Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Po meni veceras laganica, u prvom pokazali koliko mozemo, onda malo svojom greskom izgubili gas, ali pobjeda nije dolazila u pitanje.
Pavlovicu brate ovaj ce morati na salijevanje strave :)

Udovicicu i ostala politicka svito odjebite od KK Partizan!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Zaboravih da pohvalim Daloa, delovao je na terenu kao neko ko je rešio da on odlučuje i to je radio dosta dobro. U njemu ima neke drskosti, fali dosta iskustva i treninga ali sam ubeđen da će od njega nešto biti.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pavlovicu brate ovaj ce morati na salijevanje strave :)

Стварно мени се чини као да Павловић игра са 30% могућности, он човек се и не залеће на кош с обзиром на то какав одраз има и колико може. Исто тако и неки продори, шутеви с полудистанце некако ми се чини да он може још много више од овог.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ja se samo nadam da smo, ove godine, primili petogodisnju dozu trojki u poslednjim sekundama sto cetvrtine, sto napada!

Nesto, sto je licilo da ce biti laganica, smo zakomplikovali na samo nama svojstven nacin.

Idemo dalje.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
izvinjavam se STOJANCETU I PAKIJU ali ja i dalje ne vidim da ce dalo biti nas nosilac igre u buducnosti.
sto se tice utakmice nismo smeli da dopustimo da nas stignu sa +20
tepic ubo neke vrlo bitne trojke konacno.
bode mi oci ne igranje odbrane od strane bogdana i to je ocigledno.
jedva cekam da prodje ovo polufinale i da se ovi indijanci konacno ugase.
ne mogu vise da gledam ovu kaubojstinu.
muto ako se ovako budes ciganisao u kragujevcu pusticu brata ludemana na tebe, a veruj mi on nema milosti kad bije!
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ja vidim da ima dugacke ruke, brze noge, moze da preuzima, ima dobar pas, vuce kontru fino jos da popravi sut i banja. Nisam primetio da ima ludu glavu znam da je par puta riban na treningu i da od tada radi jace. Tek je napunio 20. Plus je totalna gotiva od igraca. Plus je crnac. Plus zna da kaze cokanjcicem-cu-te-cokancicem-ces-me. Divno sara i francuski razgovara pa sta oces vise? :šal
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Aj prvo ovo da kazem...Malogradjanski cigane jebem li ti mater mutavu po sred pizde, stoko jedna. Nabiji kevi u guzicu te ruke sa kojima mases ispred Bogdanovica dok izvodi aut. Katanac ti sleduje.

Ja ne mogu da verujem sa kakvom stokom mi imamo posla u ovoj drzavi. Mozda i najodvratnija ekipa u celom regionu.

Neverovatno sta smo sebi dozvolili, samo zbog nonsalantnosti. Sve je pocelo Bogdanovom izgubljenom loptom na kraju poluvremena. Kao da Cedevita nije bila dovoljna.

Pavlovic je ubedljivo najbolji igrac u ovoj ligi ali isto tako ubedljivo najmanje se zalaze u odbrani i najvise puca preko njega u svim utakmicama. Kapiram da je njemu tesko da se motivise da protiv nekog FMP-a cuva Gudurica ili danas Mladjana. Njemu je bitno da se na kraju pise pobeda, a vala i meni je to najvaznije.

Aj da resimo ovo sa 2 0 pa da se posle igramo sa Megom u finalu (uzgred jedna porukica za Miska, napusis nam se grobarskog kurca, ciganine. Ne znam zasto takva govna i dalje imaju ulaznice za nase utakmice, kao onomad Jakovljevic).
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Možda malo preterujes i sa Mutom i sa Miskom možda samo malo. Imamo mi dovoljno neprijatelja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Meni je ovo Mutino mahanje ispred Bogdana bas gotivno, ne znam za vas. Jeste on dileja ali ima taj starinski pristup. Plus nema dlake na jeziku, cak i kad ispada smesan.

Da se odradi KG pa da rokamo u finalu sa 100% snage i koncetracije.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Možda malo preterujes i sa Mutom i sa Miskom možda samo malo. Imamo mi dovoljno neprijatelja.

Slazem se.
Mada da je Seljacki Kg najodvratnija ekipa u celom regionu,jeste.
Otisao bih dalje i rekao da je ta palanka najodvratnija u celom regionu ali suzdrzacu se zbog partizanovaca iz iste.
Tri kluba bez ikakve tradicije i istorije (KK, OK i najsmehotresniji od svih VK) vestacki naduvana iz budzeta zarad nekih politickih kusuranja,hala u kojoj oficijalno pustaju pesmu "beograd,prljavi grad,sto bismo voleli da ga bombarduju sad", raspali sa pticom koja povraca u grbu.
Nadam se da ce netragom nestati sledece sezone svi ti Dinkicevi projekti.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Meni bi to bilo gotivno da je on to uradio na 25 razlike za nas i da su mu sudije zveknule tehnicku. Ovako mi nista nije gotivno. Jer da je bio Sasa Pavlovic na mestu Bogdana verovatno bi Mutu trazili ispod klupa i opet bi izbio neki skandal jer se dozvoljava to dzukacko ponasanje. Od svega me najvise nervira kad je neko djilkos, a Mutavi je to pokazao. On je super gotivan lik kada gubi 20 razlike ali kad namirise krv tad bi uletao i klizece u nase igrace, e zato mi je ogavan, pa makar skidao sako svaki put kad igra sa nama.
I sad su svi prema Muti nesto blagonakloni jer je pokazao nekakvu solidarnost sto je meni totalna glupost. Da je srece svi treneri bi izasli pred svaku utakmicu i bacili sakoe na centar, ne zbog Duleta nego zbog sebe i svog dostajanstva, da ne dozvole da ih jase neko govedo koje je bilo oslobodjeno fizickog i sa kosarkom ima dodirnih tacaka koliko i ja sa molekularnom biologijom.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
666
Локација
Београд
Најважније је да смо добили, и успешно стартовали у плеј-офу.
Никога није лако добити неколико пута узастопно, па наравно ни Мутине револвераше.
Серија коју су гости направили, и истопили нашу предност са +20 на само +1, би требало да буде довољна опомена и за реванш у Крагујевцу а посебно за финале, то не сме никако више да нам се догоди.

Посета срамна, испод сваког нивоа и полуфинала плеј-офа, и посебно испод сваког нивоа реномеа клуба као што је Партизан.
Неки су сигурно били оправдано одсутни, неки су увређени, неке мрзи, неки блеје, неки су сморени, а свима пуна уста Партизана.
Ипак је код већине важнији противник против кога играмо, него сам Партизан, жалосно али истинито.

Идемо даље, да буде 2:0, па да пегламо редом и у финалу.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne, buraz, Muta je gotivan iz nekih drugih razloga. A sve je potvrdio tim skidanjem sakoa.

:ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мени је Мута као личност готиван из малог милиона разлога, исто као што из малог милиона разлога зна да ме изнервира.
Мада ме је морам признати купио пре коју годину у КГ пред утакмицу кад је нас пар у гробарским мајицама частио уз речи " ајде момци попијте нефто на мој рачун да ми не псујете касније мајку циганску, није у реду с њима да ме поредите" :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
IDIO HROMA
posle cerge najvise mrzim radnicki i rekao sam da je muta ispao veliki seljak.
ali ne mozes da kazes za kragujevac da je palanka jer ta palanka trenutno donosi najvise novca u budzet drzave srbije.
time vredjas ogroman broj grobara, a zamisli da svi navijaci partizana van beograda pocnu da vredjaju glavni grad i recimo kazu da je drzava u drzavi.
u kragujevcu ocekujem mnogo laksu utakmicu nego sinoc.
oni nece pogoditi ni polovinu trojki od juce.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Биће то све ок, само црни Брат Дало да почне да игра више, данас су га нешто повредили пошто су видели одакле вреба опасност.
Мвп лиге, јадранске, евролиге, а касније улази код Попа у игру уместо Тонија, Тони сузе рони на опроштају од Спарса, али се радује што га мења француски брат и који ће га једног дана надмашити :respect

Stojance brate iz tvoje tastature u tamo gore kod onog sto vidi sve.Dalo care kupi nam cigare.:šal
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Uzgred, Muta opet skinuo sako. Nije mogao izdrzati na konferenciji :D. A inace, iako ga ne poznajem ni u kom smislu, meni je ono mahanje izgledalo kao slucajno. Cini mi se da je pokazivao svojima gdje da se krecu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top