Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Значи овај наш форумски Зоран је крив што Миротић није дошао?! :icon-eek:

Шалу настрану, интервју који доминира на више нивоа. Свака част и нека наставе да раде као и до сада!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
S obzirom da je 4 igrača prošle sezone u nekom trenutku imalo problema sa povredama Aleksa, Smajli, Balša, Papapetru, a da su Tristan i Đuša bili neupotrebljivi zbog problema u glavi, zaključak je jednostavan. Ulazak u sezonu sa 5 novih igrača i bez povrijeđenih postojećih je bukvalno veliki koran unaprijed. Trifa je dosta napredovao, Smajli se vratio u ritam, Aleksi je potrebno samo par mjeseci konstantne igre, a ako Tristan, Balša i Đuša dobijaju novu šansu to znači i mnogo veća očekivanja. Panter, Ledej i Naneli se zna ko su i šta su. Jare i Ponitka imaju sigurno kredite kod Željka, a i kod navijača neko vrijeme. Ta 3 igrača koja dolaze ne treba da budu imena nego materijal za Željka. On će im uvećati imena da se čuje za njih svuda. Iskren da budem vjerovatno je potreban i neki četvrti igrač kao Madar prije dvije godine. Spreman da radi i uskoči po potrebi, a da tek treba da uči i raste. Ali i bez njega bismo bili u boljoj poziciji u odnosu na prošlu sezonu. Nije isto kad imaš 13 igrača spremnih da igraju od starta kao kad je 2-3 povrijeđeno u isto vrijeme.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
102
Reaction score
1.399
Локација
Kosovska Gracanica
Mene ovde jedna stvar posebno raduje. Bukvalno je Zoran reko kako smo imali srece sto nismo pozurili i unapred doveli igrace koji su bili planirani da dodju u paketu sa Miroticem jer ti igraci posle ne bi bili, kompitabilni za sistem koji je planiran sa Miroticem, a on ispalio i nije dosao. Koliko god nama navijacima bilo krivo jer nismo sklopili tim, a i ti igraci bi verovatno za nas bili "bombe", ovo je pokazatelj koliko se u klibu ozbiljno radi. Cak i mislim da su Zeljko i Zoran uzeli sa odredjenom dozom rezerve Miroticevu datu rec i nisu hteli da potpisuju te druge igrace, iako su ih prakticno imali sve vreme na nisanu, jer su cekali da Mirotic ZVANICNO potpise ugovor, nisu hteli da rade prelazni rok na osnovu "date reci", sto je meni dovoljan pokazatelj da se u klubu radi ozbiljno. Takodje, ako Zoran kaze da ne brinemo i da je sve otvoreno i dalje, onda sam najmirniji.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Буквално понекада када видим неке уписе довољно за Топ 8, али не и Топ 4, а зна се како смо изгубили, пожелим да будемо последњи у ЕЛ да се скину поједини са курца и КК-у, али и са овог форума.

Ако имаш више од 18 година , не верујеш Остојиним популистичким изјавама да нападамо Топ 4. Ако имаш више од 15 година и пратиш мало кошарку знаш да ништа не гарантује успех унапред , макар довео 10 врхунских играча.

Ово све не важи ако си малоумни циган.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Mene ovde jedna stvar posebno raduje. Bukvalno je Zoran reko kako smo imali srece sto nismo pozurili i unapred doveli igrace koji su bili planirani da dodju u paketu sa Miroticem jer ti igraci posle ne bi bili, kompitabilni za sistem koji je planiran sa Miroticem, a on ispalio i nije dosao.
Ma blefira, pere sebe za to što ne radi ništa, a prelazni rok teče. Ako ne veruješ pitaj "stručnjake" ovde na forumu. :D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.171
Reaction score
2.160
Локација
u srcu šesnaesterca
provociranje članova
Буквално понекада када видим неке уписе довољно за Топ 8, али не и Топ 4, а зна се како смо изгубили, пожелим да будемо последњи у ЕЛ да се скину поједини са курца и КК-у, али и са овог форума.

Ако имаш више од 18 година , не верујеш Остојиним популистичким изјавама да нападамо Топ 4. Ако имаш више од 15 година и пратиш мало кошарку знаш да ништа не гарантује успех унапред , макар довео 10 врхунских играча.

Ово све не важи ако си малоумни циган.
Real je uzeo EL sa 19 igraca u rosteru, uz povredjene Poarijea, Deka i ne secam se jos koga, plus suspendovanog Jabuselea. Sta nije jasno?
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Tristan ako ostane i ako bude igrao kao kad je smugnuo u SAD na one probe bice od velike pomoci. E sad dal on to hoce ili nece...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Tristan ako ostane i ako bude igrao kao kad je smugnuo u SAD na one probe bice od velike pomoci. E sad dal on to hoce ili nece...
Mislim da Tristan nece ostati jer Zoc nece dopustiti da se vrati. Napustanje ekipe u plej of seriji, kako bi paradirao po treninzima u americi dovoljno govori o karakteru. Sto se mene tice, nikada vise ne mora u halu da udje. Ne razumem taj karakter da odaberes (a jeste stvar njegovog izbora ko god da mu suflira) da budes deo nebitnog cirkusa (ko je zainteresovan doci ce i u BG da ga gleda), umesto da igras seriju sa najvecim nabojem na svetu i zapravo osvojis nesto sto ces pamtiti do kraja zivota. Sa obzirom kakav je izbor napravio, nema nama potreban mentalitet, a zivotne ambicije su mu kratkorocne i ne idu dalje od novca.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Nije samo to.
Drug koji ima info iz kluba mi je rekao da je na polu sezoni pregovarao s drugim klubovima.

I da je kod Željka on bivši. Samo se traži najbolji način da ga se rešimo.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Iskren da budem, ja bih se bazirao na ABA ligu i ABA mi je uvek primarni cilj. Evroliga mi nije toliko bitna koliko regionalna liga. Razlog je što ne znam kako će situacija da se odvija sledeće godine, hoće li vratiti Ruse natrag, hoće li od Evrolige napraviti NBA Evroligu, sa istokom i zapadom u njoj? Kako god bilo, čak i da nam se garantuje sledećih 5 godina stalnog igranja, uvek bi mi prva bila ABA liga, da je ovi što se ne kupaju ne osvoje. Čisto da ne bi dirali pehar, onim rukama....
Što se pojačanja tiče, o tome ne razmišljam, nisi me zanima. Ima ko o tome da misli, a Tristanu se zahvaliti i pokazati mu vrata. Šansu koju je imao nije znao da iskloristi.

Jedina korist i značaj ABA lige je to što (u normalnim uslovima) vodi u Evroligu.

Jedino da se složimo da je ABA liga bitnija od Evrolige jer ABA liga vodi u Evroligu koja je manje bitna od ABA lige.

Što se pojačanja tiče: za ABA ligu smo kompletni.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.924
Reaction score
10.175
Tema otključana.

Za postove bilo bi dobro kad bi došao taj i taj ili neke gore gluposti, sve pobrojane ranije, biće kazne. Za bilo koji spam, offtopic itd.

Citirajte one mučenike sa twittera, ako se baš mora i komentarišite :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.772
Reaction score
6.400
Treba nam bomba zbog sezonskih… ja ću kupiti svakako ali nekako nam je sve utihnulo oko KK . Da je krenula bilo kakva prodaja sezonskih početkom jula praćeno celom euforijom oko Aba lige i loženja oko mirotica prodali bi sigurno 15k+.
Ne kažem da će sad biti loše Al nam treba neki stimulans da loženje bude na max :D
Samo ne kalates
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top