Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Vrlo vazna pobjeda protiv nezgodnog protivnika i u kombinaciji sa rezultatima najozbiljnijih konkurenata.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kakvo anti domacinsko sudjenje .SRAMOTA!
Tarence opet najbolji,Bogdan umoran...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sjajno, bravo momci! Jako bitna pobeda, sad idemo na CSKA...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Auh umorne li ekipe...Svaka cast momci, jako vazna pobeda.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
extra vazna pobeda, kapiten kapitenski povukao sve ostale do trijumfa, idemo dalje
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Браво бре, тако је!
Прибојавао сам се ове утакмице, што због умора, што због увек фајтерске екипе Будућности, на крају се све добро завршило.

Драган Милосављевић :respect Ретко готиван играч. Уживајмо у овим тренуцима док још увек гледамо тандем Гаги-Богдан код нас, права је привилегија имати оваква два играча у тиму.

Идемо даље!

ОВО ЈЕ ПОБЕДА, ПОБЕДА ЗА ХАРИСА!

:BB
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.445
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auu jbt ovo je bila najteza utakmica u sezoni. Pribojavao sam se pre meca a i tokom utakmice kada sam video kako se odvija stanje na terenu.
Ovo vise nije humano sta mi radimo igracima. Pa bre toliko smo umorni da jedva stojimo na terenu. Ogromne, nerealne, minutaze nas polako stizu pa otuda i ovoliko mucenje! Ajde bre Tepicu dolazi vise!!

Nema sta momcima da se zameri. Bilo je gomile gluposti, izgubljenih lopti, promasaja zicera itd. ali sta se moze bilo kome prigovoriti kada daju sve od sebe iako se vidi da su slomljeni od umora!
Veceras ponovo trojica od one velike cetvorke iz Istanbula nas nosila do pobeda i umesto Bogdana taj cetvrti je ovog puta bio Musli koji je nekako neprimetno ubacio cini mi se 12 poena!!

Sudjenje ocajno, na obe strane ali zabole me iskreno za goste, sramota je da jedan vladar u regionu na svom terenu ima ovakvo sudjenje!


Veoma vazna pobeda koju treba sto pre aboraviti i krenuti sa spremanjem utakmice sa cska. Mora Duel da nadje eliksir neki i uspe da preporodi i odmori igrace do cetvrtka!
Idemo dalje bre!!
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Cestitke momcima na pobedi,videlo se da su premoreni posebno Bogdan.Kinzi odlican veceras.
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Vrlo vazna pobeda i to jos ispade sa velikom razlikom s obzirom na tok utakmice. Musli vrlo dobar a TK nastavlja tamo gde je stao u Turskoj.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Bravo momci, vazna pobeda protiv neugodnog protivnika i umora...
Plasio sam se kako ce posle Fenera da izvuku ovu utakmicu, bilo je cupavo, tesko, zato jos jednom cestitam momcima koji daju 180% sebe
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
svaka cast na pobedi, al mi je bilo zao da gledam bogdanovica kako se muci.
u principu su svi preumorni, a veceras se to najvise videlo kod bogdana.
idemo dalje, sledi mec sezone
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А сад сви на спавање до четвртка. :)
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Dobro je.Otaljali smo ovo.Losa igra zbog neverovatnog umora...jbt jedva smo se kretali po terenu...I dobro je sto smo dobili utakmicu i kad smo igrali lose.To je dokaz da je tim dobar.Buducnost nas je toliko respektovala da uopste nije ni verovala u pobedu,valjda smo ih preplasili sa onom pobedom u Istanbulu,ljudi na -5 i na 20 sekundi do kraja vode loptu 15 narednih sekundi umesto da sutiraju sto pre...jos jedan dokaz koliko nisu verovali da ce da urade nesto u Beogradu...To je takodje dobro,nabiti strah svima koji dolaze da se ni ne nadaju da ce nesto da naprave protiv nas...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Izuzetno teska pobeda, ali izuzetno bitna pobeda, narocito posle one pobede u Istanbulu protiv Fenera! Vidi se umor kod nasih igraca, ali nadam se da imaju snage da odigraju jos 2 utakmice na vrhunskom nivou!:napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo momci... Porođena pobeda!

Tepić mora što pre da uđe u ritam jer ovim momci ne mogu dalje... U pojedinim momentima mi ih je bilo žao gledati kako se vuku ko prebijene mačke od umora.

Highlight meča definitvno Kapitenova trojka nakon što mu sudije nisu dale slobodan bacanja u kontri... Ne date bacanja, e pa evo njima trojka :D

A suđenje realno mučno kao i vazda kad je na terenu Sreten Radović, inače "naš veliki navijač" iz Dubrovnika!


Opet smo na deobi prvog mjesta sa mutantima i Cedevitom.
Cedevita ima pobedu manje... Mi i Mutanti smo egal.

Centar je neki Afrikanac, ništa posebno.

Tako je. Kada se izuzmu Milutinov, Musli, Marjanović, Katić, Bilan, Nurkić, Suton, Planinić, Čekovski, Gečevski, Vilijams, Nikolić, Varda - Akindele spada među tri najbolja centra lige :) Onda bi borba za laskavu titulu prvog centra lige bila veoma uzbudljiva : Omić Alen , Akindele i Kaštropil Frano :)
Nemoj više pre utakmice da prozivaš i prizivaš protivničke igrače ko Boga te molim!
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
POBEDA ZA HARISA


kad je tesko- kapiten! bravo i za TKa.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Очекивано тежак меч после оног пражњења у ЕЛ, али момци су успјели на крају да смогу снаге и забиљеже нову побједу :clap
Овај Кинзи мене из меча у меч одушевљава, вечерас је промашио само што је истицало вријеме и што је морао брзински шутирати, остало мајсторе :respect:respect:respect
Жо имао проблема са слободним и јебига чим промаши први шут за три, одмах му падне самопоуздање али биће то добро.
Некако волим пред битне мечеве да се нико од играча није пуно истекао и засуо противнички кош, овако мислим да су сачували и снагу и резерву, па тако од Богдана очекујем да заспе кош наводне браће из ЦСКА.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top