Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Браво момци :clap
Тешко да је могло горе, јер смо се максимално истрошили.
Пањина Нелсон и ловачки пас бечки коњушар само против нас могу таблу да погоде не кош. То је и решило меч, то су поени с којима се ризикује и словеначка хртина да тројку преко руке.
Шта је Марјановић који курац Сабонис да му се не свира 3 секунде?
У кошарци ме највише боли кад нас пањина трпа да нас је Шилб затпао ћутао бих, не може да те убије играч ког Богдановић без проблема залепи, коме Драган узме лопту после слободних :respect
Све остало браво момци:respect
Богдан :respect
Невероватно интелигента партија дечка, Нелсона је потпуно неутралисао у оба смера ( тројке су усер који је Нелсону халејева комета). Џенкинсове очајне латералне кретње исиловао до зла бога.
Мили боже какве три четрвртине овог дечка. Касније једноставно умор, истрошеност, закон бројева, број претходно узетих шутева. Неке лоше одлуке Ловерња и Кинзија када му нису давали лопту када је тражио, Ловерњу да га не готивим ко цара највећег и да није онако квалитетно одиграо, бих откинуо руке када не гледа на капици када му плеј тражи лопту, то се не сме, ниједном није погледао своју десну страну.
Иначе Ловерњ какво ломљење под кошем :respect
Драган, шта речи за овог човека, мислим његову партију је глупо икад и анализирати, њему ни Дуле нема шта да каже, човек је дефиница ККП и то је то, капитен који обједињује све особине које Партизан јесте.
Овако се бори за свог саиграча, ово је тим.


Kinzi je jedan penzionisani dekica koji je toliko spor i svaki njegov potez je unaprijed vec vidjen.
Gagic standardno beskoristan, vise stetan nego koristan.
Aranitovic, Andric, Salic, Bezbradica, Dalo-kompletna petorka a nicemu ne koriste.
U ovom timu kosarku zaista razumiju i znaju da igraju Bogdan, Gagi, Milutinov i Lovernj, ovo ostalo kuku majko.
Cigani imaju bolje jedinice i petice od nas, i duzu klupu.
Мистер МВП по први пут се кајем што сам одбио ону понуду :D
Marjanovic nam ne valja jer ima sjebana kolena, ne moze da odigra vise od 15 minuta po mecu :puke
Пањ је то и даље. Ај што су му Милосав и Богдан у њушку сипали 30 поена, што пик не може да одбрани ни да има крила, али само је питање тренутка кад ће се увести 3 секунде у одбрани, и свирати 3 секунде у нападу по прописима и он је здраво.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Gledajuci utakmicu i momke koliko ginu na terenu i minutaze koje imaju samo mi se motalo po glavi da se neko jos ne daj Boze ne povredi. Mi hitno moramo produziti klupu jer ne znam koliko ovi momci jos mogu da izdrze ovim tempom....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bravo za Duleta i igrače. Odlična utakmica. Dali smo svoj maksimum. Musli je nedostajao. Da je igrao, neutralisao bi Drvo. Poraz kao protiv Krke, ništa strašno. Treba regenerisati igrače do utakmice sezone u četvrtak.
To kako je Bogdan odigrao, to je fantastično :respect
Dragan kao i uvek pokazao kakva je ljudina :respect
Ti Kej odigrao povređen :respect
Gagić se borio kao lav :respect
Lovernj kao i uvek :respect
Milutinovu svirani nepostojeći penali u prvom delu.
Da u četvrtak odigramo u transu !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Oni bolje od ovoga ne mogu, ali zato MI mozemo!!!
Ma SVAKA VAM CAST MOMCI!!! :clap

Idemo dalje, punom parom protiv Barselone!!! :napred Partizan
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
После вечерашње утакмице морам признати да сам се озбиљно зајебао.
Био сам против доласка Калинића без обзира на његове људске квалитете и одбрану, јер је нападчки потпуно неупотребљив. Али вечерас нам је баш, баш он фалио.
Висока јака тројка да узме пар минута, појача скок, и одржи интезитет одбране.
Штета што на проби нисмо нашли бар неког таквог играча који би играо за бесмртност.
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Odlicno smo odigrali ! Borbenost na nivou ! Ne mozemo uvek da pobedimo !
U junu ce sve to biti ko svajcarski sat !
Samo hrabro i napred !
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja sam prezadovoljan!
posle ove utakmice je jasno koliko cemo da ih unistimo kada budemo kompletni i kada dovedemo pleja, plus kada se oporavi bertans.
kinzi igrao povredjen i svaka mu cast, videlo se da ima strasne bolove, nije mogao da igra odbranu na blazicu, ali se borio kao lav.
musli povredjen, takodje nije mogao ozbiljnije da odigra.
milutinov izasao sa 5 licnih i onda gagic nije mogao da parira kromanjoncu i tu je glavni razlog naseg poraza.
bogdan i milosav pocrkali, za ovu borbu im treba dici spomenik.
ceh za ovo iznurivanje cemo platiti protiv barse gde cemo izgubiti glatko, ali nije mi zao.
potpuno sam spokojan, na prolece cemo da ih satremo lagano i da osvojimo jadransku ligu.
nemoj slucajno da je neko pljuvao ove momke koji nisu to nikako zasluzili.
idemo dalje sinovi, sunce ce nas uskoro ogrejati i doci ce nove pobede!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Момцима наклон до пода,никад у животу нисам био поноснији кад изгубимо дерби него вечерас. Они су били убијеђени да ће нас развалити, а сад богами могу рећи да им тресу гаће.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Bravo za momke, velika borbenost i pozrtvovanje!

Par napada pri kraju poslednje cetvrtine smo odigrali glupo i propustili priliku da se odvojimo i resimo mec. Posle je bilo jasno da nemamo snage da dobijemo u produzetku.

Mi veceras da smo imali Vestermana i Bertu resili bi smo ih rutinski.

Marjanovic dominira. Najgore sto smlata pogadja slobodna, da nije tako faul kao na Hauardu i resio si sve. Ali ocekujem da ce ga Milutinov unistiti na prolece, ako nastavi da napreduje.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Nikada mi poraz nije lakše pao. Momci su me oduševili! Bogdan i Gagi su ih pogidali, Gagić napokon probuđen i više koristan nego štetan. Milutinov je već prvi centar za mene. Idemo momci! Ja ne vidim kako nas Nanter i Buđavi mogu da dobiju pa čak i bez pleja. Hoćemo TOP 16 jer tamo nam je mjesto, a ove ćemo opet na proljeće da sameljemo. Siguran sam sada u to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Уф, ово је било баш жестоко!

Одиграсмо нерешено (у регуларном току), иако смо заправо лоше кроз цео меч одиграли само тих последњих пар минута...водили смо бре целу утакмицу...
Фалио нам или неки здравији играч, или неки бољи потез ил' тако нешто...
Реално, пре утакмице нисмо баш могли да тврдимо да смо јачи и да ћемо победити...
И, реално, за време утакмице, испоставило се да нам је фалила само једна ,,трунка,, среће или способности, па да победимо!
Све ово што рекох, односи се на регуларни ток...
Е, онда...

Што се тиче продужетка - није било више снаге, изгубисмо, и, шта да се ради, није неки велики резултат у њихову корист, биће још дербија, надам се да ћемо да, како сезона буде одмицала, бивати све јачи и јачи...

Али, да смо им итекако ,,показали зубе,, - јесмо!
Било је жестоко, и - свака част момци!

:respect
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ja sam ponosan na nase momke! I ne brinem uopste za nastavak dominacije, ni najmanje... Na jednoj strani Duletovih 12 ratnika za koje znas da ce dati zadnju kap krvi i znoja za Crno Bele boje a naspram njih trula fuzija iz Zeleznika u kojoj se slilo brdo para iz drzavne kase sa 12 Mrcinih placenika koji igraju samo za zelenu boju... Epilog je jasan... Oni koji tuguju veceras na kraj sezone ce se radovati... Bolje izgubiti prvi derbi sezone a dobiti poslednji!

VOLIM PARTIZAN!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Nasloni lakat Milutinov na banderu licna????U produzetku udri po Bogdanu , po Gagiju 5 faulova po prodoru oni nista ne sviraju a u produzetku svaki faul penali da nam olaksa poentiranje.Evo i Dule na KZS prica o 3 sekunde one panjine Bobana Cobana!

Zbog centara nemamo skok posle priskace onaj bledi Kekec(by Grba:D) i popravlja.Trojke sutaju idealno, Nelson ubada dve da te Bog sacuva, ni trunke srece.

Momci glavu gore osvetlali ste obraz jebacemo im nanu naninu, sad sam miran sto se tice trofeja nego jebe nas TOP 16 nema se vremena a uci ce gamad srecnicka bojim se nekako i nece moci da se zivi od propagande smradova ubice premijera ali sta je tu je?

A nije iskljuceno ni da coravi ubica "dokupi" nekog Amera ako ih usere da preko raspale Kuce Laboral(jebem li vam kucu retardiranu da su ih dobili cigani bi se raspali ovako ozivese ih i udjose u seriju).On ima kod Picouste smradine "otvoren racun" ako sta ustreba zato ne smeju da se plasiraju tamo!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Пантери, држава спуца тол'ке паре на ваша појачања, курве и дрогу, а ви сте и даље један најобичнији пробушени куртон од клуба и тима.

Наклон до пода играчима Партизана на овој надљудској борби, јбг не може се играти са 6,73 играча, да би били равноправни са Фабриком Металних Конзерви потребно нам је 8 играча против њихових 12.

Једно велико хвала играчима Партизана и стручном штабу, доказали сте да сте већи од свих гована, конзерви, патуљака и сомова земље Смрдије-Циганије.

Идемо даље, шампиони припремног периода су добили битку, али има још да се игра.

НАПРЕД ПАРТИЗАН !!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Пањ је то и даље. Ај што су му Милосав и Богдан у њушку сипали 30 поена, што пик не може да одбрани ни да има крила, али само је питање тренутка кад ће се увести 3 секунде у одбрани, и свирати 3 секунде у нападу по прописима и он је здраво.

Mozda se ne razumem u kosarku kao ti, ali moje misljenje je da je za Muslija Cousins licno :D
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Свака част момцима. Проблем с овом утакмицом може бити тај што ми видимо да ћемо опет бити бољи од њих, али то виде и они. Пошто су поред државног добили и гратски буџет на извол'те бојим се да говна не доведу још неко екстра појачање на плеју. Опет имају само једног као и прошле године, тако да ме не би чудило да извуку неког из НБА.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Na kraju je presudila njihova duza klupa, momci su se borili koliko su mogli i vise od toga. Ono kada je sviran faul u napadu Marjanovicu nad Muslijem isto tako je moglo prethodno da se svira u slicnim situacijama i nad Milutinovim.

U par navrata sam se zapitao ko je veceras imao prednost domaceg terena, ali ko organizuje navijanje jos je i dobro.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da smo probali da nađemo loukost verziju Kalinića u Bezbradici. Da l smo uspeli ? Pa očigledno nismo.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
To bi bilo to za ovu sezonu.

Ko god je sumnjao u naš tim, mislim da mu je večerašnja utakmica pokazala neke stvari.

Jedini "problem" može biti ovo što je kolega Sekula napisao, za ostalo bez brige, biće opet dranja kada bude najpotrebnije.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
sve i sve razumem , ali Nelson da nam da 2 trojke ?!?!? pa on sutira samo u zanjoj sekundi , kad je sam na 10 sekundi do kraja on ne sutira , i sad nam da 2 trojke...onaj panj stoji u reketu od 20 sekundi , 15 sedi u reketu bez prekida , samo su mu 1 svirali..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top