Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Iako je u pitanju Džiletova majka, KKP je u prvom planu pa zato postavljam ovde.
:clap:respect
Majka srpskog košarkaškog stručnjaka sa pomešanim emocijama pratila gostovanje njegove Krke crno-belima. "Više sam bila uz Partizan, bez obzira na to što mi sin vodi Krku", rekla je ona.

dzikic-v.jpg


Posetioci utakmica crno-belih u "Pioniru" dobro znaju lik Milke Džikić, majke Aleksandra Džikića, srpskog trenera koji vodi Krku i reprezentaciju Makedonije.
Ona sa svog mesta kraj aut linije, u VIP loži, bodri košarkaše Partizana na svakoj utakmici i emotivno podnosi njihove nastupe.

Nedeljni duel Partizana i Krke za nju je bio poseban, jer je na klupi gostujućeg kluba sedeo njen sin, Aleksandar Džikić, koji je i lično nekada bio član stručnog štaba crno-belih.
Za koga je navijala?

"Na ovoj utakmici mi je bilo najteže. Podeljena sam bila napola. Ipak, više sam uz Partizan, bez obzira na to što mi sin vodi Krku. Ja sam svim svojim bićem uz Partizan, mnogo ih volim i iskreno navijam", rekla je ona u intervjuu "Našim novinama".

Kao veliki navijač Partizana, non stop obučena u crno-belo ("ona i nema šta da obuče u drugim bojama, samo crno-belu garderobu sebi šije", kaže njen sin), ne krije da je jako potresla vest da je Duško Vujošević krajem decembra zadržan u bolnici zbog problema sa bubrezima.

"Plakala sam dugo. Onda sam pozvala Aleksandra da mu odmah kažem, u Sloveniji nisu odmah preneli tu vest. Njih dvojica su jako vezani, Aca ga voli kao oca. Svima nam je laknulo kada je napustio bolnicu", dodala je ona.

Zanimljivo je da košarkašima Krke uvek donese sreću kada ih poseti u Sloveniji.

"Uvek on (Aleksandar Džikić) mene zove pola sata pre utakmice, to nam je neki ritual. I kad odem u Novo Mesto, Krka uvek pobedi, pa mi je predsednik kluba rekao da dolazim što češće", rekla je Milka uz osmeh.

Među aktuelnim igračima crno-belih ima svoje ljubimce, iako njen omiljeni košarkaš sada sedi na klupi.

"Pera Božić (sada Vujoševićev pomoćnik) mi je najomiljeniji igrač Partizana, onako uopšteno. Iz ove sadašnje generacije volim Bogdanovića i Milosavljevića, a Kinzi je nešto posebno. On se sa mnom pozdravi pre početka utakmice, sjajan je u svakom pogledu", otkrila je ona.

Košarkaši Partizana odigraće naredni meč u Kombank areni, protiv moskovskog CSKA, u trećem kolu Top 16 faze Evrolige. U prethodnom su izgubili u Minhenu.

"Mnogo me je razljutio poraz od Bajerna, ali biće bolje sigurno", uverava Milka Džikić.

http://mondo.rs/a651788/Sport/Kosarka/Dzikiceva-mama-Aco-izvini-ali-napred-Partizan.html
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Upoznao sam ovu zenu pre 3 godine u Pioniru i mogu potvrditi da nista od ovoga nije fraza sto je rekla. Zena se tada skoro rasplakala jer smo izgubili od Buducnosti u prvom kolu...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Karte se ODLIČNO prodaju !!!
Još jedan rekord u najavi, tako je braćo Grobari:pfc:

p.s nema nikakve medijske histerije, skoro da se i ne zna da se prodaju karte a Jug 200 je skoro rasprodat. Bio sam u 12 na blagajni.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Karte se ODLIČNO prodaju !!!
Još jedan rekord u najavi, tako je braćo Grobari:pfc:

p.s nema nikakve medijske histerije, skoro da se i ne zna da se prodaju karte a Jug 200 je skoro rasprodat. Bio sam u 12 na blagajni.

U jednom win win-u u unutrašnjosti pre par dana su mi ponudlili samo nivo 200 Jug i rekli da nivoa 400 nema više. Bilo mi je malo čudno, ali izgleda da će biti baš dobra poseta.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Po nekoj mojoj vizuelnoj proceni (na monitoru u knjižari) prodato je 70-80% karata. Mislim da je gore bilo još karata a za Jug 200 je bilo prodato otprilike 7/8 kapaciteta sektora.

I to sve tri dana pred utakmicu!!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Tako su i za proslu bili povredjeni Hrijapa, Voroncevic i Pargo, pa samo na kraju Voroncevic nije igrao, a Hrijapa odigrao protiv nas prvu utakmicu posle pauze od par meceva. Ne verujem im nista i na stakama da dodju.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Tako su i za proslu bili povredjeni Hrijapa, Voroncevic i Pargo, pa samo na kraju Voroncevic nije igrao, a Hrijapa odigrao protiv nas prvu utakmicu posle pauze od par meceva. Ne verujem im nista i na stakama da dodju.
Pargo ima odlične izglede da ga CSKA brzih dana vejvuje, pa pitanje je da li mu onda pružati šansu uopšte... A i realno nije to ni izbliza onaj Pargo iz Makabija... Lucidni Robinzon i Džekson su nam mnogo veća briga!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Nije ovo sefvis 988. Ako neko ima informaciju on ce je i napisati.

Poslednje upozorenje!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Pa vala, bez obzira na sve okolnosti, valjda cemo jednom dobiti ovaj CSKA ove sezone. Sto kasnije, to bolje :D.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Rekoh ovo i pred proslu tekmu, al' da mi je da naguzimo ovaj budjavi CSKA, pa da se smirim sto se EL tice za ovu sezonu :). Ne znam na koju foru to mozemo da uradimo, jer su nas prosli put odradili bez ikakvih problema, ali opet...Ustvari znam, kljuc uspeha ce biti dominantne partije Muslija, Gagica i Milutinova!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
@Stojance, Mister MVP

Jasno se vidi njegovo kaskanje posle Bogdana. Lagan potrk, sa sve nekakvim okretanjem preko ramena...Bogdan je ispratio Brajanta dokle je mogao jer se Dilejni zaletao na kos sa loptom. Tako da nemojte da branite neodbranjivo. On se vukao po terenu. Da je trcao, a ne kaskao stigao bi lagano.
Mozemo za jucerasnju partiju da ga hvalimo do prekosutra ali za ono protiv Bajerna nema opravdanja.
Bas mislim da sam skoro pisao, ako vec ne znas nista, jedina obaveza kao centra ti je da budes prvi u oba reketa...Treba napomenuti i da mu je brat po neznanju Gagic isto bio na pola terena u toj situaciji.

A da rehabilitujemo centarski tandem Gilić - Stevanović?! :)
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Zli Gli je bio u tandemu sa Borisom Raicevicem.
To je bio tandem.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Gresis, Glintic te sezone 1999/2000 uopste nije ni igrao u Partizanu, a centarski tandem su cinili Ratko Varda i pomenuti Raicevic, potpomognuti Bojkom Mladenovom i Jelisijevicem koji je dosao iz Sloge Kraljevo (i koga je Trajkovic ekspresno oterao jos pocetkom sezone)

Glintic je stigao u narednoj sezoni i te 2000/01 je pruzao sasvim solidne partije, usudjujem se cak da kazem da je nerteko bio zlatni dzoker kao sesti igrac (trojka za pobedu protiv Krke u Suproligi u gostima, odlicna igra protiv mocnog Efesa u Pioniru).

Po dolasku Duleta u narednoj sezoni 2001/02 Glinta je potpuno zakucan za klupu (jer je konkurencija na centru bila veoma jaka) i nakon te sezone je i otisao iz Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top