Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Bice on odlican, ne sumnjam u to. Vec je dobio informaciju kakva ga podrska ocekuje, na njemu je da “izgine” na terenu i bice sve to dobro !
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dozier je 5 godina igrao sa pocepanim ukrštenim...i tek nakon dužeg perioda otišao na operaciju.To u životu nisam ni čuo ni video. To je pogubno za proces oporavka pogotovo ako igru baziraš na atleticizmu.
Nikada ali nikada ne bi se neki NBA tim odrekao takvog igrča da nije bilo takve nemarnosti u njegovoj istoriji.Pogotovo što je to rezultiralo ponovnoj rupturi prošle godine.

Da li je to sreća naša ili kurata sreća videćemo.Dobra stvar je da koliko vidim ove podkaste je da čovek razume košarku i postavke.
Uzimajući u obzir ono što je Kuruc pričao da blage veze nema šta Željko traži od njega daobra stvar je da je zadržao igrače koji su to skapirali i dovodi igrače koji brzo mogu da se integrišu u sistem.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Nadam se samo da mu je Kepeco pokazao vežbe za listiće, jer bez toga mu je bolje da ne dolazi, Hauard kako da pripuca trojku, a od Jokare brata da je naučio da ga boli kurac za Srbiju. Ne treba ga porediti sa Danteom, ali ne sumnjam da će sa bude pun pogodak.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Grobari sretoh danas Ivču, da ne gajite lažnu nadu, kaže da nije ništa blizu realizacije, iako non stop proverava telefon. U klubu traže 4 igrača, 1,4,5 i jedan kombo 1-2. Dosta toga se čeka iz nba i moguće da će svi odatle doći, eto toliko od mene sa primorja.
Rekao bih i na osnovu objave kluba vezanoj za igraca, da je ovo taj kombo 1-2 mada ovaj moze da pokriva i 3, sto je samo po sebi u startu prednost, pogotovu za igraca ovog nivoa atleticizma na evropskom nivou. Ne bih ga poredio u klasama sa Danteom, neozbiljno bi bilo, CV mu nije ni priblizan Danteovom, ali to ne znaci da nece pruzati slicne ili cak i bolje partije od njega. Mislim da je za evropski nivo kosarke elitni defanzivac pre svega na bekovima, vrlo cesto je Denver u nekim svojim pokusajima odbrane stavljao upravo Doziera na najbolje protivnicke strelce. Raspon ruku mu omogucava da odigra odbranu i kada je telom u zaostatku za protivnickim igracem.
Nije neki suter iz driblinga, sto se moze primetiti, mada nama pored Pantera jos jedan takav verovatno nije ni potreban. U prvom delu sezone, kada protok lopte stane, sut stane, cesto je Dante bio taj koji je uzimao loptu u ruke i probijao protivnicke odbrane, od Doziera tesko da mozemo ocekivati tako nesto, bar u toj meri i sa tim uspehom, ali deluje da je igrac koji razume kosarku i koji ce se uklopiti u Zeljkov sistem veoma brzo. Da li mu sleduje Danteova uloga zna samo jedan covek, kao i da li ce doci do promene koncepcije u napadu, sto verovatno zavisi i od eventualnog igraca na poziciji 1. Ono sto je sigurno je da smo dobili igraca koji ce podrediti sebe timu kakva god da mu je uloga, sto je dokazao gde god je igrao do sada. Srecno mu bilo i nek odigra sezonu karijere, pa da “kukamo” dogodine sto nas je napustio i sto se vratio u Nba.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.102
Reaction score
4.124
Локација
Beograd
Za razliku od Stojančeta (inače forumaš koga najviše gotovim) , ja sam očekivao da ove sezone imamo nešto drugačiji tip plejmejkera nego sada već prošle sezone sa Danteom.

Baš sam očekivao nekoga ko će svaku tekmu imati 5-7+ asistencija i nekako iz tog razloga sam Kalatesa zaista video kao legitimnu opciju.

Sa druge strane, PJ je vrlo verovatno najveće ime posle Dantea koje je Partizan potpisao, a među 3 najveća transfera ovog leta u EL.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Volim košarku ali se ič ne razumem u istu. 80 % izraza koji koristite ne razumem,nit znam šta znače. NBA ne gledam,u stvari nikog,sem Partizana ne gledam. Možda od košarke volim samo Partizan. Ni repku ne pratim.
Al zato umem i volim da se radujem kad ih sve ulupamo.
Napred Partizan- dobrodošao Doužer!!
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Mnogo se opterećujemo ovde oko toga da li je neko plejmejker i da li će imati šest, sedam asistencija po utakmici. Očigledno je da Željko ima viziju neke nove košarke. Ljudi mi ćemo u timu imati ne jednog plejmejkera koji će imati deset asistencija već šest, sedam različitih igrača koji mogu da kreiraju i asistiraju, što se pokazalo odličnom taktikom prošle godine u mnogim jakim i važnim pobedama.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.949
Reaction score
21.843
Zašto misliš da će iko da te shvati ozbiljno posle ovog
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.002
Reaction score
4.523
Локација
Nis
Stojance, pa ti ne mozes da pogresis sa analizom. Toliko si oprecnih stvaru napisao, da nesto mora da je tacno.
Covek je dobar defanzivac, ima dosta pravilan izbacaj, odlicno razume situacije. Fali mu koncentracija, sto se vidi po bacanjima, nije preterano eksplozivan. Mislim da je mnogo podredjeniji timu od Egzuma, mada je Dante po talentu klasa iznad. Defunitivno je macka u dzaku, ali ocigledno mi ne smemo da dovedemo proverenog igraca. Slszem se sa godinama, sto sam i napisao pre par dana, 26 su odlicne godine. I koliko sam skapirao, Ameri ga citaju Dožer, pa je valjda tako
I dalje mi se ne svidja sto cemo igrati sa skracenim rosterom, po meni je za EL neophodno 15+ igraca, ali opet, ne daju nam pa nam ne daju.

Jel ti čuješ negde ž kod amera hahhaha pa pola vas je gluvo. Nema nigde ž u Dozier ne lupajte više gluposti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ali pola Amera nije angosaksonskog porekla, pa tako ima i onih čija se prezimena pravilno izgovaraju sa ,,Ž,,... :D
Meni bitno da smo mu nadenuli nadimak Pera da olakšamo sebi (a možda i njemu) posao, a kako bi se to njegovo ,,amersko,, ime-prezime pravilno srpski transkribovalo-izgovorilo...nek se javi @JasminaT da presudi... :D
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Jel ti čuješ negde ž kod amera hahhaha pa pola vas je gluvo. Nema nigde ž u Dozier ne lupajte više gluposti.
Izgovaraju ameri taj zvuk cesto. Recimo closure, composure. Komentatori u nba su ga oslovljavali sa "Douzhr" (izvinjavam se na zh, nemam kvacice na tastaturi xD ). Tako da nema tu lupetanja gluposti. Sad jbg, mozda ga ni nba komentatori nisu pravilno izgovarali.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.208
Локација
Trstenik
Pa da njemu su u Denveru nadenuli nadimak Dozier - composure, s obzirom da se rimuje. Tako da, ukoliko znate kako se čita composure, znate i kako se čita Dozier...Doužr - kompoužr...
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.002
Reaction score
4.523
Локација
Nis
Composure se pise sa S a ne sa Z....nikad ne moze dozier da bude doužr ali nikad. Glupo mi je da se upošte raspravljam sa vama kako se sta izgovara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top