Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Хаха узе ми реч из уста :buhaha

Тачнo ће да почну и да нас кажњавају и због Мише Тумбаса на трибинама... Нигде не видим да је Раднички кажњен због упада играча са клупе на терену као и њихов сд због напада на Вујошевића и искључења. Или су то погрешили пошто Гуровић није искључен већ њихов сд.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.326
Локација
Kej Republika
Zanimljiva konferencija i zanimljivi podaci. Sad samo sacekati saopstenje coravog bolesnika i demanti svega izrecenog. Dokle ide njihova bolest svakog dana se iznova iznenadim.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Od utakmice protiv Cedevite, ali one poslednjeg kola regularnog dela, uočio sam da naši protivnici svesno idu da zastraše, a poneki i da povrede Bertansa. Lovernja tuku cele godine i tu su konstantni, ali u Bertinom slučaju je reč o proračunatim postupcima kojima se gađa njegovo koleno. Naročito igrači FMP 1 i FMP 2, koji za po pola metra iskaču iz blokova, ili igraju odbranu kurcem pritom ulazeći u kolena (Lazić, Simonović).
Ono što sam takođe primetio kod Berte, a možda i pogrešno, jeste da je izgubio konstantu u šutu. Pri tome ne mislim na procente već na izbačaj. Nema više onog luka, nekada se desi da budu baš oštri šutevi... ne znam zašto je to tako. Moguće da je do toga što previše forsira šut pa ne stigne da se namesti...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Legenda u elementu

13993775419231.jpg
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je u TV prenosu izgledalo kao da Čović pokušava da smiri situaciju.
Ne branim ga, al možda je neko drugi to rekao, bilo ih je 100 iz koša na tribinici..


Pa čak i da je rekao to, i dalje je veći skandal što u istoj ligi igraju 2 kluba istog vlasnika, 2 privatna kluba...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sto sad pudlica ne saopsti da ih je Zo trebao jace udariti..
Kakvi podlaci..!!
Sta smo sve doziveli u ovoj rupcagi od dvorane..?!?!
Licno sam igrao u njoj dve utakmice i uvek mi je muka bila jos na parkingu..
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Неки асиметрични чика, колико сам схватио.:D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.400
Локација
Novi Beograd
Meni je u TV prenosu izgledalo kao da Čović pokušava da smiri situaciju.
Ne branim ga, al možda je neko drugi to rekao, bilo ih je 100 iz koša na tribinici..


Pa čak i da je rekao to, i dalje je veći skandal što u istoj ligi igraju 2 kluba istog vlasnika, 2 privatna kluba...
I ako mi je ovo veoma tesko da kazem, i meni se isto ucinilo za vreme prenosa.

Opet, mozda mi se samo ucinilo.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Kad sam pogledao snimak i video covica odmah mi je palo na pamet da se panteri iz radnickog njemu dokazuju. Samo da kazem, i pre Lovernjove izjave mi je palo na pamet da je on govnar zakuvao i da je na njegovu rec krenulo sve. Ali Lovernj ne treba da izjavljuje tako nesto ako nije siguran i ako nasi iz kluba nisu snimili kako govori to, kao sto je bio snimljen za ono kucanje poruke ili prekid u kragujevcu i uputstva fratru.

A to da je Covic "smirivao", pa to je potpuno u njegovom stilu. On je moralna sisa, zna sta treba da radi i kako da se ponasa kad je pred kamerama. Pa on je isto tako "smirivao" i Duleta u kragujevcu a u pozadini imao pripremljene i izjave za policiju i za medije i scenario po kom je sve krenulo.

Da skratim, greska je sto je ovo Lovernj izjavio kad vec nemamo dokaz, dovoljno je da on i ekipa znaju kako se odnose prema njima da budu maksimalno naostreni kad bude najpotrebnije i ne dozvole prekidanje jos jednog niza!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
I meni se to cinilo, cak sam i prilicno siguran. Ali mi je odmah sinulo, govno je to namazano. Prvo je potpalio svoje krljace da nas pljuju, provociraju i napadnu a posle on kao eto uskace kao dobrica i smiruje. Cak sam i bio ubedjen da ce posle utakmice da se pozove na to i kaze: eto vidi se i na snimku da sam hteo da smirim situaciju a ne ko Duletovi divljaci!
Govnar je, gnjida...i da uradi nesto najplemenitije na svetu ne bih mu verovao nikad da ima casne namere a ne neko skriveno muljanje!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Њега је Вучић у оној књизи идеално описао, сад што онако нешто може и на њега се примени је друга ствар. Обојица деле једно а то је да су невиђени компексаши и спреми су да газе по непријатељима као да сутра не постоји и као да они можда неће некад да се скину с власти. :puke
Баш се бојим тог финала наше лиге биће ту свега и свачега само ако крене онако како они нису планирали.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top