Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jebote,nesmem da pomislim šta bi bilo da imamo krštenog centra!3 četvrtine prođem sa 3 cigare,a poslednjih 2 minuta palim po dve,a treća gori u piksli.Bravo deco,bravo!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Utakmica će biti poništena i registrovana službenim rezultatom jer Partizan nije poslao svoju ekipu u Istanbul. Pravi Partizan gubi od amatera iz Mađarske...

Sada je (gotvo) sve u našim rukama. Zaslužili smo barem šansu, sada je imamo.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Jedini smo veceras dobili u gostima od svih 7 meceva
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Mislim da mi je srce stalo kad je Preldzic bio sam na sutu za tri. Mislio sam, pa nije moguce da smo toliko prokleti. Hvala ti crno bela ljubavi!

Kinzi moze da drzi casove odbojke, Bogdanu lopta u ruke i bice sve uredu, Lovernj skida paucinu sa svakog obruca a Dragan igra i jednom rukom, i to levom :D

Ljudi kakva uzivancija, hvala ovim momcima za ovakvo divno vece.

Ali pod hitno nam treba i neki centar, jer cim Musli i Gagic udju, Kinzi, Bogdan, Lovernj i Milosavljevic nemoze da daju koliko oni promase ili sjebu.

IDEMO DALJE!
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Auuu, kakav mec! Svaka cast nasim momcima, Kinsi, Bogdan, Zo i Kapiten su ubacili neverovatnih 75 poena (od ukupno 79)!!!
Daleko je ovo od pustene utakmice kako vec vidim i nasi navijaci pisu ovuda....
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auuu jbt, svaka cast za ovo!
Nasa najbolja utakmica od starta sezone. Spoljna linija pokidala uz nerealno dobar sut! I napokon je i unutrasnja linija odigrala nesto sto do sada nije bio slucaj da nam se poklopi na jendoj jakoj utakmici. Kad kazem unutrasnja linija mislim naravno na Zofrija koji je pokidao u napadu, sto iz reketa sto sa distance, uz naravno gomilu skokova!
Bogdan ce za godinu, dve dana da izraste u prezimenjaka iz Fenera-najboljeg beka Evrope! Kakav mudonja :D
Stojancin brat ko drogiran pucao trojke :D

Ali po meni igrac utakmice definitivno Kinzi. MIslio sam posle vezanih 11 poena na startu da ce na tome stati do kraja jer se videlo da je umoran ali coveku samo :respect:respect. Sa koliko motivacije je igrao i zelje :respect. Onako umoran i istrosen posle toliko minuta u igri covek trci sprint u odbranu i lepi onakle dve banane! Plus dve ukradene pri kraju i 4 veznaih bacanja u samoj zavrsnici. tarense legendo :clap

Svaka cast i za pripremu utakmice. I psihicki i takticki. Kako smo dobro igrali odbranu, udvajali, iskakali....naravno na momente je bilo i gresaka u tome ali sve u svemu super!


ovo nije moglo bolje da ispadne. Zeljko ce morati da juri pobedu protiv nantera u zadnjem kolu da ne bi ispustili 1.mesto sto znaci da ako nanter sutra pukne mi smo prakticno u drugom krugu!


I da, za kraj...Zeljko pusti nas, zeljko pusti nas.... :D U inat fmpovcima, neka crknu! :D

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd....0x720/1497755_402110303225301_855067296_n.png
 
Последња измена:

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Sta sada nama konkretno treba da bi prosli u TOP 16? Bio sam zauzet u skorije vreme pa nisam nesto upucen u racunicu.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ne bih da kvarim idilu, ali za pobedu sam najzasluzniji ja svojim sujevernim ravnomerno izbalansiranim zalogajima supe koje sam jeo u poslednjoj cetvrtini.
2 kasike na 3 minuta, 3 kasike na tajmautu je recept za TOP16 :D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Заиста феноменална борба, колоко оваквих утакмица само изгуби у задње двије ЕЛ, морала је једна лопта некада и нас послушати.
А комшија да поручим, јесте Жељко нас пустио.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Kakav mec i kakvi lavovi na parketu . Hvala svoj cetvorici :D ... Bravo Partizane !!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
A,da,šta sam ono poželeo u 20:45!Sjebo sam se do sad 510!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Браво момци, фантастична партија у Цариграду. Ми кукамо на бековске позиције, ту се планирају појачања, али је много већи проблем у центарској линији. Како је мало недостајало да нас скупо коштају она два поготка пола секунде по истеку напада, или нагажене тројке Кинзија у првом и два пута Ловерња у другом.

измена: јеботе, ја тек сада видим коментаре ФМП-оваца, каква је то гомила гована која ми је само додатно улепшала вече. Па мене баш брига са ким играју и када играју, а они стрепе уз наше утакмице.
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislim da mi je srce stalo kad je Preldzic bio sam na sutu za tri. Mislio sam, pa nije moguce da smo toliko prokleti. Hvala ti crno bela ljubavi!

Kinzi moze da drzi casove odbojke, Bogdanu lopta u ruke i bice sve uredu, Lovernj skida paucinu sa svakog obruca a Dragan igra i jednom rukom, i to levom :D

Ljudi kakva uzivancija, hvala ovim momcima za ovakvo divno vece.

Ali pod hitno nam treba i neki centar, jer cim Musli i Gagic udju, Kinzi, Bogdan, Lovernj i Milosavljevic nemoze da daju koliko oni promase ili sjebu.

IDEMO DALJE!

Jel ona promasena trojka Preldzica bila na -3 ili - 5? Auuu, izadje lopta iz kosa jbt :D posle Bo uhvatio, pa faul pa promasi prvo :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.445
Reaction score
40.962
Локација
Žrnov
Neko je prizivao danas da nas bude 500 na temi:

Košarka (542 Gledaju)

Ja ne mogu da vam opišem ljudi koliko sam srećna...
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Bravo Partizane, pobeda za pamcenje...poceo sam vec da sumnjam da nas je zahvatio sindrom fudbalera, da ne mozemo u gostima, bitniju evro utakmicu, da dobijemo, ali KK Partizan je to, i talicni Istanbul, ova pobeda znaci dosta za samopouzdanje i daje nadu da mozemo u 16.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Kakva radost i opet kilo izgubljenih zivaca.. Srce puno , Kinzi decko ala ti kurac za sve i zelju ,Lovernj ,Bogdan i Gagi isto .. Ako Nanter sutra pukne 80 % smo u top 16 ,a tamo nam se vraca Bertans i uz 2 ozbiljna pojacanja ovaj tim moze da puca i korak vise! Necu da nagovestavam ali potencijalnih 7 utakmica u areni protiv jakih protivnika donosi veliku lovu za nas i mogucnost za pojacanje rostera ... Centar nam je preko neophodan ,bilo kakav neki crnja koji samo skacve bilo sta samo ne vise letargicni Musli i Gagic koji nema kontrolu nad svojim telom,kordinacija mu je na nivou 5 godisnjeg deteta .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top