Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Играчи, стручни штабе, председниче, директоре срећан вам пролаз у топ 16.
Гробари срећно и нама, заслужили смо ово мајку му јебем, и због прошле и због ове године.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Svaka cast momcima na svemu prikazanom i veliko hvala Zeljku.

Nismo mi ovo mogli dobiti, jednostavno prejak roster imaju, a maksimalno su motivisani kad igraju protiv nas, idemo dalje sto je najbitnije, trebala bi nam jos jedna cetvorka za ovaj drugi krug, meni zao Lovernja kako se covek bori 36 minuta, a kako to Gagic sve pokvari za 4 minuta, al da ne kritikujem sad, svaka cast svima, zasluzili su itekako jos ovih 14 meceva, kao i mi.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Momci svaka cast na svemu... Opet ste ginuli na terenu i dali sve od sebe i to se isplatilo

Kada se sagleda i rotacija, i umor, i sav trud zasluzen prolaz u top16, tamo nam je i mesto.
Zeljko se nije dao iznenaditi, rutinski odradjeno od pocetka do kraja, hvala i njemu, velikom grobaru

Srecan sam :)
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Hvala momci na borbi do poslednjeg daha...
Hvala Zeljku Obradovicu...
Zasluzili smo i ovako da prodjemo...
Plej pod hitno da se nadje..Arena da se napuni i da budemo konkurentni.
- Real Madrid
- Maccabi Electra
- CSKA Moskva
- Galatasaray Liv Hospital
- Zalgiris Kaunas
- Laboral Kutxa
- Partizan NIS
- Bayern Munchen

Odlicna grupa,imamo ok sanse uz jednog dobrog pleja i uz Tepu.Ajmo Partizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan !!! Slavimo grobariiiiii !!!

P.S.Crknite cigani od muke svi do jednog...Partizan IDE DALJE !!!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
:pfc:
Kad je zreb za TOP16?
edit: Nisam video post gore.
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Cestitke na plasmanu u top 16 ,ali bez euforije prosli smo na iglene usi uz dosta srece ,mene najvise raduje finansijska dobit zbog 7 utakmica u BG i nadam se da ce se dovesti neki centar jer ovako vise ne moze.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Učinak klubova iz Srbije u evropskim takmičenjima ove jeseni može stati u jednu rečenicu:

SVAKA PTICA SVOME JATU!

SVI ŽELJKA NA AVATAR!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Čestitke celom KK Partizan! :clap :respect

Onaj odozgo vidi sve.

Puši ga, Železnik. I ti, Vesna, i ti...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pa pljujte opet Cacak :)
Hvala legendi Partizana.
Zasluzeno smo kod kuce, u TOP 16.
Neverovatno kako se kosmicka pravda ispunjava nad nama.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Браво момци, прије свега, била би велика неправда да нисте успјели да изборите Топ16, јер сте га по свему заслужили! :clap

Умор је евидентан, јбг није ни чудо, али и то ће брзо доћи на своје, Тепић, још неко појачање, па од марта Бертанс, уф, опет нас чекају лијепи дани... :šal
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Pravda je zadovoljena! Plasman u TOP16 je najvazniji, a posle je sve moguce jer nemamo sta da izgubimo. Idemo bre da igramo kosarku!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Na koju smo mi gurku usli u TOP16, bukvalno na o-ruk. Hvala Zeljko :D

Vidim da je jedina nedoumica oko grupe u drugoj fazi PAO ili Kuban, pa koji je uslov da nam ulete Grci?
PAO odavno nije bio tako nekonkurentna ekipa, zapravo nikada otkad ja pratim kosarku...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хвала целом КК Партизану. После поста, опет смо у ТОП16. Сад ћемо да се играмо и ћао! Буквално шлаг на торту и тотално растерећени! Ваљало би довести појачање, а ако постоји могућност играти у Арени, пре свега због помоћи нашем КК-у!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
- Real Madrid
- Maccabi Electra
- CSKA Moskva
- Galatasaray Liv Hospital
- Zalgiris Kaunas
- Laboral Kutxa
- Partizan NIS
- Bayern Munchen
Ako Laboral dobije sutra minimum dva razlike u grupu nam upada Lokomotiva Kuban... Ukoliko dobije Lokomotiva u grupu nam upada PAO.

Laboral nam može upasti u grupu samo ako pobedi jedan razlike i to istovetnim rezultatom kojim su izgubili u Krasnodaru (85:84).
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Svaka cast momcima na borbi. Hvala na 14 novih utakmica u 2014-oj.

Velika zahvalnost coveku koji jedini ima pravo da nosi titulu POCASNI GRADJANIN GRADA CACKA, Zelimir Zoc Obradovic!

Idemo dalje, da i taj Real izgubi jednu... :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Na koju smo mi gurku usli u TOP16, bukvalno na o-ruk. Hvala Zeljko :D

Vidim da je jedina nedoumica oko grupe u drugoj fazi PAO ili Kuban, pa koji je uslov da nam ulete Grci?
PAO odavno nije bio tako nekonkurentna ekipa, zapravo nikada otkad ja pratim kosarku...

Panathinaikos moze da nam bude u grupi samo ako Laboral sutra izgubi.Onda ce PAO biti treci i upasce u nasu grupu.Laboral Kutxa ce biti treca ako dobije sutra sa 1 razlike,a Lokomotiva ce biti treca ako izgubi sa vise od 1 razlike od Laborala.Videcemo,samo se nadam da nam nece pasti Lokomotiva u grupi,ne svidjaju mi se nikako,mislim da su jaci nego sto rezultati govore.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Za sve one koji misle da smo se srećno i kroz iglene uši plasirali podatak, da smo četvrti ponajviše zato što imamo bolji međusobni skor od direktnih konkurenata za top 16.

Predivan osećaj, čestitke momcima, Duletu i svima u klubu, veliki uspeh. Još 14 utakmica sa evropskom košarkaškom elitom neprocenjivo bogatstvo, a i naša dužnost da odlaskom u arenu ponovo iskažemo ljubav i odanost prema klubu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
После -42, после пораза од фмп-а, после пораза од Нантера... вратило се!

Колико сам се плашио ове утакмице, али опет је Жељко завршио своје!


Хвала свима који су учествовали у овом успеху, идемо даље, поново смо у ТОП16!

Господину Жељку наклон до пода, наравно, Дулету и момцима капа доле!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ako Laboral dobije sutra minimum dva razlike u grupu nam upada Lokomotiva Kuban... Ukoliko dobije Lokomotiva u grupu nam upada PAO.

Laboral nam može upasti u grupu samo ako pobedi 1 razlike i to istovetnim rezultatom kojim su izgubili u Krasnodaru (85:84).

Da,opisah to upravo sad pre koji tren..u isto vreme :wink:
To se prevideo,znaci Laboral ima najmanje sanse da bude u nasoj grupi...Sutra svi navijamo za Lokomotivu,nekako mi je Panathinaikos laksi protivnik nego oni :wink:
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jbg, veceras nije islo. Da bi napravio skalp, ne mozes praviti onakve greske u kljucnim trenutcima, ne mozes onako braniti pik, itd...Ali sve je to nebitno, prosli smo dalje, pojacacemo se, osvjeziti...pa kom opanci, kom obojci.
Raduje jos jedna dobra partija Muslija, nadam se da ce konacno podici samopouzdanje i da ce iznijeti ovu sezonu, posto je Nikolica definitivno zelen za prvog centra.

of topic:

Gledao sam utakmicu u kafani u kojoj je bio i po koji cigan i mogu samo da kazem da mi je drago sto smo izgubili u Francuskoj i Ukrajini, drago mi je sto smo i veceras izgubili i sto smo prosli zahvaljujuci ociglegnoj zavjeri :D Ne znam da li ste svjesni koliko njih ovo boli? Ja da veceras nisam bio... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top