumem,i povrede i mladost ali u 60 % napada ne sutnuti jebenu loptu na kos...katastrofa...odbrana kao da je igrana 4 na 5...uzas...tako su igrali kao picketine,obrukali su grb...
Mozda sam trenutno razbijen emotivno pa zato pricam ovako,ne znam,dodje mi da placem...
Zar je moguce da jedan Partizan dodje dotle da se neko izivljava sa 40 razlike nad njim...a ova mrtva govna iz Moskve ko za kurac zapela u sve 4. cetvrtine da izlece frustraciju od Fenera jebem im sve,dabogda svi noge polomili...
Ko ce sad ovo da vrati u kolosek za mec sa mutiranima...bolje da ovaj dan nije ni osvanuo...uzas
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Samo da povreda Lea ne bude katastrofalna... Sve do par nedelja pauze prihvatam odmah..
Nadam se da cemo i iz ovoga nauciti nesto, i ljudi u klubu i mladi igraci..

Tesko mi je u PM!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
EL jebem ti majku i tebi tvojim sponzorima i sudijama.
Koliko bi nam sad rezultatski značila pobeda u Pioniru prošle nedelje...Smučio mi se više taj uleb...
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Имам неки осећај да би могли да направимо изненађење... :)

dobar osecaj :)

Salu na stranu, glupo je sto je 40+ ali sobzirom na okolnosti imamo brige vece za druge stvari osim rezultata. Daj Boze da je Leo ok i da ocukamo u ponedeljak ganfere, ostalo je manje bitno...

Podrska za DULETAi ekipu!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Utakmica je potpuno nebitna nakon Leove povrede. Povrede kolena nakon kojih se ne moze odmah osloniti na isti su u najboljem slucaju sa 2-3 nedelje pauze, tako da je Leo verovatno izgubljen i za Limenke i za Barsu.
U EL nas ocekuju utakmice protiv Barse kuci i Nantera u gostima gde svakako imamo sansu za dve pobede. Ali, sada, postoji velika sansa da se ovde prelomi sezona, ali na losu stranu...

CSKA je igrao brutalnu odbranu i sva je prilika da bismo i sa Leom i Kinzijem bili na -20, a uzimajuci u obzir i kolicinu demoralisanosti kod igraca i zbog Leove povrede i generalno situacije u kojoj se nalaze, ovo je i vise nego ocekivano i realno. Ja sam cak i zadovoljan kako se ovo na kraju zavrsilo jer je moglo i mnogo katastrofalnije.

Inace, videli smo i Bezbradicu i Andrica i verovatno je sada jasno zasto ih nema ni protiv Igokee a kamo li u EL...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top