Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Iako smo poznati po tome da brzo padnemo u euforiju :D posle ovakve grupe u kojoj smo bili da mu jebem mater ne može biti toliko teško u narednoj. Ok CSKA i Real će nas počistiti, Makabi smo videli da nije kao ranije, Kuban može da se dobije kući sigurno, aj sad nisam baš totalno upućen ko nam je tu još al Bajern i Galata sigurno nisu kao Fener i Barsa. Ne kažem da možemo biti prvi u grupi ali ako se odmorimo i dovedemo još 2 igrača uz toliko čekani povratak Davisa može svašta da bude. Vrlo je bitno da Milenko što pre uđe u fazon(zna sve, valjda mu neće trebati vremena) al čini mi se da Dalo ipak neće moći da izgura TOP 16 pa ni taj Novak ne bi mogao, dobro bi nam došao još jedan niži igrač i jedna 4-ka sa praćkom, al da to ne budu igrači ko Bezbradica čisto da popunjava broj. Ah te proklete pare...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Videcete koliko Tepic znaci za ekipu kad krene ToP16.
Polemisite koliko hocete, ali bicemo u borbi za 4to mesto, a kako je igrao Makabi do sad, mozda i za cak 3ce mesto! Jer osim CSKA i Reala, svako svakog moze da pobedi, Makabi sigurno nece blistati.

Dajte jos jedno pojacanje pa da se ne plasimo ni CSKA ni Reala!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Realno, mi o nekom 7-7 mozemo samo da sanjamo. Da su Leo i Berta tu definitivno da, ali ovako...

Kao sto neko rece, vazno je da se ne s*ebemo odmah, da 7 puta sto vise napunimo arenu.

Inace, cestitke svim igracima i strucnom stabu na velikom uspjehu. Pohvale posebno na adresu 4 igraca, koji svaku utakmicu ginu maltene 40 minuta. Svaka cast ljudine.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.841
Локација
vaginamandibularia
Videcete koliko Tepic znaci za ekipu kad krene ToP16.
Polemisite koliko hocete, ali bicemo u borbi za 4to mesto, a kako je igrao Makabi do sad, mozda i za cak 3ce mesto! Jer osim CSKA i Reala, svako svakog moze da pobedi, Makabi sigurno nece blistati.

Dajte jos jedno pojacanje pa da se ne plasimo ni CSKA ni Reala!
A ako kuga pogodi madrid, pa crkne mumbru a kalderon prenumi, drugo mesto nam ne gine!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Posebno sto dobrog, lepog Serdja nikad nismo tukli na strani.
A taj Pao kad je bio mnogo jaci i sa mnogo jacim strucnjakom na klupi smo znali da izbacimo u direktnim okrsajima.
Tako da ja nisam uopste za te Ruse, dosta su mi CSKA i Zalgiris.
Panatinaikos smo dobijali ali nisu bili u frci tad ako budu tesko, bas tesko mozemo da ih dobijemo na strani?Kuca jeste bedna ove godine ali to je ozbiljan klub Taukeramika, sa tradicijom kosarkaskom, stojim i dalje pri ruskom instant klubu!Da bi isao dalje moras da "brejkujes" na strani nekog minimum jednom!

Ovi magarci na SK-u ne prenose Kucu i Ruse nego Strazbur-Armani:banghead
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Da ljubimo Zeljka u... inace bi prosli al sutra. Kakav prolaz dalje i ovo je dovoljno. Raspadaju nam se igraci treba im odmora , ne moze se ovako !
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
PAO je osrednji evroligaški klub ove godine.
Koncepcijski nam više leže nego Rusi, jer nemaju napadački dominantne centre kao CSKA ili Kuban...a videli smo sinoć kakve nam probleme predstavlja kad protivnički centri razbijaju pik igru.

Lazme je superkoristan igrač, ali napadački nikad nije bio preterano potentan. A za Gista znamo kakav je...Atraktivan, ali indijanac...Važno je da nam tu ne prave mnogo problema, a njihovu spoljnu liniju mi možemo neutralisati.

Sa PAO-om ako budemo igrali...to će bidnu utakmice šezdeset nešto-pedeset nešto.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Novak je prelomio odavno, verovatno se ovo cekalo. + Oko nove godine je moguce da se kompenzuje to sto je Tepic malo pokvario prosek u godinama starosti :)

Cestitke ekipi i realno da su Leo i Berta tu, ne znam gde bi nam bila granica.
Podrska do kraja svima. Nadam se da se Musli probudio a ako i Gagic izadje iz kanala mozemo da ocekujemo svasta.

Interesuje me jer se zna otprilike kada cemo biti domacini, makar prva dva domacinstva. Datumi me interesuju. Ove godine, mzt je pao na SV. Petku - jedva sam stigao... Fener na Mitrovdan, Barsa na SV. Randjela, cska na Sv. Nikolu... nadam se da ce tokom raspusta biti barem neka utakmica u areni...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
PAO je osrednji evroligaški klub ove godine.
Koncepcijski nam više leže nego Rusi, jer nemaju napadački dominantne centre kao CSKA ili Kuban...a videli smo sinoć kakve nam probleme predstavlja kad protivnički centri razbijaju pik igru.

Lazme je superkoristan igrač, ali napadački nikad nije bio preterano potentan. A za Gista znamo kakav je...Atraktivan, ali indijanac...Važno je da nam tu ne prave mnogo problema, a njihovu spoljnu liniju mi možemo neutralisati.

Sa PAO-om ako budemo igrali...to će bidnu utakmice šezdeset nešto-pedeset nešto.
Sve to stoji ali gledao sam Ruse i ne videh te superdominantne centre, mrtvi FMP bi ih dobio tamo da ih nije neverovatno kenjao sut, pogodili su cini mi se 13+ trojki, da nisu izgubili bi.Jesu oni dobijali u toj grupi i bili dugo i prvi ali nemaju oni tu snagu ko klub, nemaju mentalitet pobednika.A tu sesdeset nesto pedeset nesto od PAO-a u Atini gubimo 80% zato ih prizeljkujewm, naravno uvazavam sve to tvoje!

Imaju crnce pucace a na centru Marica koji nije nii senka "onog starog" Aleksa, sprdali se Rasko Nos i Boban coban s njima i Zukanenka Rusa plus Simona, Jasaitisa i Bikova. Kazem opasni su ako ih krene, po meni cisti divljaci, ne videh ja tu nikakav sistem, FMP je sam sebe pobedio imali 7 razlike 6 minuta pre kraja!
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne ganjaju se sponzori nego političari. Dačić, Toma, Mladja....pa čak i ovi ciganski.

.

Pa eto vidis da se ganjaju,cak i preko politike se jure sponzori.Poenta price je da se niko nece setiti da ti pokuca na vrata.

Da imamo ozbiljne poslovne ljude u upravi koji imaju veze imali bismo ozbiljne privatne sponzore preko poznanstava,mi imamo Silobada i Danilovica koji cekaju u kancelarijama da drugi dignu dupe i dovedu sponzore....
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Sada Zeljko Pantic rece na SOS kanalu da je pored direktora Bg Arene vesic smenio i direktora hale Pionir.

Nadam se da su nasi budni i dovoljno trezni, da ih nije ovaj uspeh opio, da shvate da nam "kreten" opet sprema igru.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Kada pocinje plej of u NBA, da predjemo tamo kada pocistimo ovu TOP 16 grupu?

Razumem ja i euforiju i sve ali polako bre ljudi, neka momci daju sve od sebe, kao i u vecini slucajeva do sada, i onda moze da bude i 2-12, ja cu biti zadovoljan.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Partizan, CSKA, Real, Kuban, Makabi, Bajern, Galata. Ko je osmi jebem ga?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top