Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Mislim da je naslov neprikladan.Ne mogu Zeljka da gledam kao janicara ,ali nikako.Mislim da su i Pazarci puni postovanja prema Partizanu tako da je i prema njima nekorektno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ima li išta slađe... kako volim kas nas pusti Zeljko:D

Treba izbeći bilo kakvu euforiju dok se ne završi utakmica u Ukrajini a onda slavlje (ograničeno) može da počne.

Sve i da ne prodjemo dalje, kuknjava cigana danas:respect jednostavno neprocenjivo:respect
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
Jel neko cuo turske navijace u zadnjoj cetvrtini?!?! I oni su kao neki fanatici. Samo se loze na fudbal. Cestitke nasim momcima:)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ja sam sinoć bila toliko euforična da sam propustila momenat kad onaj Bjelica postiže onu trojku u poslednjoj sekundi, ali džabe :D, i koliko se iznervirao da je pljunuo na parket ...

Sva sreća pa je TK postigao ona oba slobodna bacanja ...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Dan posle, sad kad su strasti splasle samo da kazem smireno...


To breeeeeeeeee! :BB Puni, siluj, razaraj! Bravo momci, nismo svesni koliko je tesko, da ne kazem nemoguce, unistiti Fener usred Istambula. :respect

Fascinira me nas tim:
U pojedinim, sve duzim intervalima, delujemo kao ekipa spremna da bude deo evropske NBA divizije (Kinzijeve rampe, Bogdanove dalekometne trojke, Milosavov ludacki sut). Dodje ti da se istopis od miline dok gledas, cini ti se kao da pohodis vremeplov sa sve reinkarnacijama sutera kakvi su bili Kica, Praja, PSD ili Sale...

Ali onda isto tako dozvolimo sebi da nalikujemo na seosku basketasku ekipu, sakupljenu po osnovnom kriterijumu da igraci imaju sposobnost Miljkona i efikasnost Jovance. Leb ti jebem, kad dodjemo u poslednja dva minuta, imam dilemu samo da li cemo izgubiti ili ce me strefiti infarkt od pobede izvojevane uz premnogo gluposti. Kad sinoc nisam mlad umro, zivecu 100 godina.

Pritisak je sada strasan na Nanteru, nece oni tako lako proci s Budiveljnikom. Jos mi je draze sto smo igrali dan ranije, rasterecenost zbogom Francuzi.

Ako ste gledali sinoc CSKA videli ste da su mnogo podigli formu i da deluju zaista mocno, noseni Vimsom, Dzeksonom i Hajnsom. No, onaj ko jebe Fener u Turskoj nema koga da se plasi. Bre! :D

Eh, da umalo da zaboravim - Zeljko, hvala ti do neba sto si nas opet pustio! Sada je vec svima jasno da godinama pobedjujemo u Evroligi zbog tvojih carobnih moci da nas pustis, i kad igramo protiv tebe i kad igramo s drugima. "Ma vidi se, usli su u dva, tri igraca. Da onaj Bogdanovic pusti Kinzija da ga blokira kao dete, mislim daj. Toliko je providno, no nema veze" - komentar odraslog cigana koji inace nije ni ostrascen. Fenomenalno! Da je svaki dan na poslu ovako lep, kuci ne bih ni isao.

P.S. Jos jednom, alal vera momci! Izgubiti dobijen mec protiv Nantera, prsnuti od Budiveljnika koga rasturis kao srpskoligasa...a onda razbiti Fenerbahce tamo. Ma i´te u ocin, to moze samo Partizan! :clap
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Mnooogo srece smo imali...Dva otvorena suta suta su promasili, od toga onaj Bogdanovicev je izasao samo Bog zna, uz to su faulirali Kinsija koji je bio raspolozen i pogadjao bacanja.

Iako smo pobedili zeleo bi da na pomenem par situacija:
Dva kosa koja su nam ponistena, dva puta gazili liniju za tri poena, Gagica blokira Bjelica sa dve ruke.
Musliju dva puta ispada lopta, igranje nogom Mekejleba, kasnije i Bogadanovica sto je svirano, dva faula Milutinova jedan u napadu a jedan pri skoku u odbrani.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
"Ma vidi se, usli su u dva, tri igraca. Da onaj Bogdanovic pusti Kinzija da ga blokira kao dete, mislim daj. Toliko je providno, no nema veze" - komentar odraslog cigana koji inace nije ni ostrascen...

Meni ovo tetreb moj priča da je pročitao u komentarima na B92, a mislim pisao neki bubuljičavi pubertetlija :eek:
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Verujem da se i Željku sledilo vnogo kada je Bogdanović(onaj) uputio šut,ali na kamenom licu niste mogli pročitati sreću kada ja lopta napustila obruč.Neverujem da nas je pustio,niti želim,ali da je jednim delom bio srećan,jeste,ipak je Grobarsko srce u njemu!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Umesto da prepričavate herojski podvig naših momaka, Ti Kejove rampe i bacanje po parketu dok mu je duša u nosu, Bogdanove dalekometne projektile i Gagijeve majstorije vi se bavite glupostima!

Мени је ово генијално, одиграли смо најбољу партију у последње две године, а можда и у последње 4, с обзиром на то да смо играли са 4 играча, невероватна партија, брдо кошаркашких зналаца на паркету, овде читам саркастичне коментаре о пуштању Жељка, оној љиги Јаковљевићу, о циганима, човићу, јебање мајки новопазарцима, јбт више страна је исписано о Тегелтији и Јаковљевићу него о овим момцима. Дан ти јебем. Бре пред својим очима гледате најбољи српски бековски тандем, кад смо то последњи пут имали прилику да гледамо још од 92., увек су најбољи бекови играли у нба, легабаскету, ацб, сада су обојица у Партизану!

Дуле је опет показао, да зна Жељка у душу, овако би се завршило и у БГу да је било правде. Опет мора се прво признати да је Фенер сјајна екипа, добри момци и стварно пар сјајних играча. Прелџић је невероватан, Жељко у њему види неку варијанту Дијамантидиса, да је мало бржи из пика, био би незаустављив. О њиховом Богдановићу не треба речи ни трошити, кад је сунуо с 8 метара фејдавеј који је једва исцурео из коша следио сам се.

Богдан нас је толико навикао на добре партије да видим и по гласовима људи доживљавају ове његове партије као нормалне.
По мени можда и његова најбоља партија ове године. Одбрана на врхунском нивоу, а да се при томе остави резерва за напад, рационално трошење, у зони дечко је ротирао на све стране. У нападу сем стандардне мане ( стајање у дриблингу, проблеми при удвајању) невероватно. Проценти шута ( при томе је један био на крају преко 4 руке) болесна партија, али муда када је било најбитније, то је оно што од њега прави играча. Били смо близу понора у трећој, дечко је узео лопту и преузео одговорност. То је то. Стане дечко у трипл трет и не знаш како да га чуваш. Зајебао је сву науку, све одбране и акције. Упростио кошарку. Али на мене највећи утисак је оставила његова игра са 4 личне :respect
Оно је било презрело за дечка у другој сениорској сезони.
О Драгану не бих ни писао, ситуација са расекотином највише говори, да се питам доживотни Капитен одмах, нек заради неки кеш преко и нек нам се враћа што пре.
Кинзи, ај напад, али у одбрани је буквално летео, која класа, који Џордан за наше услове, колко знања има тај човек јбт. Ми га још користимо као коректора и као go to guya ако истиче напад, да је он лидер, он би имао болесне статистике. Сваки пут кад направи неки кросовер ја се крстим, како ово чудо код нас.
Жофри, када веже шутеве споља, његова партија добија другу димензију, опасан је са сваке стране. Под кошем га не можеш избацити ван баланса.
Гагића и Муслија опет никако не бих стављао у исти кош, иако су обојица били јако лоши, ипак Мусли је имао неке оф скокове, добру одбрану и заграђивање. Оно Гагићево је било страшно, мислио сам да ће ми коса отпасти. Толико не лоших него монструозно глупих потеза у можда 2 минута, баш дуго нисам видео, а реално имали смо их свакаквих.

Ја имам невероватно стрпљење за играче које Дуле види као проспекте, и увек се трудим да видим позитивне ствари код њих, дуже од свих остали, па тако и многе дочекам када их већ сви прежале, али синоћ сам за њега ипак изгубио стрпљење, и то је први играч после дуже времена код којег ми се то догодило.
Али не бих о њему после овакве партије. Што би рекао Срђан ово је била дефиниција оне Томјановичеве. Шаље ми јуче друг поруку воли кошарку не навија ни за кога овде, "јбт које сте ви будале, повређено вам било пола тима уништи вас цска, на прагу сте понора и онда као да вам је ушла колективно она црта убице Кобија у мозгове, да се мора победити и да сте најбољи". Отприике не знам шта бих додао.
Лако је бити генерал после битке, али не могу описати колико сам био сигуран да добијамо, на форуму сам био још умерени оптимиста у односу на реалност, људи ме сматрали за будалу, мислили да их зајебавам, али све ми је било у том фазону, да покажемо карактер, да нам се коначно врати све, све те лопте, све.
Ако ништа ова екипа је бар заслужила да се бори до последњег даха за тај топ16. Штета што је месина у последњем колу да је било ко други, био бих срећнији, мада мислим и да нам је он дужан и да је време за једно черечење.
А вечерас, за Лавриновича ко за брата најрођенијег, ајде украјинци да једном оправдате милионе, да се не избламирате у ел.
 

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
Imali smo tacno 15 suteva manje ka kosu.da je ono tele od muslija pogodio one zicere, imali bi i veci % od 0.561, koji je DO JAJA, racunajuci i sl bacanja.
 
Последња измена од уредника:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Dan posle, sad kad su strasti splasle samo da kazem smireno...


To breeeeeeeeee! :BB Puni, siluj, razaraj! Bravo momci, nismo svesni koliko je tesko, da ne kazem nemoguce, unistiti Fener usred Istambula. :respect

Fascinira me nas tim:
U pojedinim, sve duzim intervalima, delujemo kao ekipa spremna da bude deo evropske NBA divizije (Kinzijeve rampe, Bogdanove dalekometne trojke, Milosavov ludacki sut). Dodje ti da se istopis od miline dok gledas, cini ti se kao da pohodis vremeplov sa sve reinkarnacijama sutera kakvi su bili Kica, Praja, PSD ili Sale...

Ali onda isto tako dozvolimo sebi da nalikujemo na seosku basketasku ekipu, sakupljenu po osnovnom kriterijumu da igraci imaju sposobnost Miljkona i efikasnost Jovance. Leb ti jebem, kad dodjemo u poslednja dva minuta, imam dilemu samo da li cemo izgubiti ili ce me strefiti infarkt od pobede izvojevane uz premnogo gluposti. Kad sinoc nisam mlad umro, zivecu 100 godina.

Pritisak je sada strasan na Nanteru, nece oni tako lako proci s Budiveljnikom. Jos mi je draze sto smo igrali dan ranije, rasterecenost zbogom Francuzi.

Ako ste gledali sinoc CSKA videli ste da su mnogo podigli formu i da deluju zaista mocno, noseni Vimsom, Dzeksonom i Hajnsom. No, onaj ko jebe Fener u Turskoj nema koga da se plasi. Bre! :D

Eh, da umalo da zaboravim - Zeljko, hvala ti do neba sto si nas opet pustio! Sada je vec svima jasno da godinama pobedjujemo u Evroligi zbog tvojih carobnih moci da nas pustis, i kad igramo protiv tebe i kad igramo s drugima. "Ma vidi se, usli su u dva, tri igraca. Da onaj Bogdanovic pusti Kinzija da ga blokira kao dete, mislim daj. Toliko je providno, no nema veze" - komentar odraslog cigana koji inace nije ni ostrascen. Fenomenalno! Da je svaki dan na poslu ovako lep, kuci ne bih ni isao.

P.S. Jos jednom, alal vera momci! Izgubiti dobijen mec protiv Nantera, prsnuti od Budiveljnika koga rasturis kao srpskoligasa...a onda razbiti Fenerbahce tamo. Ma i´te u ocin, to moze samo Partizan! :clap

Za mene je ova vecerasnja utakmica totalna enigma .
Prosto ovaj Nanter ako se raspuca moze da dobije svakog tj. ako ih krene spolja.Opet na drugoj strani mogu sve da promase i da im nista ne podje za rukom.Klasika francuskih ekipa. Svakako je da ce Nanter imati skakacku prednost.Prosto imaju veci skakacki potencijal u pojedincima.
Na drugoj strani Budivelnik mi je nekako manje divlja ekipa. Imaju Lavrinovica koji je cale i koji kad hoce moze sve da zatvori. Imaju Minarda,Samersa,Kuka.Tu je i iskusni Salenga. Ali opet sve je to nekako slabo uigrano.Mlitavo deluju.
Opet pitanje je i koliki ce motiv imati.
Da ne govorim kakvog indijanca imaju na klupi,onog idiota sto se igrao tajm-auta u Areni.
Prava enigma sta ocekivati veceras.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ono kad te zanima sta ce se danas desiti u Ukrajini, a to veze nema ni sa Janukovicem, ni sa masovnim demonstracijama, ni sa EU!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sjajna analiza Sojanče, bravo. :clap
Mene samo zanima zašto se svi toliko iščuđavate i zgražavate nad postovima u kojima dominiraju ironija na račun Žoca i njegovog puštanja? Ispada kako se ljudi više raduju što će zajebavati cigane nego pobedi Partizana. Ne znam odakle vam to? Pa ne poznaju svi košarku u prste kao ti ili neko drugi, nemaju znanje da ispišu redove o zonama, pikenrolovima, mečapovima i ostalom. U par reči se kaže šta se ima i ćao zdravo. Zašto ne iskoristiti sjajnu priliku za jebanje gamadi? Naravno, ne treba ići u krajnost i preterivati, ali u danu kada smo mi pobedom ostali u trci za top16 a oni se pozdravili sa njom, mora malo da se popiša projekat iz Železnika. Uostalom, šta bi onda rekao na činjenicu da je Dule na samom početku KZŠ pomenuo gamad i posrao ih. Pacove treba jebati što češće.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
2 "ludaka", Dragan i Bogdan koje kad krene mogu da pogađaju sa parkinga i Kinsey koji je tu da smiri, da pogodi kad je najbitnije. I to je kombinacija koja je sinoć pobedila. Mislim da je Kinsey posle Boa definitivno najbolji stranac koji nam se dogodio.

Njih trojica + Milenko + Žo + Bertansove trojke donose trofeje!


Gagić stvarno postaje kriminalan. Sa distance teški promašaji, u reketu banane, faul u napadu, faul u odbrani, 3 sekunde u reketu, izgubljena živa lopta... I na sve to njegovo ponašanje. Da on taj svoj bezobrazluk barem isprati kvalitetom, pa da razume čovek. Ali Dule zna najbolje zašto je Gagić i dalje tu i zašto igra...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Кинзи, ај напад, али у одбрани је буквално летео, која класа, који Џордан за наше услове, колко знања има тај човек јбт. Ми га још користимо као коректора и као go to guya ако истиче напад, да је он лидер, он би имао болесне статистике. Сваки пут кад направи неки кросовер ја се крстим, како ово чудо код нас.

Fascinira jednostavnost u njegovoj igri. Znaci covek ne pati od toga da napravi sto efektniji potez od koga ce svi da padnu u trans ili isiluje nesto nesto iza ledja i sl. Ima posed, jedna finta, cisto da dobije taj delic sekunde da ne popije blokadu zbog izbacaja, i dize se na skok i sutira. Nema nekih proseravanja i komplikovanja! Ne ide napad, smuseni smo, neorganizovani...covek se ponudi, digne se na sut i pogodi. Mnogo nam znaci najvise zbog toga!

kakva odbrana. kakve isecene lopte koje su mozda i presudile jer su nam omogucile 4 laganih poena na kraju kad je trebalo izmisliti poene! :clap
Posle i 30+ minuta na parketu nakon popijene blokade u napadu istrcis iz inata, isprintas u odbranu i onako zalepis protivnika na polaganju...:respect

Za veceras me je iskrneo bas strah! ovi ukrajinci su kao imali neki motiv da igraju i eto bar neki % sansi a sada nakon nase pobede sinoc nemaju nikakve sanse.
daj Boze da ne bude opet kao i inace sa nama, sve tezim putem! valjda ce igrati sa ponos, da se ne obrukaju ako nista drugo makar zbog te licence!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sjajna analiza Sojanče, bravo. :clap
Mene samo zanima zašto se svi toliko iščuđavate i zgražavate nad postovima u kojima dominiraju ironija na račun Žoca i njegovog puštanja? Ispada kako se ljudi više raduju što će zajebavati cigane nego pobedi Partizana. Ne znam odakle vam to? Pa ne poznaju svi košarku u prste kao ti ili neko drugi, nemaju znanje da ispišu redove o zonama, pikenrolovima, mečapovima i ostalom. U par reči se kaže šta se ima i ćao zdravo. Zašto ne iskoristiti sjajnu priliku za jebanje gamadi? Naravno, ne treba ići u krajnost i preterivati, ali u danu kada smo mi pobedom ostali u trci za top16 a oni se pozdravili sa njom, mora malo da se popiša projekat iz Železnika. Uostalom, šta bi onda rekao na činjenicu da je Dule na samom početku KZŠ pomenuo gamad i posrao ih. Pacove treba jebati što češće.

Друже ово није форум кошаркашких стручњака него најбоичнијих љубитеља Партизана, не мораш имати апсолутно икакво знање из кошарке па да будеш очаран партијом и фанатизмом наше фантастичне четворке.
Што се тиче цигана мене стварно не дотичу, ем што то није звезда, ем што их ја видим само као тренутног ривала, никако правог ривала, ту бих евентуално с ових простора могао да видим цибону, посматрам их само кроз призму нашег тренутног ривала, и кроз објективну жељу да се угасе и ови да им се више не би давале државне паре, да би ККП имао више и да не гледам више политичке амебе попут човића. Могу да разумем људе којима су цигани битни, пре свега због повезивања с фудбалом, и не смета ми да се помене с времена на време.
Ал не могу никако да разумем, и никад нећу, да после овакве победе буде малтене више постова о њима и оном ретарду јаковљевићу него о овим момцима. Јеботе ја бих после овог синоћ скинуо икону и ставио слику Брата изнад стола а не помињао цигане...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pa o tome ti i pričam. Ovo su pisanja najobičnijih ljubitelja Partizana. Skoro svako je iskoristio priliku i poklonio se igrama ovih sjajnih momaka sinoć, svako je bio očaran, ali kao što rekoh, nakon tih reči hvale mnogi su iskoristili priliku da naduvaju đokom ova govna ciganska. Meni je to apsolutno u redu i nije mi čudno. To što mnogi vole da se prepucavaju i podjebavaju cigane ne znači da su opterećeni njima, to ti je navijačka svakodnevica, oduvek.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Nisam mogoao da gledam mec, niti znam sta je bilo tokom istog. Momcima cestitke, puno mi je srce. A i da nas je pustio Zeljko i da nije zaboli me bas, nek pocrkaju smradovi, mi zasluzujemo i vise od same nade za top16, a i za razliku od njih mi smo i neko ime u svetu kosarke. Ajde sad u top16 u inat svima...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top