Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.222
Reaction score
33.613
Локација
vaginamandibularia
Jbg Kecmane, nije baš da neslon, đenkinjs i slovenec pasu travu, a ni kapiten im nije za baciti bombu s ramena u koš protiv 131 zone ...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ne znam kako ce se zavrsiti ova utakmica ,ali mislim da cemo vec u prvoj cetvrtini videti u kom smeru ide,ako ih stisnemo na pocetku i uzmemo prednost ne verujem da ce se oni vratiti,moramo da prezivimo tih prvih deset minuta i jos da steknemo neku prednost ako mozemo_Ono sto je evidentno citajuci po forumima to je da su se cigani zesce usrali nas ,mada mislim da se i klub iz Zeleznika takodje uplasio ove utakmice.Sad ih treba zgaziti i nabiti im strah u koske da do kraja kad god igraju sa nama ne znaju gde se nalaze od straha.Da zaustavimo onog Jumba ispod kosa i Nelsona koliko mozemo i cao zdravo dovidjenja prijatno...Ajdeeeeeeeeee bre !!!
Oooooo jebi coravce ooooo jebi coravce....jebi jebi coravce :napred Partizan
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Vi stvarno mislite da nakon gomile vezanih poraza od čega je jedan u pioniru protiv raspalog mzt-a i jedne mučene pobede protiv širokog u opciji da se lagano dobije prigradska zvezdana?

Malo realnosti, nek se momci kolju i potuku ko ljudi, pa šta bude, ne zameram. samo da ovde posle ne bude igračka plačka, naricanje kukanje na debelog dukljanina i pištanje kako smo jadni i ne daju nam pare.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Po meni veceras ce biti presudna odbrana. Ako utakmica ode na mali broj poena bicemo blizi pobedi. Bice jako bitno videti koliko je Kinzi spreman jer ce nam mnogo znaciti u oba pravca. Nadam se da se Pavlovic jos vise uklopio u tim kako bi se lakse "skapirao" sa saigracima a njegov kvalitet nije upitan tako da dosta ocekujem i od njega. Naravno tu je i Bogdan, neka saspe par trojki sa 9 metara da ubije u pojam navijace fmp-a. Svakako da ce biti vazno da centarska linija skace i skuplja lopte i pred nasim i pred njihovim kosem. Lovernj, Musli, Milutinov pokazite se. Na kraju, ono sto sam siguran to je da moze da se igra sa njima ( zustaviti Nelsona, Dzenkinsa i ne dati Marjanovicu da nam divlja u reketu kao prosli prigradski derbi ) i da mozemo da se nadamo pobedi. Srecno crno-beli !!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Ja veceras ocekujem da ako nista drugo polomimo picku pantersku Covicevim placenicima.
Nosata surlina odvratna ce raditi sve i svasta ispod kosa.Na Musliju je da mu odgovori istom merom.Marjanovica sto dalje od kosa telom odgurati i tu je neupotrebljiv.Nema tu Silba da mu spusta loptu na niskom postu .
Spreciti trcanje odvratnog retardiranog slovenackog hrta u tranziciji i kontri.Bez toga je truba igrac.
Onog Dzenku monkey-ja samo izolacija 1 na 1 cvrsto i u meso.Flaster u odbrani i pravovremeno izlazenje na svaki njegov sut.Odbrana telom uz telo .
Nelsona bi trebalo Tep da neutralise i pojede.
Ostalo Simonovica ako ne prokenja sut ne bi trebao da predstavlja opasnost,a sa njim i Smradija Dragicevic.
Odbranu da ispeglamo sto bolje, u napadu imamo igrace koji mogu da odgovore i bolje,i jace i raznovrsnije nego sto njihovi mogu.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kompleks jeste nešto na šta se oni obaziru.

Vreme je da i novi drugari koji nisu to okusili, nauče ponešto o tome kako bi kad dodje stani pani, taj kompleks došao do punog izražaja. Zato poraz nije opcija, a mislim da i Dule negde to zna.

I kažete malo realnosti. A gomila ljudi analizira da smo imali TK, pala bi Galata. Da smo imali Tepića pala bi Lokomotiva...
E pa Zvezda je smešnija duplo ekipa od obe i to potpisujem. Ne kažem sad da je realno da ih dobijemo i da smo apsolutni favoriti, ali protiv iskompleksiranih govana i mutanata uvek ću da verujem da smo jači. KOD NAS JE SRCE ŠAMPIONA.
 
Последња измена:

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Nemam neki dobar "osećaj za filing" pred večerašnju utakmicu.
Jednostavno, mislim da su u ovom trenutku, oni mnogo bolji pod košem nego što to naša spoljna linija može da nadoknadi.
Bez još jednog igrača u rotaciji, koji bi to mogao da razvuče (svi znamo koga), teško da išta možemo da uradimo.

I naravno da bih bio zadovoljan kada bi se želje kolega Ens-a, Vlad-a i Jasmine ostvarile.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Реално посматрано, ми вечерас немамо шта да изгубимо. У том смислу, само јако и без предаје до краја. Ако добијемо, биће сјајно за самопоуздање екипе. Пораз нам ништа претерано не мења.

Напред Партизан! Само јако против секте...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mislum da ce oni ici na suteve spolja posto kolko vidim protiv nas svi sipaju trojke samo tako. Da ne ukenja Tadiju i Simonovica da mi odigramo tu odbranu napkon .
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ja sve nešto razmišljam o prošloj utakmici, msm, "derbiju" :D, i ne mogu da se otmem utisku da smo bili uslovno rečeno slabiji nego sad, bez obzira na to što se i Milosava povredio u medjuvremenu, nisam preterano pesimistički raspoložena što se tiče večerašnjeg ishoda... I, da, treba ih olupati baš kao praznu limenku, ne u smislu ozbiljnog povredjivanja, ali eto, čisto da se malo zabrinu kad neko hramljući izadje, jbg, oni su se sladili našim povredama, mogli bismo malo da im i vratimo...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
jako bih voleo da naša spoljna linija uspe da odigra odbranu kojom ćemo iskontrolisati utakmicu ali to je nemoguće bez podrške centara. Musli je odigrao dobar meč ali nije imao centra protiv sebe. Videćemo. U ovom momentu nije dobro. Biće u narednih mesec dva ali sada nismo u situaciji da pretimo ni Širokom.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Za razliku od vas, uopste im ne zelim povrede, ni da nekom strada koleno, ni sta slicno. Njima, kad bolje razmislim, nista i ne zelim. Ali zato zelim nama da napokon odigramo krstenu odbranu, nasim igracima da shvate da Bobi Marjanovic nije Hakim Olajdzuvon i da je Nelson admiral samo u kolumnama ostrascenih cigojnera.

Zelim "samo" da ih pobedimo i stavimo na mesto.


P.S. Prosle sezone sve se pokrenulo onom nasom pobedom u Pioniru, kada su ih Gorda i Zo razbili. Neka se i sada ponovo stogodj slicno.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jasno je ko dan da se veceras utakmica dobija dobrom odbranom i kontrolom defanzivnog skoka.
bitno je i da njih ne krene sut, a brine me sto su u poslednjim utakmicama oni mnogo promasivali, a da im se ne vrati to veceras.
u svakom slucaju mi moramo da odigramo za 50% jacu odbranu nego u proslim utakmicama.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Aaa, neeee... nisam mislila na povrede... to nikako... iovako bi odmah doveli zamene ....

Mislim čisto na jedne poštene, i dobre, batine.... znači, klasično olupavanje *čke :wink:

Pa ujutru kad se probudi, uvati se za leđa i pomisli "u, jebote - Gagić"... a onda se uvati za rebra pa pomisli "jebeni Žo"... i tako redom :D
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Prvi put na parketu trio Kinzi - Bogdanovic - Pavlovic. Jedva cekam to da vidim! :napred Partizan
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Bas od tog trija i mnogo ocekujem danas,posebno od Pavlovica ,samo da ne izgori u prevelikoj zelji.
p.s. da li zna neko gde bi mogla da se kupi ona siva majica bez rukava u kojoj se na svakoj utakmici zagreva Bogdan?Gledam sad na netu u crno belom butiku i nemaju u ponudi(barem ne na sajtu).
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ljudi jel sigurno prenos na rts?

Ако немаш Арену, одлична варијанта ти је Клик Спорт преко Телекома. 50 динара кошта, плаћа се преко мобилног (смс), а слика је беспрекорна, нема штуцања, пуцања и осталих с.ања.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top