Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
velikom borcu, kapitenu, idolu, prije svega dobrom covjeku sto brzi povratak zelim. izdrzi gagi...izdrzi!! :cry: :cry: :cry: :cry:

dodje mi... stvarno nevjerovatno sta nam se deseva...



1549453_10152930042656686_708999337_n.jpg
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ovo je Kinzi napisao na twiteru ... "I just lost my appetite..We lost another floor leader a great basketball player and link out of our chain.. The Hardest working dude ever." Kakva tuga, srce ce mi puci koliko mi je krivo zbog ovog momka :cry::cry::cry:
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ja čujem da normalno hoda i da može da savije nogu, ali ne potpuno ? Ima li neki doktor na forumu, može li čovek sa pokidanim ligamentima da savija nogu ?

Moj kum je u ovo doba prosle godine bio na skijanju...skije mu se ukrstile i nogu malo štrecnuo.

Sedeo u kafani celi dan, normalno hodao...sutra na poslu radio celi dan i tek oko 20h osetio bolove i oticanje.

Dijagnoza: pokidani prednji ukrsteni.


Ne mogu da verujem da mu se to dogodilo...Gigant od coveka, ljudska gromada i zmaj od igraca.
Pa zasto...:banghead
Koliko mi je Partizan doneo radosti u poslednjih 10 godina ova njegova povreda mi je pola te radosti uzela. :banghead :banghead
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Prevelika tuga :( najveca nepravda uvek i stigne one najbolje...

Pljuvanje nekih osoba u klubu i nerezonskih poteza ove sezone nekom drugom prilikom...

IZDRZI GAGI
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.292
Reaction score
34.319
Локација
vaginamandibularia
Dzabe se kuka ljudi, mnogo toga je doprinelo ovome. Znam da nije posledica umora, jednostavno se desilo ali ne moze njegovo telo bas sve da izdrzi. to je nekima moralo da bude jasno. Najveca glupost je bila izbacivanje Daloa iz rotacije. Hteli su vecu rotaciju, doveli Tepica i onda Daloa izbacili. Sta je dobijeno? Nista. Jos je Dalo korisniji bio. Klasicna nepravda prema coveku. Takodje, centra nemamo, znaci ajde svim silama bekovi da igraju. Ne ide to tako u realnom zivotu. Ne moze da se ocekuje od 3 coveka da daju 80 poena po mecu. Jednostavno ne moze. Svaka cast Lovernju, mogu da zamislim i da nam je cetvorka u rangu centara, haos bi bio. Sitne lose odluke su dovele do toga da se preforsira i njegov organizam. ONI SU LJUDI, NISU MASINE, DRAGANE, PREDRAZE i DULE!! Najvise mi je zao samog Dragana, decko apsolutno nicim nije ovo zasluzio. Jedino me nervira sto je zapeo da nastavi poslednji mec, ali ne mogu mnogo da mu zamerim jer jednostavno nije hteo da dozvoli da nas unakaze. Izdrzi Dragane kralju!!!
bravo, našao si krivce! Svaka čast, tri do pet bambija, naklon do poda i flaša rakije što udara u glavu.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Do kurca i nazad, jbte dal smo mi toliko baksuzi, dal Ćoki bacio neku magiju, ili je u pitanju objektivno i realno , preotrećenje, ili je u pitanju fizika,ali mi definivitvno moramo da posevetimo OGROMNU pažnju na ovu vrstu povreda. Najbolje je prevencija,pored onog fizičkog dela jeste i bandaža, svi sad treba da nose one andrake za kolena.


Tarence Kinsey ‏@TK_Kinsey
I just lost my appetite..We lost another floor leader a great basketball player and link out of our chain.. The Hardest working dude ever.

Ogroman broj ljudi pruža "virtuelnu" podršku,što može samo jedno da znači da je Brat ljudina, a takvi se vrate jo jači i bolji, izdrži Brate ,a trofeje ćeš da podigneš na kraju ove sezone zajedno sa Bertom i Leom
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Драгане Милосављевићу издржи знамо да нећеш одустајати и да ћеш се још јачи вратити након свега!
Надам се да су паметни у клубу да му понуде нов уговор. Један од ретких који је прошао кроз наше ЈСД а да дсм гс много готивио ко човека и кошаркаша јер је прави пример професионаца и сада ово упм. :cry

Тачно ће ми се ова сезона огади тотално због оваквих ствари. :cry:
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Иако спадам међу људе који ретко клону духом, морам признати да ме је ова вест оставила без текста.
Иако је мени увек на првом месту и изнад свега Партизан, у овом тренутку уопште не размишљам како ће се евентуални изостанак Драгана одразити на резултате клуба, већ ми је толико жао што се оваква ружна ствар десила њему, да то речима не могу описати.

Момак који је израстао у великог играча, Људина на терену и ван њега, поштован и од стране оних који мрзе Партизан, бескомпромисни борац, неустрашиви Капитен, прави вођа на терену, и да му се ово деси?!
Па јебем ти и спорт, и све у пичку материну нека иде.

Пуна подршка и за Капитена, и за тим, ако нас је неко задужио да увек будемо уз њега и другове, и ако нас је неко научио шта је борба до последње капи крви, то је Драган.
Јебеш резултате, јебеш све, како буде нека буде, телом, срцем и душом увек уз своје људе.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Najtalentovaniju ekipu u istoriji KKP nije mogla unistiti drzava, zli pojedinci...ali su je dokusurile povrede.

Tako mi je zao da ne mogu recima opisati.

Sebi ne mogu oprostiti sto su me prosle godine sjebale budale na f4 ABA lige i nisam uspeo da se uslikam sa Kapitenom a sa svim ostalim jesam.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Do kurca, užasan osećaj, i pasje vreme napolju odslikava ovu bedu u duši.
Ne sažaljevajte Gagija, on je takav borac, siguran sam da ne želi to, pokazaće svojim primerom da je snaga volje neuništiva.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
zivot je kurva,da je drugacije ne bi se zvao zivot.. uvek najbolji prvi stradaju,iz licnog iskustva vam ovo pricam.. najbolji ljudi zive u proseku 40godina a serijske ubice u proseku 100,znam da nije poredjenje ali moze i ovako da se kaze. brate izdrzi a mi cemo nekako sabiti redove pa sta bude bice.. mrtvo sranje
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Svi u Pionir da ne dozvolimo momcima da padnu sada kada nam se Kapiten povredio. SVI! :napred Partizan.
Ekipa MZT-a moze da bude veoma neugodna ukoliko se razigra iskusni centarski tandem Cekovski-Gecevski. A svi znamo gde nama skripi.
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
Da li je moguće da je univerzum toliko sjeban da se loše stvari dešavaju samo dobrim ljudima??? :banghead:banghead:banghead

Posle Bertine povrede sam plakala nedelju dana, a posle ove treće mislim da nemam snage ni da pričam a kamoli da plačem, dva sata sedim i gledam u prazno pokušavajući da shvatim čime su ove ljudine i ovaj klub zaslužili ovakav baksuzluk.
Došla sam u stanje da za vreme utakmice samo molim Boga da završi bez povreda.

Gagi ja se nadam da ćeš savladati ovo što pre i pokazati svima koliko si stvarno jak i da ćeš iz ovoga izaći samo još jači. Niko od naših igrača nije zaslužio bilo kakvu povredu, ali Gagi je dragulj od čoveka koji je dao i srce i dušu za klub i zato me ovo boli još više. Oličenje dobrote, snage, borbe, odanosti, ljudskosti :respect
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Kako sam se samo skenjao.. Kao da mi je sve potonulo :(

Mislim da sam racionalan covek ali majke mi moje ne znam sta bi sad uradio i kako bi se osecao da sam na mestu i Gagija i saigraca ili Duleta.. Dal bi batalio sve, jer takva je situacija, jebes i el, jebes i titule.. Ne znam, ovde covek jednostavno ne zna sta da misli. Ko je kriv, zasto se ovo desava, trazi se racionalno objasnjenje a ne znamo koliko je svemu kumovala prokleta losa sreca.

Scekica bi svakako menjao, ako nista drugo bar iz predostroznosti, neko odgovornost mora da snosi. Svi odreda u klubu i Dule i Sale nek razmisle dobro o svemu, zivoti mladih ljudi su u pitanju. Ljudska greska je neprihvatljiva u ovolikom obimu.

Gagi brate skenjao sam se ko da si mi rodjeni.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
bravo, našao si krivce! Svaka čast, tri do pet bambija, naklon do poda i flaša rakije što udara u glavu.

Nisu oni krivci, rekao sam da je to niz sitnijih losih odluka. Aj kazi jel realno da se toliko tri coveka forsiraju tokom sezone? Ja sam samo cekao kad ce Kinzi da sjebe ledja, posto je ionako na ivici. Nisu krivi nimalo sto ne mozemo da priustimo bolje, ali da momcima treba malo manje naprezanja, to zna i malo dete. Pitaj Dragana jel mu lepo sto mora da vuce za 3 igraca. Ili Bogdana... Ja sam besan jer im ne daju da odmore ljudski. Kad vidis da gubimo 30, nek izgubimo 50, a ne da vucemo na 20 i da izgubimo coveka. Tu se vidi ko razmislja glavom a ko se kurci.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Zelim Kapitenu da se sto pre oporavi. Energija koju je unosio u tim je neprocenljiva. Ne sumnjam da ce izaci jos jaci iz ove povrede. Veliki je to borac. Skenjan sam do jaja.
Nazalost nemamo vremena za kukanje. Na ljudima iz kluba je da procene da li postoji krivac, ili je sve ovo slucajnost. Resenje mora da se trazi i da se izvuce maximum iz ove sezone. Momcima bezrezervna podrska do kraja!

P.S. Zalio sam se na klub da nije okacio donaciju nas iz kraja, pa da napomenem da su okacili. Sad da li je to nakon toga sto sam mail uputio klubu ili je stvarno leglo. Ko zna.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jebem te zivote...da mu moze pomoci sad bih mu dao moje koleno...sto kaze stojance jebes sad I kosarku I rezultate, nije mi do zivota.. klub mora da reaguje maksimalno ozbiljno I da angazuje bar 2 pojacanja, ako ni zbog cega drugog ono zbog gagija koji krvari cele sezone, red je da mu se oduze bar trofejima. Ocekujem da se ekipa pod kosem I tepic probude I zaigraju maksimalno ozbiljno, igrajte za BRATA!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Strasno. Tri identicne povrede u tako kratkom roku je sve osim slucajnosti. Neko ne radi svoj posao dobro. Da li je glavni trener, da li je kondicioni, da li je uprava sto ne dovodi pojacanja, ili su mozda svi po malo. Bas sam o ovoj mogucnosti pricao pre neki dan i ona se obistinila. Ako ovako nastave budite ubedjeni da cemo izgubiti jos nekog do kraja godine.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa zar je mogice da se ovo nama desava, zar je moguce da se ovo Gagiju desilo??? Ceo dan samo mi se motaju misli "samo da nije pokidao ligamente...samo da nisu pokidani ligamenti" i otvoram mondo i... "Kraj sezone za Milosavljevica"
Do kurca ama bas:banghead
Prolece i leto su trebali da obeleze njegovu dominaciju, a sa time i nasu. Covek koji je sinonim za borbenosti, za borba do zadnjeg atoma snage, ali bukvalno, koji je mogao da igra 5 dana bez prestanka! Retko kada klonem duhom, ali ovo me bas dotuklo :cry:

Zelim kapitenu sto brzi i sto uspesniji oporavak!:D:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
...iskoristio bih ovu priliku i da se zahvalim pičkoustom, mafijaškoj pudlici i ostalima čiji su dvostruki aršini delimično doprineli da u skraćenoj rotaciji, a u želji da na najbolji način predstavljamo kako klub, tako i ovo odvratno govno od zemlje u svim takmičenjima do samouništenja pojedinaca koji istrajavaju u idealu da su klub i država iznad svega.
I ja se pridružujem zahvalnosti ovim personama, ispljunuće vas ološ belosvetska kad tad.

Suviše učestalo da bi bilo slučajnost. I kod nas i u drugim ekipama i sportovima. Da li će neko konačno shvatiti da sport ne može da pobedi prirodu.???
Jebo im pas mater nezajažlivu.:x
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top