Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Samo da dodam da nema vise Jug dole u zamenu za sezonsku, ima samo Jug i Sever gore.
poz,
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja sam ubedjen da dobijamo ovo sutra i da nece biti vecih problema ali sam nazalost isto tako ubedjen da ce Nanter dobiti jos jednu i to upravo protiv budjavih tamo... No, nema predaje dokle god postoji i promil sanse !!!

@haubica Mislim da je prodato negde 10-12 000 racunajuci i sezonske ...Ako neko ima tacnu informaciju neka je podeli .
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Samo da ovo sutra protekne kako treba. Pod time naravno mislim na pobedu, ali i na iscrpljenost igrača. Oni su već na izmaku snaga. Kad jedan Milsovaljević kaže da se umorio, što se DALO (Ne Boris :D) i videti, šta će onda Kinsi i Bodgan da kažu.

Ovde neće biti lako. Nadajmo se da tvrdi obruči arene će više njih da koštaju, pre svega brata manijaka. Plus je stigao i Kuk i Šalenga. Oni jači nego onda, mi daleko slabiji. Biće jebano, ali podrška ovim momcima.

A što se Francuza tiče... Videćete kao i svaki put skoro, mi ćemo odlučivati o našoj sudbini u poslednjem kolu. Ako dobijemo CSKA idemo dalje. Jer mislim da će Nanter da izgubi obe.
Prvu jer je Barsa digla naglo formu. Juri prvo mesto, a i teško će da im se oprosti ono u Blaugrani.
A Ukrajinci... Kad ti neko nanese najgori poraz u sezoni u EL mislim da je stvar ponosa da im vratiš. I ubedjen sam da hoće, kao i mi CSKA :D.

A ono NANTER_FENER... Da "Turke" ne vodi jedna velika Grobarčina, možda bih se i brinuo. Ovako... :D Jebiga, opet naliv optimizma pre nego popizdim ako izgube :confused:šal
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Чим се појавила информација да је тражио раскид уговора... ништа не реците.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Надам се да се неки неће сад жалити одма како нам не ваља итд, већина је кукала само да се доведе неко да се одморе други. Мислим да смо сасвим фино решење нашли и да ће нам бити од велике користи.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ako je istina ja sam zadovoljan, dobar igrac koji nam je mnogo toga donio i uvijek bio odan klubu.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
ljudi, izgleda da smo potpisali Jovana Novaka. Javio mi je trener koji ga je vodio u mladjim kategorijama.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ako je ovo za Tepića tačno odlična vest. JEr ko je bolji od nekoga ko zna sistem. Plus pokriva 1, 2 pa i 3 po potrebi. A ne sumnjam da će ga Dule vratiti gde mu je mesto u smislu samopouzdanja. PLus iskustvo koje je stekao... Vrh stvarno. Ako je istina svaka našima čast.
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Mene novosadski klan na pocetku sezone ubedjivao kako nema mesta za Tepica ove sezone kod nas i kako Dule ne vidi Dragana na poziciji 3. Jeste da sada nemamo Lea u rotaciji, ali sta cemo onda kad dodje plej umesto Lea (koji se svejedno najavljuje i pored dolaska Tepica), kako ce onda opet imati mesta za Tepica, a na pocetku sezone nije?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
Odlicno resenje, svakako mnogo bolje nego neki nepozdani amer.
Miljenko poznaje sistem rada, igrac koji daje zadnji atom snage, a sada jos dolazi kao stariji i iskusniji.
Tepicu dobro nam se vratio.

Duh trija TNT na jugu ce zauvek ostati da
zivi nikakve pare to nece izbrisati samo
ce jos vise da se siri.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Ovo me za Tepića oduševilo, srećan sam kao malo dijete. Svi iz TNT trojca su mi jako dragi. Znam da je on igrački daleko od onoga nekada i da mu nedostaje samopouzdanja, ali je to naš TEP! Neka se limenkari spreme poješćemo ih za doručak kada dođe vrijeme za to. Još od nove nekoga da kupimo na trojci ili četvorci i da se diše punim plućima i šampionski.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ako smo realizovali ova dva igraca mi smo odradili veoma dobar posao,da ne budem euforican.

Tepic,po sistemu daj sta das,nije lose da se ne objasnjava zasto,izmedju kaubojca iz USA i Tepica biram Tepica.

Novaka ako ubodemo,uboli smo :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Dok ne vidim i zvanicno ne verujem... Iskreno ne znam stvarno u kakvoj je formi Tepic, ali pojma nemam..moze neki info o tome?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.050
Reaction score
26.222
Локација
ante portas
Vratio se Duletov miljenik i ljubimac :D Zadovoljstvo je obostrano. Prizeljkivao sam ga potajno i eto zelja mi se ispunila. Pravi izbor u ovom trenutku.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Mene novosadski klan na pocetku sezone ubedjivao kako nema mesta za Tepica ove sezone kod nas i kako Dule ne vidi Dragana na poziciji 3. Jeste da sada nemamo Lea u rotaciji, ali sta cemo onda kad dodje plej umesto Lea (koji se svejedno najavljuje i pored dolaska Tepica), kako ce onda opet imati mesta za Tepica, a na pocetku sezone nije?

Tepić je doveden kao pravi kombo. Pitanje je ko će tu provoditi koliko vremena na kojoj poziciji. Na početku kad pogledaš jeste bila skraćena rotacija. Ali da se nisu desile povrede, to bi bilo to. Jer Leo je trebao da igra oko 30 na kecu, da bi se prodao. Kinsi oko 25 + iz istog razloga. Plus Bogdan zbog razvoja.

Ovako sve pade u vodu, tako da je on sad legao kao trinaesta plata :D.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Lepo, lepo..., znam da je skoro nemoguce ali bilo bi jako lepo da Tepara debituje u Madjarskoj..., jer tamo ce nam biti sve samo ne lako...
:šal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
Tepica ako neko moze vratiti u formu to je onda svakako Dule.
A i nerealno je da je on zaboravio igrati kosarku, trebaju mu utakmice i minuti.
A to ce kod nas svakako dobiti, i vjerujem da ce on ponovo biti pravi kada bude najpotrebnije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top