Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zamolio bih nas trio fantastiko(danilovic-todoric-vujosevic) da vec sad pocnu pregovore sa bratom milosavom oko produzetka ugovora.
nek se snadju za pare kako znaju i umeju.
njegov izostanak ne bi nadomestio ni lebron jer onakvu odbranu niko ne igra, a uz to tera i ostale da kidaju i sto kaze STOJANCE daje nam identitet.
sledeci put uci u mec kao besni psi da kidamo.
jebem mu mater veceras smo dozvolili da nas prebiju i pobede nas na nacin na koji smo ih uvek drali kad je bilo gusto.
dakle sto bi reko gidra cepaj u koske.
PS: LAZNI CIGANI SU PARADIGMA SAVREMENE HIPOKRIZIJE
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Без обзира шта је ко тврдио пре меча, цигани су овде реално били фаворити тако да ово никако не може да буде некакав трагичан пораз или тако нешто. Доза разочарења постоји али нас ово никако не сме да поремети у наставку сезоне и уигравању екипе.
Ја као обичан смртник мислим да је прекопотребно направити нове акције и мало скинути терет са Богдана јер смо вечерас видели како је то када њему не иде. У одбрани су га појели, покушавао је улазима и безуспешним завлачењима у рекету да креира неке поене али је био немоћан.
Невероватно делује да се играч који буквално целу сезону вуче тим назива надобудним клинцем и још којекаквим именима... Шта рећи за такве људе?

Следећа ствар која ми је запала за око је Саша Павловић. Нема дилеме да је реч о фантастичном играчу али мени некако делује као да он мисли да се за време док је био у Америци овде није играла кошарка. Одмах да се оградим да стварно немам ништа против дечка, само ми као пуком посматрачу то тако изгледа. Могуће и да је због претеране жеље да оправда очекивања навијача шта знам... У сваком случају Дуле ће и са њим морати много да ради.

Морам да похвалим на крају Миленка који показује знаке живота, као и феноменалног Таренса Кинзија који кад крене у крађу лопте изгледа као да има 6 руке. :D

Крећу кључне утакмице, време је да се упали машина!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Biće mnogo dobro ako plasman na F4 teoretski obezbedimo pre poslednjeg kola (to se jednostavno mora učiniti!), a da u tom poslednjem kolu onda samo biramo hoćemo li u polufinalu protiv Fmp ili protiv Cedevite!

Jebiga Je-Ne-A vidim da zagovaras obracun sa mutiranim kalafoncima u polufinalu kapiram tvoju poentu i da je lepo isterati mutanta i dobiti sve u igri na sve ili nista jer bukvalno polufinale sa mutantom je sve "na crno" zetone, ili pukovnici ili pokojnici jer to posle vuce i raspad u domacoj ligi, gubitak Evrolige itd.

Ja sam za Hrvata Cedevitu jer ce F4 biti u Beogradu posto je mutant prvi i bice domacin, sto je sigurno sigurno je, Cedevitu dobijamo u Bg-u da su Lejkersi ne mogu da dobiju a ovo hazarderstvo mi je mnogo veliko?

Videcemo sta o tome misle u klubu?

Da je F4 u Zagrebu to bi vec bila druga prica ovako da mi uzmemo sa 3. mesta Evroligu pa rastereceno da napadnemo titulu.Mada pitanje je da li cemo mi uopste moci da "biramo" imajmo u vidu da ce i mutanti mozda biti u situaciji da biraju u Zagrebu sa Cibosima zadnje kolo zavisno od rezultata a oni sumnjam da ce nas "izabrati" mada ko zna sta se onom ubici vrzma po glavi, mada ne bih iskljucio da i on zaigra na sve li nista?

Sve ce se bukvalno ako budemo 4. svesti na tu jednu utakmicu a to iako izgleda cudno moze da bude nas najveci adut ipak prepoznajem ideju iskusnog forumskog lisca:D
Cigani su poznati da pod pritiskom ne mogu da pogode "olimpijski bazen", oni se useru od trofeja, ne znaju mukice sta je to, i u kupu da nismo riknuli od Radnickog Basketa njima bi drhtale ruke te to moze biti adut ali opet dajte Cedevitu da se osvezimo?
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Sto se tice prozivanja Bogdana kako siluje, mozda je i pretjerao veceras ali svi smo ga slavili kad je silovao i vise nego veceras protiv CSKA..samo su tad upadale trojke a sad nije htjelo!
Tako da, samo naprijed majstore!
Bogdan, Tepic, Bertans, Kinzi, Pavlovic, Lovernj.. jasno je cija je titula!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
Zaključak: Mi smo danas, uprkos očajnoj igri, u finišu sami sebe pobedili. To dovoljno govori o "kvalitetu" mutanta. Ja posle ovog večeras ne da tvrdim, nego stavljam obe ruke u vatru da ćemo mi lakše sa njima u polufinalu nego sa Cedevitom! Hrvati su ozbiljan tim, sa ozbiljnim trenerom, oni bi nas danas ovakve dobili bez problema 15-20 razlike! Prema tome, od večeras, da se ja pitam, jurilo bi se isključivo 4. mesto (jer je mutant sad sigurno 1. u ligi), neuporedivo više nego 2. ili 3. mesto! Nadam se da će naši to i učiniti.

druze ne bi da davim ili baksuziram ali treba konstatovati da su i mutanti danas odigrali dosta lose, bili su u nekom grcu tek kasnije u zadnjoj cetvrtini su poceli da nalaze resenja u napadu tj konsolidovali su napad kako tako dovoljno za pobedu, hocu reci i oni od ovoga mogu bolje (nadam se da se to nece desiti i u praksi) i oni ce imati jos par utakmica da se jos bolje spreme za nastavak sezone odnosno f4 a pri tome ce i gotovo sigurno dovesti jos jedno pojacanje na poziciji gde im skripi ( a mi :roll: )....
...danas je bilo ocigledno da im samo jaka igra i drzi tokom utakmice pa opet mi nismo uspeli da ga zaustavimo, imali su i danas vise otvorenih suteva za tri poena (posto mi zonu igramo ocajno i uvek ali uvek im ostane bar jedan a nekad i dva slobodna igraca za sut - i onda mi strepimo dal ce da pogodi ili ne, danas su i masili ali da nedaj boze nisu opet bi ovde krenula prica da ih je kenjalo???, nesto mnogo te druge ekipe kenja protiv nas, zonu igramo lose, znam da se zona nabolje razbija trojkom jer branis prostor a ne igraca ali, za takvu igru su potrebni igraci kao DM a ne ovako)

ni njihovi centri nisu brilirali ali ne znaci da ce svaku narednu partiju ovako odigrati, a o nasim centrima bolje da ne pricam samo se iznerviram :banghead...

evidentno je i da lako padnemo u pojedinim trenutcima kad nam protivnik pobegne i preko 10 razlike a onda se pola tekme mucimo da se priblizimo i kao po nekom pravilu mi tada srljamo iz greske u gresku...

nadam se da se vise nece ponavljati ovakve partije BB pogotovo u bitnim tekmama, i da ce SP pokazati sta ume....,al sigurno i mutanti racunaju da ce neki pruziti vise nego danas tj da ce ukljuciti jos neko sem jake i dzenkinsa (pu pu daleko bilo)

ono sto je jasno da nemozemo ocekivati od BB da na svakoj teki da vise od 20 poena a on nam je skoro pola ekipe sa TK zajedno cine i vise od jedne polovine, na one nase centre covek se stvarno ne moze osloniti svaka njima cast al sad da se ja mislim pred neku polufinalnu tekmu ili finalnu dal su jutros ustali obasjani sunecm, jel su sinoc nesto bambusali, jel im je danas srecan dan pa ce mozda neko od njih i dati vise od 10 poena i uspevati da hvata lopte ispod kosa.....

nama je pojacanje neophodno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nemamo razloga a necemo ni time nista dobiti da se sad nekog plasimo al jos manje da nekom pretimo ili budemo sigurni da cemo nekog dobiti, pa i protiv sirokog se mucimo i to u pioniru???? treba svatiti ostale utakmice maksimalno oprezno i u svaku uci sa 200% snage zelje htenja borbe i oprzenosti.....

nadam se da si upravu kao sto si i do sada bio....

NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ne vidim cemu rasprava o Bogdanu, odigrao lose pa sta?Jeste li vi ljudi svesni da njega "dvojica vuku a trojica tuku" bukvalno "14 faulova" na njemu se napravi u proseku kad je kretao u prodor veceras?

A to je nasa "igra" on mulja ulazi izlazi, naguzi se da neko napravi faul ili sutne ili ako ga utroje doda centru koji i zicer ne moze da ugura, Sizifov pos'o svaki kos, nema lakog i sogurnog poena kad imas takve centre teko je igrati i izmisljati poene.

Mozda je on u toj frustraciji malo izgubio kompas pa zasrljao ali mlad je Boze moj, pa Pavlovic prosao sito i reseto u NBA kadar nevera na sudjenje.

Ovde na forumu se posle evroligaskih utakmica i nekih levih u ABA pljuju sudije a veceras nesto tanko i jalovo?Ovo je genocid na Bogdanu, Pavlovicu i Kinziju bio a oni izlaze iz bonusa tek 20 sekundi pre kraja cetvrtine, ej bre to bi i Majami uzdrmalo.

Budimo posteni, lose mi igramo za nas renome alii ovo je bila PLJACKA I GENOCID veceras a nesto se mlako to komentarise ili sam ja lud pa vidim ono sto ostali ne vide?

Malinu su prebili 3 minuta pre kraja kad je Muta vodio 9 razlike u Kupu, ja sam prosto zanemeo od batina koje su mu isporucile siledzije pre svega Lazic umobolni batinas "specijalac" Kekec(by Grba) i Nelson.Milojevo obdaniste su tukli ranije jer su zaostajali 17 razlike a nas bukvalno celu utakmicu prebijali!Cigani imaju taj novi momenat biju ko Sveti Ilija uz sudijski blagoslov, to pre nisu imali, uvek su kao bili "leprsavi" a kod nas ne vidim taj zar, vucemo se ko prebijene macke uzeli su nam trademark "jake odbrane" i nadogradili ga u nezapamceno batinjanje za svaki slucaj!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ti kao da ne pratis KKP! Ta ista uprava dovodi fantasticna pojacanja vec 10 godina, ove godine nam je racun bio blokiran do oktobra skoro i zna se sta se sve radilo samo da ne mozemo da funkcionisemo kako valja!

Zato i kazem, nadam se da su izvukli pouke. I ranijih godina je drzava bila uz njih, setimo se silnih budzeta i raznih drzavnih firmi u njihovom sponzorskom pulu. Klupa mora da nam bude duza i sastavljena od vise iskusnijih igraca koji ce moci odmah u rotaciju, a ne da nam pola godine 3-4 igraca igra po 30 minuta, a neki ne mogu da udju ni na 30 sekundi. Projekat mladog i neiskusnog Partizana je veoma riskantan, i sasvim malo fali da nas surva u provaliju i smrt, tamo gde je sad KK Crvena Zvezda.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kinzi,Pavlović,Bertans,i Bogdan. To je i njima jasno. Oni isto imaju rezerve ali svakako da su mnogo uigraniji od nas, mnogo bolje teče lopta.
Ma da, znaju oni to, zato i traže nova pojačanja, opet su izgledi da će na proleće sve da pršti.

@Voyonic
Mi smo bili prisiljeni na taj projekat, o tome Dule vergla svaki dan, a mogao si čuti i Danilovića u petak. Ovde što se tiče sponzora sve zavisi od države, jedino da se uzdamo u neku dobru prodaju kao ranijih godina.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Све се некако надам да се форма темпира за оно најбитније!
Ови цигани су смешни, стварно су смешни, и ако ми будемо прави кад то буде било најпотребније, нема зиме...

Све похвале за вечерашње издање на трибинама! Нису се ови чули 4-5 пута за време целе утакмице, и то углавном у паузама између наших песама... Браво Гробари!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.358
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мало сам претерао, пре меча сам причао да све зависи од Павловића ликови попут њега или сабију овакав меч, или не могу да се саставе. Али и поред њега очајног била нам је довољна једна тројка ББ да добијемо меч
И да кажем нешто везано за ББ, нек мисле људи да намерно контрирам, боле ме бриге. Он је мене вечерасе одушевио. Годинама чекам играча који не размишља о промашајима, о статистици. Има убилачки инстинкт, ако промашим 6 погађам седми шут, то у њему види и Дуле не би му дао ту слободу да не види, и када буде било битно, та особина ће донети превагу. Не постоји добар, врунски играч који није прошао кроз фазу ( не могу базен да погодим ) како пролазиш кроз ту фазу одређује те као играча.
По мени играч без болесног ега психе, никад неће постати врхунски, исто као и тренер. Све те мане које се Дулету спочитавају да је егоиста, овакав, онакав, га и чине врхунским тренером.
Поред тога ако се овакав критеријум суђења настави, управа може да изврши харикири, пошто бих овакав критеријум обезбедио и ја, ниједан контакт на перимтеру, а Лазић с одбраном везе нема....
А треба узети рецимо и у обзир да он покушава да игра пнр, и онда са полудистанце шутира јер се Милутинов у блоку задржава ко Филдел на власти...
Њима свака част на победи, Блажић ми је иначе, најодвратнији кошаркаш кога сам гледао, без трунке талента, мађарски хрт који трчи зато што му је тако речено, као има срце, заправо је човек чиста механика. Када неко пореди њега и Брата, који промашај спорта.
 
Последња измена:

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Годинама чекам играча који не размишља о промашајима, о статистици. Има убилачки инстинкт, ако промашим 6 погађам седми шут

По мени играч без болесног ега психе, никад неће постати врхунски, исто као и тренер. Све те мане које се Дулету спочитавају да је егоиста, овакав, онакав, га и чине врхунским тренером.

Блажић ми је иначе, најодвратнији кошаркаш кога сам гледао, без трунке талента, мађарски хрт који трчи зато што му је тако речено, као има срце, заправо је човек чиста механика. Када неко пореди њега и Брата, који промашај спорта.

Изнео си неколико занимљивих теза и пошто сам још док сам читао у глави коментарисао да ти рекнем коју... :D

Ово прво, апсолутно ми је јасно да оно што је дозвољено Богдану (јер у њему Дуле с правом види велликог бисера) није дозвољено осталима. Али ми исто тако долазе на памет Дулетове речи да велики играч чини остале бољим, а не вуче их доле са собом у пораз. Две су наравно велике ограде, у корист твог става - Богданове године и ненормални притисак и умор који има играјући у овом тиму све осим центра.
Али као што рекох синоћ, мене његов напад чак и није изнервирао (јбг, промашио је неколико чистих шутева), него стелт одбрана.

Друго, управо тако. Ту си потпуно у праву. Небитно да ли причамо о Џордану, Даниловићу, Дражену Петровићу или ком год великом играчу - говоримо о планинчуги од ега, готово безобразној. О Дулету, Дуди и Жељку и да не причамо...

Коначно, Блажич... био он коњушар, хрт, штогођ друго, пеницилин је за ове наше. Поклонили смо му брдо прелаких поена из којих је дошао до самоупоуздања какво ми нисмо имали као тим сви скупа! Његова лака напала даје ритам фмп-у и било то нама смехотресно или бедно, доноси енергију које у нама евидентно нема.

ЕДИТ:

Gagi je jednostavno naše suvo zlato. Eto njega na startu naredne sezone da ponovo kao kapiten predvodi svoje drugove.

Ма колико ми било криво што човек неће сада успети да наплати своје фантастичне партије и огромни напредак који је показао у ККП; ово је за мене као Партизановца одлична вест. Нек нас предводи од јесени у једној изврсној сезони (без јебених повреда!) и онда то момачки наплати како је и заслужио.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Vidim jako puno komentara, sto i nije lose, jer asa puno strasti pratimo voljeni tim. Sto se tice naseg Partizana, ovo je tipican Duletov tim. Ovako ce da bude do pocetka aprila. Mucenje, silovanje lopte, lutanje u zoni, slabiji pik i sl. Ljudi ovdje kritikuju Bogdana. Postoje i konstruktivne kritike, ali neke izlaze iz tih okvira. Gubitak ovog meca i inace velika kriza u igri je posljedica neuigranosti cjelokupnog tima. Nije lako mjenjati tim dva, tri puta godisnje. Mijenja se cjelokupna koncepcija igre. Na to je Dule uslijed povrijeda bio primoran vec dva puta ove sezone. Mislim da je Leov gubitak daleko teze nadoknaditi nego Bertin ili kapitenov. Leo je jedan 4-5 istibskih pleeva u cjelokupnoj Evropi. Bogdan je kombo bek kojem nedostaju neke finese koje se ne mogu uciti tokom sezone. To se najbolhe vidi iz lijenih pasova, nacina na koji rijesava udvajanja i sl. Tepic je mnogo bolji organizator igre i mizda bi on trebao vise biti na kecu. Sa nedostatkom pleja i centri ne mogu pokazati umijece koje definitivno posjeduju. Pricajte vi sta hocete, ali Partizan ima najbolju unutrasnju liniju u ligi. Ti momci ne migu da dodju do izrazaja, jer nema puno pik igre, a takodje nada spoljna linija gura centre iz reketa u situacijama kada pik koriste za razdvajanje odbrane, a ne pik en rol. Nasi centri su kvslitetni, ali ih mi ne koristimo dobro. Ako Dule uspije da uigra ovaj tim, Partizan ce do titula doci lakse nego prethodne sezone.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Jos tokom utakmice sam odlucio da me ovaj poraz (ukoliko se desi, jer utakmica je mogla da se odvija i drugacije) ne sme boleti iz nekoliko razloga:

- Bogdan je promasio sto je promasio, ovi su kopirali Galatu sa odbranom fokusiranom na njega, uz to su ga i prebili, zbog toga se potrosio i bio nervozan. Ali opet nije to puno pokazivao, vec pokusavao da ostane pozitivan i ako je moguce da im jebe kevu na kraju. Nije, ali zna on da cemo im jebati kevu kad treba, oseca. Oseca se to dole na terenu jos puno vise nego sa strane.

- Dule isto to zna. Video je kriterijum sudjenja, uvideo da od Sase nema nista jos u drugoj cetvrtini, da i sa "ovakvim" Bogdanom drzimo egal i primamo tako malo koseva (25 ukupno u drugoj i trecoj cetvrtini) i pored SVIH propusta u odbrani (ispadanja Sase, Bogdana, Milutinova...) ovi nikako da prelome. I zato je ostao miran, a mogao je da poludi zbog 15 faulova u istom napadu na Bogdanu. Mislim da ako vec nije, posle ove utakmice na vecanju sa Sasom Danilovicem bi mogla pasti odluka da ih nisanimo u polufinalu F4. Ozbiljno!
Zna on da ce Sasa Pavlovic sa 7 evroligaskih, 5 ABA i jos nekoliko domacih utakmica, plus sijaset treninga ima i te kako da se uigra i udje u ritam, video je da Tepara pocinje da dobija sjaj u ocima i da ga moze slobodno koristiti u njegovim minijaturama, i uz jos par kockica, tu smo!

- Sasa: kao sto rekoh, sasvim dovoljno vremena, utakmica i treninga da uleti kad bude najpotrebniji, a kvalitet je neosporan. Ispao je par puta u zoni, ali uklopice se, a i dobice na kondiciju.

- Tepic: sjajna odbrana u zadnje dve utakmice i odlican napad u prvim cetvrtinama istih. Sasvim dovoljno, a bice jos bolje sad kad je dokazao i sebi da moze. Njegovih deset poena uz ovakvu odbranu i puna kapa.

- Kinzi: samo da se ne povredi, i toliko treba. Deda kida u odbrani, izmislja poene u napadu u nedostatku (ili prikrivanju pravih) akcija, zlata vredan lik.

- Lovernj: borben kao i uvek, skok radi, blokovi, poeni nekad su tu, nekad nisu, samo da smanji dozivljaj sa srljanjem u napadu. Ono sto mi je falilo kod njega na pocetku, da pokusa sa distance da bi razvukao odbranu, vise bas i ne mora, eto ih Bogdan, Sasa, Kinzi, pomalo i Tepic, pa Bertans kad se bude vratio... moze se jos vise posvetiti disiplini i skoku i dobri smo.

- Centri- nazalost, nepopravljivi, osim mozda Milutinov, ali naredne sezone. Ove cemo se muciti, ali eto i njima isto toliko prostora koliko i Sasi za uigravanje, da nauce bar malo stajanje i preuzimanje u odbrani. U napadu sta Bog da. ALI, ja mislim da nam je to jedina slaba tacka u odnosu na limene mutante, koji su nam glavni konkurenti za ABA i domacu ligu, i da ima prostora za napredak, a i bez toga zbog svag prethodnog plus faktor Mrca koji je ovom pobedom samo jos malo sebe slagao u nasu korist, sve ce ovo biti dobro na kraju.

Malo me nervira sto su se odnekud pojavili cigojneri kojih nije bilo godinama posle ovog vikenda, ali doci ce to na svoje, bar se za kosarku ne bojim dok su nam tu ova dvojica, takvi sujetni, inatljivi, svojeglavi i kakvi jos ne. Pa, Sasa Danilovic ce dovesti i Lebrona bre, ako bude pomislio da nam je to neophodno da ciganima ne damo titulu, i u to ne sumnjajte!

Jedino me stvarno srce boli sto od Bogdana i sina Dragana jos ove godine nije nastao najbolji tandem na ovim prostorima jos od Sase i Sase, pa se nadam da ce bar to biti slucaj naredne.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Takodje, apsolutno se ne slazem sa Stojancetom u vezi sa konstatacijom da dugo cekamo igraca sa jakom psihom. Imati jaku psihu je jedno, a nemogucnost igraca da prepozna momenat i nacin kako da iskoristi taj momenat je drugo. Imas igrace koji su legende i koji su zauvijek promijenilibovaj sport, kao sto su Dzordan, Medzik, Lebron, Drazen, Bodi Bond itd. Imas igrace koji su ubice, kao sto su Lengford, Kleiza, Bojan Bogdanovic na evropskom nivou ili Melo u Djurent u NBA. Prvi su pobjednici, drugi su ubice. Linija izmedju njih je velika, a ona se ne ocituje u cinjenici da jedni i drugi nemaju jaku psihu, nego na nacinu na koji taj mentalni sklop koriste i kako je koriste u korelaciji sa prostornom inteligencijom koju posjeduju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.327
Reaction score
37.481
...neka naši centri spoje samo 12-15 poena u napadu (zajedno!) i jebaćemo im majku svima...

Sve lepo napišeš i onda ovakav kiks. :wink:

Pa pre će otrovni patuljak da izraste koji santimetar nego što će naši centri da sastave jednu ovakvu partiju. U stvari, jednu možda i ubodu, ali par utakmica da vežu... taj film nećemo gledati. U ABA ligi sam Žo ima poena skoro kao Milutinov, Musli i Gagić zajedno, u EL je dao jedan više. :banghead

To nije više pitanje loše forme, sreće ili ne znam ja čega, tako je od početka sezone i nema naznaka da će se dugoročno nešto promeniti. Daj bože da grešim.

Mnogo loša utakmica, šut katastrofa i opet smo bili tu. Mnogo me nervira to što već ko zna koji put ove sezone dajemo protivniku 10+ fore koje kasnije jurimo, valjda da dokažemo sebi da možemo. Lokomotiva, Galatasaraj, fmp juče... to su samo svežiji primeri. Još me boli Real u Areni, priđemo par puta na -6, jednom čini mi se i na -4 i onda uprskamo par napada za redom, a u većini slučajeva bez šuta na koš. Ubija u pojam to više od ičega. Prevelike oscilacije pravimo, teško je to posle ispraviti kada smo napadački ionako svedeni na par imena.

Juče smo imali 11-10 na tri minuta do kraja I četvrtine, a četiri minuta pre poluvremena je bilo 17-30. :banghead I onda za minut dva vratimo seriju 12-3.
Protiv Galatasaraja od +9 na -8 odemo za čas. Kakav god šut da imaju, ovo su užasne stvari, ubijaju u pojam i tim i publiku.
 
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"Bice bolje neko vice"

Zajeban vikend za nas Grobare pa to ti je.O utakmici necu nesto da pisem mnogo samo jedno zapazanje koje mislim da nisam samo ja primetio ali ne procitah da je i drugi neko to primetio a vidi se sto bi rekli iz aviona.Cigani nas dobise nasom igrom tu mislim na konstantno makljanje stipanje udaranje u meso.To je dosada bilo nase a ovi su se setili.Sta ce biti dalje jebiga zna se:šal
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ne pamtim kad sam se ovako ubedacio zbog poraza...eno ih,usta ne zatvaraju...laje onaj Dragicevic :pickaciganska,a i svi ostali..ali neka...Sad sam prosto ubedjen da cemo im jebati majku cigansku za ovo...unisticemo ih na F4 da se cude sta ih je snaslo...jbt u kakvoj su oni euforiji,ko da su Oklahoma u najmanju ruku....ALI IMA DA BOLI PRIZEMLJENJE,KAO NIKAD DO SAD!!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Prosto je nezapamćeno kakva euforuja vlada u odvratnim srpskim medijima, dovoljno je vidjeti naslovnicu zurnala... Moram napraviti jedno ružno poređenje, ali imam utisak da je čuvenija nečija prda od nečijeg sranja :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Ma ja ne vidim da vlada euforija veca nego prosle godine u ovo vreme. Realno... Evo nasao sam clanak mrtvog telegrafa pod naslovom: novi svetski poredak - zvezda ponovo pobedila Partizan. Ako nastavite da guglate mozete videti da smo vodili 15 razlike taj derbi i izgubili. A tek naslovi ostalih novina :prekrsti Bertansov ludacki sut za 3 poena celu utakmicu.
Poenta moje price je sledeca, i prosle godine su nam se gurbeti nudili u ovo vreme, nismo ih pobedili. Prosle godine smo imali manje poverenja u momke koji su doneli titulu u ABA i domacoj ligi.
Elem, ja ne znam zasto se svi sada cude ovakvom epilogu cele sezone? Svi znamo sta se sve desavalo pocevsi od blokade pa do silnih povreda. I opet se javljaju ljudi sa mnogo uvredljivim recima za nas tim i njegove pojedince. Prosto da ne poverujes. A stari lisac je lepo rekao na promociji tima:
"Proci ce jesen, doci ce sunce i prolece, to je nase doba"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top