Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da se ne lazemo, Bogdan je u ovih par meceva kao plej pokazao vise nego Leo za celokupan staz u Partizanu. Nadam se da ce Tepa uzeti njegovo mesto na dvojci,a Bogdana da gledamo na kecu uz asistenciju Daloa.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ama KONACNOOOOOOO,konacno da smo odigrali jedan fantastican mec...pa onaj Nanter smo dobili +30 ali ni upola nije izgledalo sjajno kao ovo...Svaka cast za veceras,za zelju za igru,ma za sve...
Sto se tice publike sta reci,ocekivao sam oko 10 000 ljudi ,a bilo je skoro puno...navijanje je bilo fantasticno...podsetilo me na one utakmice iz proslosti u Areni odigrane...
Hvala ovoj deci sto igraju ovako i to bukvalno za dzabe...sto vole nas klub
Mozemo imati najmanji i to ne obezbedjeni budzet,moze nas drzava sabotirati kao da smo neki tamo klub,ali ne mogu nam uzeti ono sto imamo,a to je odanost klubu i hemiju unutar kluba...najbolje navijace u Evropi....eeeejjjj skor 1-6,skoro revijalnog karakter mec,nema sansi za prolaz a na mec protiv protivnika cije ime malo ko zna da izgovori dodje 15 000 ljudi..fantasticno...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Очигледно ти ниси упознат са тим да Нантер има 3 побједе, а ми само 2.
Ако Нантер изгуби следеће двије итакмице а ми од Фенера, они ће имат побједу више, онда нам треба побједа против ЦСКА и да они изгубе од Жељка.
Ако изгубе следеће двије, а ми добијемо којим случајем Фенер, имаћемо исти скор, и у задњем колу довољно је да их Фенер добије.
Ако Нантер добије барем један меч ми ћемо морати оба меча добити.
 
Последња измена:

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Koliko sam shvatio Dula na Konferenciji , rekao je da je trazio u AMerici adekvatno pojacanje za Lea, posto tamo nije mogao da nadje koji bi se lako privikao na Evropu ,Budzet i ostalo, a Bogdan je poceo sve bolje da igra na poziciji pleya , odlucio se da promeni plan i da trazi igraca na beku , i da je izabran Tepic ...

Tako da ne treba ocekivati jos jednog Pleja i to najmanje AMera, nemamo para mi za to ...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Al smo ih onemogucili da ista urade. Odlicno.

Privilegija i uzivanje gledati Bogdana, cak i kad se glupira u drugom pol sa izgubljenim loptama, pasovima.

Dalo iskidao na kucanju. Ajd da mu ovo probije barijeru i da se oslobodi i krene napred.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ah da ,jos nesto...sad lagano uz sokic i ness na SK 2 da pogledamo reprizu...KRECEEEEE
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
1479265_10202679291686226_631831204_n.jpg
 

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
repriza obavezna! vredi bar zbog dalove vetrenjace, kinzijeve majstorije, i alley oopa!!
 

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
ali misa tumbas.... kakva maskota. priredio je komediju i horor, u isto vreme
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Da ne tupim previse: lepo kosarkasko vece u Areni, lepa igra, pristojna poseta s obzirom na situaciju pa i pristojno navijanje u pojedinim momentima.

Samo da nas sad ne kazne zbog Mise i njegovog performansa na poluvremenu :D
 

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
i ako ne daj boze ispadnemo, isli bismo u evrokup, gde bi nam protivnici najverovatnije bili kantu, olimpija, i hapoel jerusalim. tu cemo da grmimo! ali, korak po korak. cska pada u pioniru, a od njihove tekme sa fenerom, zavisi i napaljenost fenera protiv nas.
NAPRED PARTIZAN!!!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ако Нантер изгуби следеће двије итакмице а ми од Фенера, они ће имат побједу више, онда нам треба побједа против ЦСКА и да они изгубе од Жељка.
Ако изгубе следеће двије, а ми добијемо којим случајем Фенер, имаћемо исти скор, и у задњем колу довољно је да их Фенер добије.
Ако Нантер добије барем један меч ми ћемо морати оба меча добити.
И којом си ти рачуном дошао до тих 40% живота ти? Шансе су 90% на према 10% за Нантер. Уз то, шансе да добијемо Фенербахче у Истанбулу су сличне.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Kukakmo,optuzeujemo te nema se love,onaj ima 20 godina boli ga glava sto smo izgubili.Sad ja vas da pitam,zamislite vi koji ste malo stariji i imate decu 0d 12-14 godina usadile ste im ljubav prema klubu,naucili ste ga da postuje jednu INSTITUCIJU,koja nam je donela vise radosti nego tuge.a sad zamislite da ste to sve radili za drugu stranu,deca bi vam morala ici na internet da traze kako izgleda pehar prvaka Srbije,jer ga svo vreme svog detinjstva nisu videli,ne znaju kako izgleda pehar Zuckove levice,a o ABA peharu nemaju pojma ni da postoji.Za to svo vreme svi mi smo trosili nase dlanove glasne zice i radovali se iz godine u godinu.Dace BOG tako ce biti i 2014u prolece.Da mi ovaj poraz zaboravimo i okrenemo se buducnosti i da vidimo kako i na koji nacin da klub stabilizujemo finansiski,da ne zavisimo od drzave hoce li ili nece da nam udeli mrvicu,posto pogaca ide zna se gde.Oni su imali protiv Mege u Pioniru 700 gledalaca,mi u Parizu skoro 1000,a protiv te iste Mege smo imali blizu 7000.Samo vi dodjite i podrzite sad kad je tesko,svaki poraz nas cemo troduplo da proslavimo i brzo ga se necemo ni setiti da je bio.Prosle godine posle jedne EL -ke utakmice zavrsim na hitnoj,ali kad mi je u Laktasima Dule stavio u ruku pehar ABA lige vise se nisam ni setio zasto sam zavrsio na hitnoj.Zato nemojmo da kukamo dignimo glave i u glas NAPRED PARTIZAN,on je nama sve!BAR MENI!

Pre sedam dana sam ovo napisao,veceras citam vase postove kao i pre 7 dana veceras drugacije pisete i mislite,a oni su isto odigrali kao i pre 7 dana samo nisu imali srece.Veceras je vas 7.300 falilo u Areni,ako je tacan podatak kao sto Gazda napisa da je bilo 15.200 gledalaca.Njima ste vi potrebni na tribinama,pare njima nista ne znace,VI STE IM PRECI,oni su tu zbog vas a vas nije bilo tamo gde ste trebali da budete.Kao sto napisa pre 7 dana troduplo smo im vratili,meni je srce puno jel sam bio deo toga.Hvala svima za ovu radost sto ste mi priustili.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sjajno vece,bravo sampioni...Ubedljiva igra i rezultat,ubedljiv nas trio...Brat po navici,Zofri se vraca a Bogdan nestvarno dobar...Kakve partije u zadnjih metar Dana,kakav kontinuitet... :respect Sutra da Barsa zavrsi kako treba,pa da nastavimo da verujemo...Sledece kolo ce biti kljucno,samo da Budjavi ne pocnu da se kurvaju... Idemo dalje :napred Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Srđa je rekao da se očekuje dolazak pleja. I plej će sigurno biti doveden ako se nađe adekvatan.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Da se ne lazemo, Bogdan je u ovih par meceva kao plej pokazao vise nego Leo za celokupan staz u Partizanu.

Ne mozes da gledas igracki doprinos njih dvojice kroz prizmu statistike i poena. To je kao da kazes da je Lebron kad iskreira i isprivatizuje utakmicu bolji plej od Stiva Nesa.

Leov ucinak je nemerljiv, a Bogdanova dominacija proizvod smanjenih napadackih resenja...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Upravo se vratih iz Arene ,odlicna partija i ako sam bio na drugom prstenu video sam skoro sve, Daloovo kucanje je izgledalo brtalno ,Kinzi isto fenomenalno.. Misa priredio preformans za juznu tribinu,ocekujem neku sliku .. :buhaha
Jel moze neko da sabere posto imamo zvanicni podatak da je prodato 15 000 ulaznica koliko smo zaradili ?
Inace mi smo jedini tim u univerzumu koji kuci pobedi protivnika 30 razlike ,u gostima protiv istog na minut ipo vodi 5 poena i dozvoli da taj tim ima 2 pobede vise .:roll:
Газда ако Нантер изгуби од Барсе и Украјинаца ми смо готово у топ16, тако да мислим да тренутно Нантер има 60% шанси а ми 40%, а следеће недеље може бити другачије.
Cak i da izgube obe mi moramo da dobijemo jednu CSK ili Fener ..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top