Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd
Jel ovaj Hotsport portal vredi icemu, ili su u pitanju NCG (novine carsijskih glasina)? Pominju Grega Monroa, pa rekoh da vidim ima li smisla ocekivati nesto tog tipa

Klasična ciganska spinarija.
Svinjarija od novina.
Naravno da nema logike dovoditi bilo kakvo zvučno pojačanje koje bi očekivalo previše minuta na parketu. Svakako bi uticalo na Lesora koji je u životnoj formi.
Očekujem nekog Ristića, Mozlija(inače dva totalno različita tipa centra) svakako centra koji ima kvaliteta da pokrije 5 do 10 minuta po meču.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Klasična ciganska spinarija.
Svinjarija od novina.
Naravno da nema logike dovoditi bilo kakvo zvučno pojačanje koje bi očekivalo previše minuta na parketu. Svakako bi uticalo na Lesora koji je u životnoj formi.
Očekujem nekog Ristića, Mozlija(inače dva totalno različita tipa centra) svakako centra koji ima kvaliteta da pokrije 5 do 10 minuta po meču.
Pa sta ga znam, ako bi neko zvucno ime bilo zadovoljno sa dva'es minuta u el, sto da ne. Mislim da i sa centrom koji ce pokriti 5 minuta opet nismo sjajni, jer ce opet Lesor da mlati neprekidno po pola sata u el, a to nije odrzivo mnogo, opet bismo dosli u mozda malo bolju situaciju nego sto smo bili sa Balsom. Ali to je samo sto se tice minuta, finansije su vec druga prica, i veliko je pitanje sta one dozvoljavaju...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.315
Локација
Beograd
Samo neko ko nije gledao Partizan moze da pomisli da postoji sansa da Monro dodje. Visoki koji ce doci ce verovatno biti neki igrac izmedju 4 i 5 koji moze da preuzima i niske igrace, a ne nepokretni Monro koji i u napadu i u odbrani stoji parkiran u reketu, koliko god bio dobar igrac on je sve suprotno nasem stilu igre sa brzom igrom u napadu i gomilom preuzimanja u odbrani.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.161
Reaction score
2.131
Локација
u srcu šesnaesterca
Mozda bi ipak trebao i igrac drugacijih karakteristika, protiv ekipa na kojima necemo igrati stalna preuzimanja. Ne kazem da je Monro pravo resenje, ali sirina rostera treba da omoguci razlicite varijante.
Stvarno ne vidim poentu Glasa koji ni u Aba nema minut. Lepo se rastati s njim i dovesti nekog ko moze instant da pomogne. Evo Gorda slobodan i iskusan, za Aba tatamata. Jos domaci, trebace za kup
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Samo neko ko nije gledao Partizan moze da pomisli da postoji sansa da Monro dodje. Visoki koji ce doci ce verovatno biti neki igrac izmedju 4 i 5 koji moze da preuzima i niske igrace, a ne nepokretni Monro koji i u napadu i u odbrani stoji parkiran u reketu, koliko god bio dobar igrac on je sve suprotno nasem stilu igre sa brzom igrom u napadu i gomilom preuzimanja u odbr

Mozda bi ipak trebao i igrac drugacijih karakteristika, protiv ekipa na kojima necemo igrati stalna preuzimanja. Ne kazem da je Monro pravo resenje, ali sirina rostera treba da omoguci razlicite varijante.
Stvarno ne vidim poentu Glasa koji ni u Aba nema minut. Lepo se rastati s njim i dovesti nekog ko moze instant da pomogne. Evo Gorda slobodan i iskusan, za Aba tatamata. Jos domaci, trebace za kup
Ne znam bas koliko je Gordic u sjajnim odnosima s Partizanom. Ali slazem se da je besmisleno imati i Glasa i Djordjija ako nece odigrati bar po 5 min u Aba. Onda su samo balast... Ali svakako ne verujem da cemo mi vise bekova/plejeva dovoditi. Sto se centra tice, ja ne bih bio preterano odusevljen igracem tipa Monro, vise bi nam sigurno legao pokretljiviji centar, ali iskreno pitanje je koliko mi uopste mozemo birati, visokih igraca dovoljnog kvaliteta je malo, a nama treba hitno. Pa i ako je sporiji igrac a ima kvalitet da iznese recimo nekih 10 minuta u el, naci ce se uloga njemu za tih 10 min, i da mlati u Aba dok Lesor odmara.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Samo neko ko nije gledao Partizan moze da pomisli da postoji sansa da Monro dodje. Visoki koji ce doci ce verovatno biti neki igrac izmedju 4 i 5 koji moze da preuzima i niske igrace, a ne nepokretni Monro koji i u napadu i u odbrani stoji parkiran u reketu, koliko god bio dobar igrac on je sve suprotno nasem stilu igre sa brzom igrom u napadu i gomilom preuzimanja u odbrani.
Ja podvalio takvog, ali prošlo neopaženo :D
Ima li neki namazan na poziciji crnca a da je single, pa da dodaje ton ovoj našoj igri?
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Ne znam bas koliko je Gordic u sjajnim odnosima s Partizanom. Ali slazem se da je besmisleno imati i Glasa i Djordjija ako nece odigrati bar po 5 min u Aba. Onda su samo balast... Ali svakako ne verujem da cemo mi vise bekova/plejeva dovoditi. Sto se centra tice, ja ne bih bio preterano odusevljen igracem tipa Monro, vise bi nam sigurno legao pokretljiviji centar, ali iskreno pitanje je koliko mi uopste mozemo birati, visokih igraca dovoljnog kvaliteta je malo, a nama treba hitno. Pa i ako je sporiji igrac a ima kvalitet da iznese recimo nekih 10 minuta u el, naci ce se uloga njemu za tih 10 min, i da mlati u Aba dok Lesor odmara.

pitanje je koliko Gordic uopste moze da pruzi u ovom trenutku..sa druge strane vidjao sam ga na tekmama prosle sezone u ulozi navijaca :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
@Woodchuck
Sjajna analiza:respect

Imam pitanje vezano za Tristana. Po ovome sto sam do sada video on je no limit potencijal.
Lici mi na A. Davisa of pre 10 godina. E sad ide pitanje vezano za cuveni ,,ram”:D.
Kolko moze on da ojaca na njegovu gradju?

Moze I Stojance da se kaze koju…
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Analize određenih naših forumaša su suvo zlato za uočavanje nekih nedostataka koje ti na prvo oko ne primećuješ.
Ali sve se svodi na uloge u timu i akcentovanje prednosti.
Recimo u slučaju rama Madara.
Svakako je Stojanče u pravu kada je ukazao na nedostatak koji će teško biti stečen.
Ali ove sezone ima 0 prodora kroz "gustiš" ... Već ima eksplozivnost koju je nadogradio dodatno i bacio akcenat na skok šut sa poludistance koji mu ulazi u velikom procentu.
Ubaciti to homogenost ekipe da ta ekipa ima prednosti u napadu i odbrani je uloga trenera.
Postoje desetine stvari u kojima je Partizan ove sezone "kaskao". Najviše poena je primio iz tranzicije gde zaštitnik obruča pravio nesportske, puštao ili dozvolio 2+1,
i tokom preuzimanja kada visoki izlaze van pa ostaje sami na trojci protivnici.
Veoma retko se desilo da istrčimo tranziciju i da naši centri budu ispred za alley oop(možda i nikad)
... Prema tome ima nekih prednosti igrača poput Mozlija u homogenost ekipe,
Slažem se da zbog starosti nije možda dobra opcija ali najbitniji činioc u potražnji centra su odnos "cene i uloge"
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@Woodchuck
Sjajna analiza:respect

Imam pitanje vezano za Tristana. Po ovome sto sam do sada video on je no limit potencijal.
Lici mi na A. Davisa of pre 10 godina. E sad ide pitanje vezano za cuveni ,,ram”:D.
Kolko moze on da ojaca na njegovu gradju?

Moze I Stojance da se kaze koju…
Nije njegov ram uopste nesto zabrinjavajuce, cvrst je on za svoje godine, prosto neka se razvija ovako, svejedno na cetvorci igra, ne treba tu biti razbijac neki, nije to vise ta kosarka gde je toliko mesa trebalo. Jedina stvar koju sam primetio je da se cini da on ima "sporije noge" u lateralnim kretnjama i zato cesto faulove nepotrebno pravi, a i do fokusa je deo toga sigurno. U napadu mu to smeta da se izbori za sut za 3 ako ne opali iz prve i cesto mu je igrac na ruci i posle tog koraka u stranu. A recimo pravolininski trk kad ide u kontru ili kada napada otvoren kos posle finte sa trice je prilicno brz. Znaci nije da je i spor nego samo u tim kretnjama promene pravca. To je nesto sto sam ja primetio kao lose, ali da se ogradim nije da sam ga gledao hiljade minuta pre nego sto je dosao u Partizan pa da sada pricam o razvojnom putu, nisam kompetentan toliko.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
372
Reaction score
2.302
Локација
Kraljevo
Mislim da nam je pametnije da pratimo jutarnje programe mts-ovih kanala ovih dana ako hoćemo da saznamo prave informacije ko dolazi kod nas/koliko će nas miliona to koštati/koliko egzotičan budžet imamo + naravno koliko poreza treba da platimo.
Osećam dolazak pudle sa sve papirima i Excel tabelama u pokušaju da objasni objektivnim navijačima kk partizana/fmpa (SNS botovima) da smo tu odmah iza Olympiakosa i Fenerbahčea sa budžetom, da pokušavamo da potpišemo centra iz Lakers-a, Denver-a ili 76-ersa, i da oni za trenera nemaju da daju 3 miliona po sezoni.
Tako da, sve sto ima sport u nazivu portala, a dolazi iz Srbije treba izbegavati do daljnjeg.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Bice kao i do sad, o nama bruje mediji da cemo kao nekog dovesti, a onda sekundarci dovedu nekoga kao izgovor zato sto i mi dovodimo igraca. I tako igrac po igrac, nama niko ne dodje a njima stvarno dodje igrac na naseg izmisljenog igraca.

Na kraju kad podvuces crtu malo jaca ekipa od prosle godine, a njihova kao Makabi.

Kad ce ti EL budzeti za ovu godinu?
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
977
Локација
Banja Luka
Stvarno ne vidim poentu Glasa koji ni u Aba nema minut. Lepo se rastati s njim i dovesti nekog ko moze instant da pomogne. Evo Gorda slobodan i iskusan, za Aba tatamata. Jos domaci, trebace za kup
Glas je pokazao da je igrač koji može imati ulogu u ovom timu. Dečko je baš talenat i razumijem da je struka strpljva da poslije povrede povrati formu. Takođe sam istog mišljenja za Miletića i nisam razumio zašto on nije ostao. Za ABA ligu bi sigurno mogao imati korektne minute i pokazati da li je i za viši nivo. Posebno što je domaći, mlad i što nam treba drugi (treći) centar.
A za Gordića se ne slažem. Drag mi je kao i svaki igrač koji je nosio naš dres, a nije ciganisao u drugom. Ali, činjenica je da je u dva navrata bio naš i nikad nije uspio biti uspješan kao u drugim klubovima. Da li je to neki psihološki razlog, ne znam. Ne mislim da nije želio tada najviše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top